Radost FX Restaurant

Naloguj se a edituj
Login:
Heslo:
Nová Registrace
Ztratil/a jsem Heslo

Radost FX Restaurant - Bar, nekuřácká kavárna a stylová bezbariérová restaurace v Praze na Vinohradech. V nabídce naleznete zdravé jídla z řecké, indické, thajské a mexické kuchyně.

Radost FX Restaurant - logo
telefon: +420 224 254 776

Radost FX Restaurant - Bar, kavárna, restaurace se nachází v lokalitě Praha 2 na ulici Bělehradská 120. Vybrat si můžete z 420 položek v jídelním lístku. Nabízí: bezbariérová, catering, extra salónek, klimatizace, koktejly, nekuřácká část, pořádání akcí, rezervace online, vstup se psy, wi-fi. Čepuje se Budvar, Corona, Desperados, Frisco, Guinness. (Bar, kavárna, restaurace nabízí v pracovní dny od 11:30 denní menu.)

>> Kontakty pro Radost FX Restaurant <<

Adresa:Bělehradská 234/120
 12000, Praha Vinohrady

Telefon:+420224254776
Mobil:+420 603193711

WWW:http://radostfx.cz

>> Zaslat zprávu na email <<

Jméno:
Email:
Předmět:
Zpráva:
 
Opište kód:

>> Dopravní spojení <<

Metro:C - I.P. Pavlova, C/A - Muzeum, A - Náměstí Míru

Tramvaj:I.P.Pavlova - 4, 6, 10, 11, 16, 22

O restauraci Radost FX

CAFE

Již při vstupu Vás přes skleněné výlohy upoutá anticky vyhlížející a útulné Café. Od 11 hodin je vám k dispozici rozsáhlé vegetariánské menu podávané ve všech částech restaurace. Ochutnáte zde vynikající a zdravá jídla z řecké, indické, thajské a mexické kuchyně servírované až do pozdních nočních hodin. O víkendech nabízíme americký styl snídaně BRUNCH s širokou nabídkou vaječných omelet, vaflí a kombinovaných menu.

LOUNGE

K příjemnému strávení volného času je určen Lounge. Tlumená světla, pohodlná křesla a sofa v orientálním stylu, bar s nabídkou více než 390 nápojů. Kvalitní hudební reprodukce a o víkendech Live DJ Lounge dotváří příjemnou atmosféru v plně klimatizovaném prostředí. Od 11:30 hodin je vám k dispozici rozsáhlé vegetariánské menu podávané ve všech částech restaurace. Ochutnáte zde vynikající a zdravá jídla z řecké, indické, thajské a mexické kuchyně servírované až do pozdních nočních hodin. O víkendech nabízíme americký styl snídaně BRUNCH s širokou nabídkou vaječných omelet, vaflí a kombinovaných menu.

GALERIE

Galerie je naším staro-novým barem. Tato část restaurace byla pojmenována na základě dřívější funkčnosti jako Galerie výstavní. Došlo k výstavbě nového baru a celkové změně interiéru. Celkem je možno pohodlně usadit na 50 hostu. Tato část restaurace je navíc obohacena o čtvrteční, páteční a sobotní loungové noci s Live DJi Petrem K a Timem Otisem. Velmi oblíbená je též část restaurace s příhodným názvem VIP, která je částečně oddělena od ostatních stolů v restauraci na vyvýšeném ohraničeném stupínku. Nabídka menu je ve stejném rozsahu jako u ostatních dvou restauracích Café a Lounge. Galerie též slouží jako salónek pro privátní večírky, je jí možno uzavřít a uspořádat zde menší produkci včetně odlišné nabídky cateringu.

OBJEDNÁVKY

Pokud máte hlad, ale nemáte dostatek času nebo prostě při jídle nechcete sedět uvnitř restaurace, nabízíme Vám možnost objednat si jídlo s sebou. Stačí zavolat na telefonní číslo +420 224 254 776, kde si můžete objednat vybrané jídlo popř. rezervovat stůl, pokud přece jen zůstanete. Pro objednání jídla i s donáškou můžete využít služeb našeho on-line partnera www.eurobest.cz

Hodnocení - Radost FX Restaurant

415

Radost FX Restaurant nasbíralo od Vás již 415 grošů, přispějte k lepší pozici v našem katalogu tím, že pro Radost FX Restaurant přidáte groše.

Přidej jeden zlaťákPřidej dva zlaťákypřidej tři zlaťáky

Služby a produkty - přehled štítků

Radost FX Restaurant na mapě Prahy

Ikonka na Váš web pro zvýšení počtu Grošů

Vložte na svou stránku ikonku odkazující na tuto prezentaci
... po kliknutí se k této prezentaci přičtou vždy 3 Groše.
(takto dostanete odměnu pro lepší pozici za každého návštěvníka)
Firmy v Praze
HTML kód pro vložení
Přidejte ZDARMA svou firmu,
pozvánku na akci, řádkovou
inzerci či promočlánek.

Restaurace

Inzerce a Bazar Praha

Kulturní kalendář

Firmy v Praze - TOP 10

Copyright © 2012 - 2016 Praha na Dlani - informační portál pro Prahu Košile na míru

Do 21. března bude celý portál Praha na Dlani probíhat transformací, design, nové funkce, nové formuláře, omluvte případné nestandardní chování serveru. Kulturní kalendář Prahy je intenzivně plněn a především sekce Koncerty v Praze a Divadelní představení Praha jsou denně aktualizovány.

Co je nového?