BELSTAV CZ

Naloguj se a edituj
Login:
Heslo:
Nová Registrace
Ztratil/a jsem Heslo

Zateplování fasád, rekonstrukce domů. Kvalitní služby, rychlost super cena

BELSTAV CZ - logo
telefon: +420 800 223 225

Stavební společnost BELSTAV CZ, s.r.o. vznikla dne 23.3.2000 tran­sformačním způsobem po rozdělení předchozí obchodně-stavební společnosti. Svým podnikatelským zaměřením na specializovanou stavební činnost navazuje na podnikatelské aktivity rozvíjené v předešlé společnosti již od roku 1993.

>> Kontakty pro BELSTAV CZ <<

Adresa:Kardašovská 625
 19800, Praha Hloubětín

Telefon:+420800223225

WWW:http://www.belstav.cz

>> Zaslat zprávu na email <<

Jméno:
Email:
Předmět:
Zpráva:
 
Opište kód:

>> Dopravní spojení <<

Metro:B Hloubětín

Tramvaj:Lehovec 16, 25

Šetřete náklady za teplo! BELSTAV CZ pro Vás provádí profesionální zateplení fasád, zateplování budov, panelových i bytových domů a řadu dalších stavebních prací. Ve stavebnictví se pohybujeme již od roku 1993, máme bohaté zkušenosti se zateplením a zateplováním panelových domů – nahlédněte do našich referencí a přesvědčete se o kvalitě námi odvedené práce. Rekonstrukce domů Specializujeme se na kompletní rekonstrukci a zateplování staveb – ať už panelových nebo bytových. Rekonstrukcí domů se rozumí kompletní práce k prodloužení životnosti domu – zateplení fasády (obvodového pláště) a s tím související opravy a úpravy (výměny oken, opravy balkónů apod.). Zjistěte více o rekonstrukci domů >> Zateplení fasád Zateplená fasáda Vám ušetří nemalé náklady za vytápění. Provádí se většinou při kompletní zateplení budovy. Zateplením získá Váš dům na hodnotě, také estetický vzhled o mnoho naroste. Po zateplení klesne vlhkost, sníží se výskyt různých plísní, zateplený dům je i více odolný vůči hluku. Jakou formou provést zateplení fasády? Zateplování fasád se provádí několika způsoby – nejčastěji se k zateplení využívá minerální vata či polystyren. Na každou stavbu je ale třeba jiný materiál a postup zateplení, rádi Vám poradíme jakou cestou zateplení se vydat. Stavební firma Praha BELSTAV CZ se řadí k předním pražským stavebním firmám s dlouholetou tradicí. Získali jsme mnoho certifikátů, které svědčí o profesionalitě našich služeb. Kromě zateplování staveb poskytujeme služby: - Opravy balkonů a lodžií - Opravy plochých střech - Obklady a dlažby - Výměna oken, dveří a vstupních portálů - Historické fasády - Omítky - Půdní vestavby a nástavby - Pozemní stavby na klíč

Hodnocení - BELSTAV CZ

553

BELSTAV CZ nasbíralo od Vás již 553 grošů, přispějte k lepší pozici v našem katalogu tím, že pro BELSTAV CZ přidáte groše.

Přidej jeden zlaťákPřidej dva zlaťákypřidej tři zlaťáky

Služby a produkty - přehled štítků

BELSTAV CZ na mapě Prahy

Ikonka na Váš web pro zvýšení počtu Grošů

Vložte na svou stránku ikonku odkazující na tuto prezentaci
... po kliknutí se k této prezentaci přičtou vždy 3 Groše.
(takto dostanete odměnu pro lepší pozici za každého návštěvníka)
Firmy v Praze
HTML kód pro vložení
Přidejte ZDARMA svou firmu,
pozvánku na akci, řádkovou
inzerci či promočlánek.

Stavební firmy Praha

Inzerce a Bazar Praha

Kulturní kalendář

Firmy v Praze - TOP 10

Copyright © 2012 - 2016 Praha na Dlani - informační portál pro Prahu Košile na míru

Do 21. března bude celý portál Praha na Dlani probíhat transformací, design, nové funkce, nové formuláře, omluvte případné nestandardní chování serveru. Kulturní kalendář Prahy je intenzivně plněn a především sekce Koncerty v Praze a Divadelní představení Praha jsou denně aktualizovány.

Co je nového?