23. května, 2019 - svátek má Vladimír

Radost FX Restaurant - firma v Praze

Radost FX Restaurant - Bar, nekuřácká kavárna a stylová bezbariérová restaurace v Praze na Vinohradech. V nabídce naleznete zdravé jídla z řecké, indické, thajské a mexické kuchyně.

Radost FX Restaurant - logo
telefon: +420 224 254 776

Radost FX Restaurant - Bar, kavárna, restaurace se nachází v lokalitě Praha 2 na ulici Bělehradská 120. Vybrat si můžete z 420 položek v jídelním lístku. Nabízí: bezbariérová, catering, extra salónek, klimatizace, koktejly, nekuřácká část, pořádání akcí, rezervace online, vstup se psy, wi-fi. Čepuje se Budvar, Corona, Desperados, Frisco, Guinness. (Bar, kavárna, restaurace nabízí v pracovní dny od 11:30 denní menu.)

>> Kontakty pro Radost FX Restaurant <<

Adresa:Bělehradská 234/120
 12000, Praha Vinohrady

Telefon:+420224254776
Mobil:+420 603193711

WWW:http://radostfx.cz

>> Zaslat zprávu na email <<

Jméno: Email: Předmět: Text zprávy:   Opište kód:

>> Dopravní spojení <<

Metro:C - I.P. Pavlova, C/A - Muzeum, A - Náměstí Míru

Tramvaj:I.P.Pavlova - 4, 6, 10, 11, 16, 22

O restauraci Radost FX

CAFE

Již při vstupu Vás přes skleněné výlohy upoutá anticky vyhlížející a útulné Café. Od 11 hodin je vám k dispozici rozsáhlé vegetariánské menu podávané ve všech částech restaurace. Ochutnáte zde vynikající a zdravá jídla z řecké, indické, thajské a mexické kuchyně servírované až do pozdních nočních hodin. O víkendech nabízíme americký styl snídaně BRUNCH s širokou nabídkou vaječných omelet, vaflí a kombinovaných menu.

LOUNGE

K příjemnému strávení volného času je určen Lounge. Tlumená světla, pohodlná křesla a sofa v orientálním stylu, bar s nabídkou více než 390 nápojů. Kvalitní hudební reprodukce a o víkendech Live DJ Lounge dotváří příjemnou atmosféru v plně klimatizovaném prostředí. Od 11:30 hodin je vám k dispozici rozsáhlé vegetariánské menu podávané ve všech částech restaurace. Ochutnáte zde vynikající a zdravá jídla z řecké, indické, thajské a mexické kuchyně servírované až do pozdních nočních hodin. O víkendech nabízíme americký styl snídaně BRUNCH s širokou nabídkou vaječných omelet, vaflí a kombinovaných menu.

GALERIE

Galerie je naším staro-novým barem. Tato část restaurace byla pojmenována na základě dřívější funkčnosti jako Galerie výstavní. Došlo k výstavbě nového baru a celkové změně interiéru. Celkem je možno pohodlně usadit na 50 hostu. Tato část restaurace je navíc obohacena o čtvrteční, páteční a sobotní loungové noci s Live DJi Petrem K a Timem Otisem. Velmi oblíbená je též část restaurace s příhodným názvem VIP, která je částečně oddělena od ostatních stolů v restauraci na vyvýšeném ohraničeném stupínku. Nabídka menu je ve stejném rozsahu jako u ostatních dvou restauracích Café a Lounge. Galerie též slouží jako salónek pro privátní večírky, je jí možno uzavřít a uspořádat zde menší produkci včetně odlišné nabídky cateringu.

OBJEDNÁVKY

Pokud máte hlad, ale nemáte dostatek času nebo prostě při jídle nechcete sedět uvnitř restaurace, nabízíme Vám možnost objednat si jídlo s sebou. Stačí zavolat na telefonní číslo +420 224 254 776, kde si můžete objednat vybrané jídlo popř. rezervovat stůl, pokud přece jen zůstanete. Pro objednání jídla i s donáškou můžete využít služeb našeho on-line partnera www.eurobest.cz

Hodnocení - Radost FX Restaurant

565

Radost FX Restaurant nasbíralo od Vás již 565 grošů, přispějte k lepší pozici v našem katalogu tím, že pro Radost FX Restaurant přidáte groše.


Služby a produkty - přehled štítků

Radost FX Restaurant, prezentace je zařazena v katalogu:

Radost FX Restaurant na mapě Prahy

Ikonka na Váš web pro zvýšení počtu Grošů

Vložte na svou stránku ikonku odkazující na tuto prezentaci
... po kliknutí se k této prezentaci přičtou vždy 3 Groše.
(takto dostanete odměnu pro lepší pozici za každého návštěvníka)
Firmy v Praze
HTML kód pro vložení: