Žluté lázně - Piknik v Praze u řeky

Naloguj se a edituj
Login:
Heslo:
Nová Registrace
Ztratil/a jsem Heslo

Žluté lázně jsou unikátním prostorem s nezaměnitelnou polohou a historií. Multifunkční sportovně-relaxační areál. Provozujeme beachvolejbalové kurty, hřiště pro petanque a půjčovnu lodí.

Žluté lázně - Piknik v Praze u řeky - logo
telefon: +420 244 463 777,+420244462193

Celková denní kapacita Žlutých lázní se pohybuje kolem osmi tisíc návštěvníků. Areál každému z nich nabízí nejen optimální podmínky ke sportovnímu vyžití, rekreaci a odpočinku, ale také jim poskytne dostatečné zázemí v oblasti gastronomie i hygieny. Součástí areálu je parkoviště pro 80 vozů. Celý areál je bezbariérový, včetně 2 bezbariérových toalet.

>> Kontakty pro Žluté lázně - Piknik v Praze u řeky <<

Adresa:Podolské nábřeží 3/1184
 , Praha Podolí

Telefon:+420244463777,+420244462193

WWW:http://www.zlutelazne.cz

>> Zaslat zprávu na email <<

Jméno:
Email:
Předmět:
Zpráva:
 
Opište kód:

>> Dopravní spojení <<

U prezentace Žluté lázně Podolí není nastaveno žádné dopravní spojení.

Nabídka sportovišť je nesmírně pestrá: fotbalová klec na písčitém povrchu, osm hřišť na pétanque, stolní tenis, venkovní šachy, nohejbal, šlapadla či loďky. Ve Žlutých lázních vyrostly pod dohledem našich nejlepších reprezentantů 4 kurty na beachvolejbal. U nás, jako jediném místě v Praze, se také nachází půjčovna unikátních a stále populárnějších dračích lodí.

Ke chloubě Žlutých lázní patří dětský koutek s brouzdalištěm, lagunou se šlapadly a mnoha zábavnými atrakcemi. Dětský koutek je díky svému vybavení a velikosti ideálním místem pro uspořádání narozeninových oslav a párty. Dámské i pánské toalety v dětském koutku jsou vybaveny přebalovacím pultem.

V areálu je k dispozici více než 1500 míst k sezení sloužících k občerstvení na pivních terasách, v Modrém baru, Beach baru nebo v Tančírně.

Žluté lázně jsou ideálním místem, kde lze pestře, netradičně a všestranně strávit volný čas nejen ve společnosti přátel, rodiny, ale také při pořádání firemních party, teambuildingů, soukromých oslav či privátních večeří.

Při návštěvě se bezplatně připojíte po celém areálu k internetu pomocí wifi.

Hodnocení - Žluté lázně Podolí

463

Žluté lázně - Piknik v Praze u řeky nasbíralo od Vás již 463 grošů, přispějte k lepší pozici v našem katalogu tím, že pro Žluté lázně - Piknik v Praze u řeky přidáte groše.

Přidej jeden zlaťákPřidej dva zlaťákypřidej tři zlaťáky

Služby a produkty - přehled štítků

Žluté lázně Podolí, prezentace je zařazena v katalogu:

Sportovní služby a sportoviště > Koupání v Praze

Žluté lázně Podolí na mapě Prahy

Ikonka na Váš web pro zvýšení počtu Grošů

Vložte na svou stránku ikonku odkazující na tuto prezentaci
... po kliknutí se k této prezentaci přičtou vždy 3 Groše.
(takto dostanete odměnu pro lepší pozici za každého návštěvníka)
Firmy v Praze
HTML kód pro vložení
Copyright © 2012 - 2016 Praha na Dlani - informační portál pro Prahu Košile na míru

Do 21. března bude celý portál Praha na Dlani probíhat transformací, design, nové funkce, nové formuláře, omluvte případné nestandardní chování serveru. Kulturní kalendář Prahy je intenzivně plněn a především sekce Koncerty v Praze a Divadelní představení Praha jsou denně aktualizovány.

Co je nového?