24. května, 2019 - svátek má Jana

Restaurace a pivovar U Fleků - firma v Praze

Restaurace a pivovar U Fleků je staročeská restaurace, která poskytuje ideální prostory pro pořádání nejen rodinných, ale i firemních večírků a dalších společenských událostí. Pořádáme exkurze v pivovaru a pivovarském muzeu.

Restaurace a pivovar U Fleků - logo
telefon: +420 224 934 019

Pivovar a restaurace u Fleků není potřeba zvláštˇpředstavovat. Pivovar a restaurace U Fleků patří mezi nejznámější a nejnavštěvovanější české národní kulturní památky a spolu s Pražským hradem, Staroměstským náměstím, Vyšehradem, Židovským městem, Národním muzeem a dalšími památkami ležícími v srdci staré Prahy.

>> Kontakty pro Restaurace a pivovar U Fleků <<

Adresa:Křemencova 1651/11
 11000, Praha Nové Město

Telefon:+420224934019

WWW:http://www.ufleku.cz

Provozní doba

Pondělí:10:00 - 23:00
Úterý:10:00 - 23:00
Středa:10:00 - 23:00
Čtvrtek:10:00 - 23:00
Pátek:10:00 - 23:00
Sobota:10:00 - 23:00
Neděle:10:00 - 23:00

>> Zaslat zprávu na email <<

Jméno: Email: Předmět: Text zprávy:   Opište kód:

>> Dopravní spojení <<

Tramvaj:Myslíkova - 14

Pomáhej s humorem - Konto Bariery

Historie U Fleků

První písemné zmínky o pivovaru U Fleků se datují k roku 1499,kdy dům koupil sladovník Vít Skřemenec. ( Kolumbus objevil Ameriku 1492. ) Pivovar U Fleků je jediným pivovarem ve střední Evropě, kde se pivo vaří bez přestávky déle než 500 let. S nástupem komunismu byl podnik znárodněn a po jeho pádu v roce1991 byla navrácena restaurace a po té i pivovar původním majitelům, rodině Brtníků.

Atmosféru starobylého flekovského domu podtrhuje i výzdoba a stylové zařízení jednotlivých hostinských místností a sálů. Od nejproslulejší a asi nejosobitější, nazvané Akademie, v níž se v minulém století scházeli známé postavy české kultury, přes Václavku s barevnými vitrážemi, Jitrnici s gotickou klenbou, až po Rytířský sál upravený a zařízený v romantickém duchu.

V osmi sálech a restauračních prostorách může pivovarská restaurace U Fleků najednou pohostit více než dvanáct stovek návštěvníků, ať už v intimním prostředí Kufru nebo Akademie či v sále Kabaret se dvěma sty míst, který je sídlem flekovského kabaretu.

Historie i současnost flekovského domu je rozmanitá. Pro někoho zůstává poutním místem pražských a českých pivařů, někdo v něm vidí turisticky zajímavou historickou památku, určitě jednu z nejnavštěvovanějších v naší republice, nepochybně je i nejznámější pražskou hospodou. Dnes je také místem kulinářských zážitků. Personál moderně zařízené kuchyně je schopen uspokojit požadavky těch nejvybíravějších gurmánů nabídkou tradičních staročeských jídel.

To vše z flekovské restaurace činí prakticky ideální prostředí k uspořádání tematických oslav, banketů, koktejlů či společenských setkání a večerů, které Vy naši hosté, chystáte nejen v závěru letošního roku. Restaurace U Fleků nabízí navíc v sále Kabaret i možnost zábavného kulturního či hudebního programu. Vaši akci připravíme na klíč jak po stránce programové, tak i gastronomické, podle Vašeho přání tak, abyste byli opravdu spokojeni.

Hodnocení - Restaurace a pivovar U Fleků

126

Restaurace a pivovar U Fleků nasbíralo od Vás již 126 grošů, přispějte k lepší pozici v našem katalogu tím, že pro Restaurace a pivovar U Fleků přidáte groše.


Služby a produkty - přehled štítků

Restaurace a pivovar U Fleků, prezentace je zařazena v katalogu:

Restaurace a pivovar U Fleků na mapě Prahy

Ikonka na Váš web pro zvýšení počtu Grošů

Vložte na svou stránku ikonku odkazující na tuto prezentaci
... po kliknutí se k této prezentaci přičtou vždy 3 Groše.
(takto dostanete odměnu pro lepší pozici za každého návštěvníka)
Firmy v Praze
HTML kód pro vložení: