16. června, 2019 - svátek má Zbyněk

Žluté lázně - Piknik v Praze u řeky - firma v Praze

Žluté lázně jsou unikátním prostorem s nezaměnitelnou polohou a historií. Multifunkční sportovně-relaxační areál. Provozujeme beachvolejbalové kurty, hřiště pro petanque a půjčovnu lodí.

Žluté lázně - Piknik v Praze u řeky - logo
telefon: +420 244 463 777,+420244462193

Celková denní kapacita Žlutých lázní se pohybuje kolem osmi tisíc návštěvníků. Areál každému z nich nabízí nejen optimální podmínky ke sportovnímu vyžití, rekreaci a odpočinku, ale také jim poskytne dostatečné zázemí v oblasti gastronomie i hygieny. Součástí areálu je parkoviště pro 80 vozů. Celý areál je bezbariérový, včetně 2 bezbariérových toalet.

>> Kontakty pro Žluté lázně - Piknik v Praze u řeky <<

Adresa:Podolské nábřeží 3/1184
 , Praha Podolí

Telefon:+420244463777,+420244462193

WWW:http://www.zlutelazne.cz

>> Zaslat zprávu na email <<

Jméno: Email: Předmět: Text zprávy:   Opište kód:

>> Dopravní spojení <<

U prezentace Žluté lázně Podolí není nastaveno žádné dopravní spojení.

Centrum Paraple

Nabídka sportovišť je nesmírně pestrá: fotbalová klec na písčitém povrchu, osm hřišť na pétanque, stolní tenis, venkovní šachy, nohejbal, šlapadla či loďky. Ve Žlutých lázních vyrostly pod dohledem našich nejlepších reprezentantů 4 kurty na beachvolejbal. U nás, jako jediném místě v Praze, se také nachází půjčovna unikátních a stále populárnějších dračích lodí.

Ke chloubě Žlutých lázní patří dětský koutek s brouzdalištěm, lagunou se šlapadly a mnoha zábavnými atrakcemi. Dětský koutek je díky svému vybavení a velikosti ideálním místem pro uspořádání narozeninových oslav a párty. Dámské i pánské toalety v dětském koutku jsou vybaveny přebalovacím pultem.

V areálu je k dispozici více než 1500 míst k sezení sloužících k občerstvení na pivních terasách, v Modrém baru, Beach baru nebo v Tančírně.

Žluté lázně jsou ideálním místem, kde lze pestře, netradičně a všestranně strávit volný čas nejen ve společnosti přátel, rodiny, ale také při pořádání firemních party, teambuildingů, soukromých oslav či privátních večeří.

Při návštěvě se bezplatně připojíte po celém areálu k internetu pomocí wifi.

Hodnocení - Žluté lázně Podolí

667

Žluté lázně - Piknik v Praze u řeky nasbíralo od Vás již 667 grošů, přispějte k lepší pozici v našem katalogu tím, že pro Žluté lázně - Piknik v Praze u řeky přidáte groše.


Služby a produkty - přehled štítků

Žluté lázně Podolí, prezentace je zařazena v katalogu:

Žluté lázně Podolí na mapě Prahy

Ikonka na Váš web pro zvýšení počtu Grošů

Vložte na svou stránku ikonku odkazující na tuto prezentaci
... po kliknutí se k této prezentaci přičtou vždy 3 Groše.
(takto dostanete odměnu pro lepší pozici za každého návštěvníka)
Firmy v Praze
HTML kód pro vložení: