21. dubna, 2019 - svátek má Alexandra

Noodles - restaurace a café bar - firma v Praze

Designový hotel Yasmin, nacházející se v centru Prahy v ulici Politických vězňů, v sobě ukrývá pravý ráj pro všechny milovníky těstovin - Restaurace Café Bar „Noodles“. V jedinečném interiéru z dílny Báry Škorpilové si můžete vychutnat fantastické variace nudlí či jiných těstovin upravených podle originálních receptů z celého světa.

Noodles - restaurace a café bar - logo
telefon: +420 234 100 110

Přijďte vychutnat atmosféru naší „Noodles“ restaurace v Praze. Podáváme fantastické těstoviny od italských, čínských, thajských po mongolské. Na jídelním lístku nechybí ani ryby, steaky nebo lehké saláty. V našem menu naleznete speciality jak české tak mezinárodní kuchyně Tato stylově designová nekuřácká restaurace v Praze se 130-ti místy k sezení nabízí snídaně formou bufetu od 6.30 do 10.30, lehké obědy a večeře ve velmi atraktivním prostředí. Novinkou restaurace Noodels je vydání knihy receptů s názvem NUDLE.

>> Kontakty pro Noodles - restaurace a café bar <<

Adresa:Politických vězňů 12/913
 11000, Praha Nové Město

Telefon:+420234100110

WWW:http://www.noodles.cz

>> Zaslat zprávu na email <<

Jméno: Email: Předmět: Text zprávy:   Opište kód:

>> Dopravní spojení <<

Metro:Muzeum A/C nebo Hl. nádraží C

Tramvaj:Václavské náměstí - 3, 9, 14, 24, 51, 52, 54, 55, 56, 58

Bus:Muzeum - 504, 505, 511

Dobrý Anděl

Noodles - Restaurace v centru Prahy

Jídelnímu lístku vévodí slogan „všechny nudle světa“ a naleznete zde bohatou nabídku nudlí připravených podle receptů ze všech koutů světa (např. z Japonska, Německa, Švýcarska či Koreje). V nabídce však nechybí ani tradiční české nudle s mákem. „Naší specialitou jsou nudle čínské a mongolské, upravené dle originálních receptů,“říká šéfkuchař nekuřácké restaurace v Praze „Noodles“ Tomáš Kalina.

Restaurace Café Bar „Noodles“ láká svým designově velmi atraktivním interiérem, v němž zaujme prosklená dekorace s břízami a originální červení tvorové. Toto prostředí je tím pravým místem pro klidné snídaně, pracovní obědy i romantické večeře. V teplých měsících nabízí tato nekuřácká restaurace příjemné posezení na zahrádce. Zde si kuřáci mohou během celého roku dopřát cigaretu.

Vedle klasického menu je pro zákazníky v „Noodles“ připraveno polední a také týdenní menu. Polední menu spolu s nápojem pořídíte za velmi přijatelnou cenu. Ze samoobslužného salátového baru si můžete vybrat nejrůznější předkrmy, saláty i zeleninové variace či ochutnat některý z hříšných desertů.

„Věříme, že Restaurant Café Bar „Noodles“ obohatil škálu pražských restaurací o další kvalitní podnik, jenž odpovídá světovým měřítkům“ říká jeden z autorů projektu Ivan Chadima.

Hodnocení - Noodles - restaurace a café bar

461

Noodles - restaurace a café bar nasbíralo od Vás již 461 grošů, přispějte k lepší pozici v našem katalogu tím, že pro Noodles - restaurace a café bar přidáte groše.


Služby a produkty - přehled štítků

Noodles - restaurace a café bar, prezentace je zařazena v katalogu:

Noodles - restaurace a café bar na mapě Prahy

Ikonka na Váš web pro zvýšení počtu Grošů

Vložte na svou stránku ikonku odkazující na tuto prezentaci
... po kliknutí se k této prezentaci přičtou vždy 3 Groše.
(takto dostanete odměnu pro lepší pozici za každého návštěvníka)
Firmy v Praze
HTML kód pro vložení: