23. května, 2019 - svátek má Vladimír

BELSTAV CZ - firma v Praze

Zateplování fasád, rekonstrukce domů. Kvalitní služby, rychlost super cena

BELSTAV CZ - logo
telefon: +420 800 223 225

Stavební společnost BELSTAV CZ, s.r.o. vznikla dne 23.3.2000 tran­sformačním způsobem po rozdělení předchozí obchodně-stavební společnosti. Svým podnikatelským zaměřením na specializovanou stavební činnost navazuje na podnikatelské aktivity rozvíjené v předešlé společnosti již od roku 1993.

>> Kontakty pro BELSTAV CZ <<

Adresa:Kardašovská 625
 19800, Praha Hloubětín

Telefon:+420800223225

WWW:http://www.belstav.cz

>> Zaslat zprávu na email <<

Jméno: Email: Předmět: Text zprávy:   Opište kód:

>> Dopravní spojení <<

Metro:B Hloubětín

Tramvaj:Lehovec 16, 25

Šetřete náklady za teplo! BELSTAV CZ pro Vás provádí profesionální zateplení fasád, zateplování budov, panelových i bytových domů a řadu dalších stavebních prací. Ve stavebnictví se pohybujeme již od roku 1993, máme bohaté zkušenosti se zateplením a zateplováním panelových domů – nahlédněte do našich referencí a přesvědčete se o kvalitě námi odvedené práce. Rekonstrukce domů Specializujeme se na kompletní rekonstrukci a zateplování staveb – ať už panelových nebo bytových. Rekonstrukcí domů se rozumí kompletní práce k prodloužení životnosti domu – zateplení fasády (obvodového pláště) a s tím související opravy a úpravy (výměny oken, opravy balkónů apod.). Zjistěte více o rekonstrukci domů >> Zateplení fasád Zateplená fasáda Vám ušetří nemalé náklady za vytápění. Provádí se většinou při kompletní zateplení budovy. Zateplením získá Váš dům na hodnotě, také estetický vzhled o mnoho naroste. Po zateplení klesne vlhkost, sníží se výskyt různých plísní, zateplený dům je i více odolný vůči hluku. Jakou formou provést zateplení fasády? Zateplování fasád se provádí několika způsoby – nejčastěji se k zateplení využívá minerální vata či polystyren. Na každou stavbu je ale třeba jiný materiál a postup zateplení, rádi Vám poradíme jakou cestou zateplení se vydat. Stavební firma Praha BELSTAV CZ se řadí k předním pražským stavebním firmám s dlouholetou tradicí. Získali jsme mnoho certifikátů, které svědčí o profesionalitě našich služeb. Kromě zateplování staveb poskytujeme služby: - Opravy balkonů a lodžií - Opravy plochých střech - Obklady a dlažby - Výměna oken, dveří a vstupních portálů - Historické fasády - Omítky - Půdní vestavby a nástavby - Pozemní stavby na klíč

Hodnocení - BELSTAV CZ

1039

BELSTAV CZ nasbíralo od Vás již 1039 grošů, přispějte k lepší pozici v našem katalogu tím, že pro BELSTAV CZ přidáte groše.


Služby a produkty - přehled štítků

BELSTAV CZ, prezentace je zařazena v katalogu:

BELSTAV CZ na mapě Prahy

Ikonka na Váš web pro zvýšení počtu Grošů

Vložte na svou stránku ikonku odkazující na tuto prezentaci
... po kliknutí se k této prezentaci přičtou vždy 3 Groše.
(takto dostanete odměnu pro lepší pozici za každého návštěvníka)
Firmy v Praze
HTML kód pro vložení: