24. května, 2019 - svátek má Jana

AT Offix s.r.o. - firma v Praze

daňové poradenství, účetnictví, mzdy

AT Offix s.r.o. - logo
telefon: 602 653 316

Hoďte Vaše starosti s administrativou na naši hlavu ***Daňová přiznání* Všechna potřebná přiznání pro Vás zpracujeme a odešleme. Už nebudete muset nic podepisovat nebo kontrolovat. ***Účetnictví* Za 14 let v oboru umíme zpracovat účetnictví tak, aby bylo využitelné pro Vaše manažerské rozhodování a zároveň aby odpovídalo předpisům a podmínkám finančních úřadů. ***Mzdy a personalistika* Správně spočítat mzdu včetně přesčasů, nemocí nepravidelné docházky zavání trochu alchymií. Vzhledem k tomu, že měsíčně připravujeme skoro 200 mezd, toto kouzlo perfektně ovládáme. ***Zastupování na úřadech* Veškerou komunikaci s více i méně příjemnými úředníky finančních úřadů, správ sociálního zabezpečení a zdravotních pojišťoven obstaráme za Vás. Už nebudete muset nikam jezdit a nic vysvětlovat. ***Finanční analýza* Předložíme Vám výstupy z účetnictví v takovém formátu, který potřebujete pro svá rozhodování. Nebo pro Vás takové výstupy navrhneme, abyste mohli plně využít informace skryté v účetní analytice. ***Účetní audit* Pokud potřebujete zjistit, jestli Vaše účetnictví odpovídá všem předpisům a je vedené správně, našich 14 let zkušeností Vám perfektně poslouží. ***Rekonstrukce účetnictví* Pokud je situace ve Vaší účtárně z jakéhokoliv důvodu již neudržitelnou, můžeme účetnictví kdykoliv přebrat a i zpětně dát do pořádku. Pro nás není nic krásnějšího než účetní výkazy, v kterých přesně víme, co které číslo znamená a z čeho se skládá.

>> Kontakty pro AT Offix s.r.o. <<

Adresa:Žirovnická 1
 10600, Praha Záběhlice

Telefon:602653316
Mobil:602653316

WWW:http://www.atoffix.cz

>> Zaslat zprávu na email <<

Jméno: Email: Předmět: Text zprávy:   Opište kód:

>> Dopravní spojení <<

Metro:A Strašnická

Bus:188, 196 - Želivecká

Dobrý Anděl
Hoďte Vaše starosti s administrativou na naši hlavu *Daňová přiznání* Všechna potřebná přiznání pro Vás zpracujeme a odešleme. Už nebudete muset nic podepisovat nebo kontrolovat. *Účetnictví* Za 14 let v oboru umíme zpracovat účetnictví tak, aby bylo využitelné pro Vaše manažerské rozhodování a zároveň aby odpovídalo předpisům a podmínkám finančních úřadů. *Mzdy a personalistika* Správně spočítat mzdu včetně přesčasů, nemocí nepravidelné docházky zavání trochu alchymií. Vzhledem k tomu, že měsíčně připravujeme skoro 200 mezd, toto kouzlo perfektně ovládáme. *Zastupování na úřadech* Veškerou komunikaci s více i méně příjemnými úředníky finančních úřadů, správ sociálního zabezpečení a zdravotních pojišťoven obstaráme za Vás. Už nebudete muset nikam jezdit a nic vysvětlovat. *Finanční analýza* Předložíme Vám výstupy z účetnictví v takovém formátu, který potřebujete pro svá rozhodování. Nebo pro Vás takové výstupy navrhneme, abyste mohli plně využít informace skryté v účetní analytice. *Účetní audit* Pokud potřebujete zjistit, jestli Vaše účetnictví odpovídá všem předpisům a je vedené správně, našich 14 let zkušeností Vám perfektně poslouží. *Rekonstrukce účetnictví* Pokud je situace ve Vaší účtárně z jakéhokoliv důvodu již neudržitelnou, můžeme účetnictví kdykoliv přebrat a i zpětně dát do pořádku. Pro nás není nic krásnějšího než účetní výkazy, v kterých přesně víme, co které číslo znamená a z čeho se skládá.

Hodnocení - AT Offix s.r.o.

182

AT Offix s.r.o. nasbíralo od Vás již 182 grošů, přispějte k lepší pozici v našem katalogu tím, že pro AT Offix s.r.o. přidáte groše.


Služby a produkty - přehled štítků

AT Offix s.r.o., prezentace je zařazena v katalogu:

AT Offix s.r.o. na mapě Prahy

Ikonka na Váš web pro zvýšení počtu Grošů

Vložte na svou stránku ikonku odkazující na tuto prezentaci
... po kliknutí se k této prezentaci přičtou vždy 3 Groše.
(takto dostanete odměnu pro lepší pozici za každého návštěvníka)
Firmy v Praze
HTML kód pro vložení: