Noodles - restaurace a café bar

Naloguj se a edituj
Login:
Heslo:
Nová Registrace
Ztratil/a jsem Heslo

Designový hotel Yasmin, nacházející se v centru Prahy v ulici Politických vězňů, v sobě ukrývá pravý ráj pro všechny milovníky těstovin - Restaurace Café Bar „Noodles“. V jedinečném interiéru z dílny Báry Škorpilové si můžete vychutnat fantastické variace nudlí či jiných těstovin upravených podle originálních receptů z celého světa.

Noodles - restaurace a café bar - logo
telefon: +420 234 100 110

Přijďte vychutnat atmosféru naší „Noodles“ restaurace v Praze. Podáváme fantastické těstoviny od italských, čínských, thajských po mongolské. Na jídelním lístku nechybí ani ryby, steaky nebo lehké saláty. V našem menu naleznete speciality jak české tak mezinárodní kuchyně Tato stylově designová nekuřácká restaurace v Praze se 130-ti místy k sezení nabízí snídaně formou bufetu od 6.30 do 10.30, lehké obědy a večeře ve velmi atraktivním prostředí. Novinkou restaurace Noodels je vydání knihy receptů s názvem NUDLE.

>> Kontakty pro Noodles - restaurace a café bar <<

Adresa:Politických vězňů 12/913
 11000, Praha Nové Město

Telefon:+420234100110

WWW:http://www.noodles.cz

>> Zaslat zprávu na email <<

Jméno:
Email:
Předmět:
Zpráva:
 
Opište kód:

>> Dopravní spojení <<

Metro:Muzeum A/C nebo Hl. nádraží C

Tramvaj:Václavské náměstí - 3, 9, 14, 24, 51, 52, 54, 55, 56, 58

Bus:Muzeum - 504, 505, 511

Noodles - Restaurace v centru Prahy

Jídelnímu lístku vévodí slogan „všechny nudle světa“ a naleznete zde bohatou nabídku nudlí připravených podle receptů ze všech koutů světa (např. z Japonska, Německa, Švýcarska či Koreje). V nabídce však nechybí ani tradiční české nudle s mákem. „Naší specialitou jsou nudle čínské a mongolské, upravené dle originálních receptů,“říká šéfkuchař nekuřácké restaurace v Praze „Noodles“ Tomáš Kalina.

Restaurace Café Bar „Noodles“ láká svým designově velmi atraktivním interiérem, v němž zaujme prosklená dekorace s břízami a originální červení tvorové. Toto prostředí je tím pravým místem pro klidné snídaně, pracovní obědy i romantické večeře. V teplých měsících nabízí tato nekuřácká restaurace příjemné posezení na zahrádce. Zde si kuřáci mohou během celého roku dopřát cigaretu.

Vedle klasického menu je pro zákazníky v „Noodles“ připraveno polední a také týdenní menu. Polední menu spolu s nápojem pořídíte za velmi přijatelnou cenu. Ze samoobslužného salátového baru si můžete vybrat nejrůznější předkrmy, saláty i zeleninové variace či ochutnat některý z hříšných desertů.

„Věříme, že Restaurant Café Bar „Noodles“ obohatil škálu pražských restaurací o další kvalitní podnik, jenž odpovídá světovým měřítkům“ říká jeden z autorů projektu Ivan Chadima.

Hodnocení - Noodles - restaurace a café bar

293

Noodles - restaurace a café bar nasbíralo od Vás již 293 grošů, přispějte k lepší pozici v našem katalogu tím, že pro Noodles - restaurace a café bar přidáte groše.

Přidej jeden zlaťákPřidej dva zlaťákypřidej tři zlaťáky

Služby a produkty - přehled štítků

Noodles - restaurace a café bar na mapě Prahy

Ikonka na Váš web pro zvýšení počtu Grošů

Vložte na svou stránku ikonku odkazující na tuto prezentaci
... po kliknutí se k této prezentaci přičtou vždy 3 Groše.
(takto dostanete odměnu pro lepší pozici za každého návštěvníka)
Firmy v Praze
HTML kód pro vložení
Přidejte ZDARMA svou firmu,
pozvánku na akci, řádkovou
inzerci či promočlánek.

Restaurace

Inzerce a Bazar Praha

Kulturní kalendář

Firmy v Praze - TOP 10

Copyright © 2012 - 2016 Praha na Dlani - informační portál pro Prahu Košile na míru

Do 21. března bude celý portál Praha na Dlani probíhat transformací, design, nové funkce, nové formuláře, omluvte případné nestandardní chování serveru. Kulturní kalendář Prahy je intenzivně plněn a především sekce Koncerty v Praze a Divadelní představení Praha jsou denně aktualizovány.

Co je nového?