Midur.eu , Nusle

Naloguj se a edituj
Login:
Heslo:
Nová Registrace
Ztratil/a jsem Heslo

Internetový prodej sportovních potřeb pro fotbal, golf a fitness. Zakoupíte zde pístové stroje, posilovny na klíč, posilovací lavice, klece. Sortiment zahrnuje cyklotrenažéry, infra a multifunkční sauny, hydromasážní vířivé a plavecké bazény. Nabídka golfových elektrických vozítek a autíček.

Logo Midur.eu  , Nusle
telefon:není uveden

Internetový prodej sportovních potřeb pro fotbal, golf a fitness. Zakoupíte zde pístové stroje, posilovny na klíč, posilovací lavice, klece. Sortiment zahrnuje cyklotrenažéry, infra a multifunkční sauny, hydromasážní vířivé a plavecké bazény. Nabídka golfových elektrických vozítek a autíček.

>> Kontakty pro Midur.eu , Nusle <<

Adresa:Na Pankráci 353/7 , 14000 Praha, Nusle
 14000, Praha Nusle

Mobil:+420 605 171 715

WWW:http://www.midur.eu

>> Zaslat zprávu na email <<

Jméno:
Email:
Předmět:
Zpráva:
 
Opište kód:

>> Dopravní spojení <<

U prezentace Midur.eu , Nusle není nastaveno žádné dopravní spojení.

Společnost založená v roce 1992 * Since 1992

Více než dvacet let zkušeností,  tisíce spokojených klientů ze soukromého i veřejného sektoru. Původně společnost dodávala sportovní vybavení pro fotbal, basketbal, volejbal, házenou, v posledních letech rozšířila společnost Midur  dodávky sportovního vybavení pro domácí a komerční fitness, golf , zdraví a terapii.

Díky flexibilnímu řízení pokrýváme celé území České republiky a Slovenské republiky, napříč všemi segmenty vybavení pro sportovní zařízení, centra, kluby, školy, a v neposlední řade pro jednotlivce. Jsme komplexními dodavateli multifunkčních hřišť , hřišť proti vandalismu – od inženýringu  až po jejich realizaci.

Díky letitým zkušenostem, vysoce kvalitních výrobků certifikovaných v Německu , výrobku Made in USA,  kompaktnímu týmu profesionálů, garantujeme nejvyšší kvalitu ve vztahu k ceně. Kvalitou námi nabízených výrobku můžete počítat  z úsporami v provozních nákladech sportovních zařízení a sportovních staveb. Uvědomujeme si i význam podpory a spolupráce se školstvím. Naše společnost je jediným dodavatelem fitness zařízení pro mládež. link.:

Hodnocení - Midur.eu , Nusle

264

Midur.eu , Nusle nasbíralo od Vás již 264 grošů, přispějte k lepší pozici v našem katalogu tím, že pro Midur.eu , Nusle přidáte groše.

Přidej jeden zlaťákPřidej dva zlaťákypřidej tři zlaťáky

Služby a produkty - přehled štítků

Midur.eu , Nusle, prezentace je zařazena v katalogu:

Sportovní služby a sportoviště > Prodej sportovních potřeb Praha

Midur.eu , Nusle na mapě Prahy

Ikonka na Váš web pro zvýšení počtu Grošů

Vložte na svou stránku ikonku odkazující na tuto prezentaci
... po kliknutí se k této prezentaci přičtou vždy 3 Groše.
(takto dostanete odměnu pro lepší pozici za každého návštěvníka)
Firmy v Praze
HTML kód pro vložení
Přidejte ZDARMA svou firmu,
pozvánku na akci, řádkovou
inzerci či promočlánek.

Prodej sportovních potřeb

Inzerce a Bazar Praha

Kulturní kalendář

Firmy v Praze - TOP 10

Copyright © 2012 - 2016 Praha na Dlani - informační portál pro Prahu Košile na míru

Do 21. března bude celý portál Praha na Dlani probíhat transformací, design, nové funkce, nové formuláře, omluvte případné nestandardní chování serveru. Kulturní kalendář Prahy je intenzivně plněn a především sekce Koncerty v Praze a Divadelní představení Praha jsou denně aktualizovány.

Co je nového?