22. května, 2019 - svátek má Emil

Sklenářství Karel STUPKA - firma v Praze

Sklenářství Stupka provádíme veškeré sklenářské práce, rámování do dřevěných a kovových lišt, paspartování. Nabízíme skla float, pískované, antireflexní, drátěné, bezpečnostní sklo Connex, izolační dvojskla.

Sklenářství Karel STUPKA - logo
telefon: +420 222 221 283

Provozovna nabízí veškeré sklenářské práce, výrobu a instalaci izolačních dvojskel, lepení bezpečnostních folií, rámování a paspartování dle vystavených vzorníků dřevěných i kovových rámů (velký výběr cca 300 druhů lišt) a paspartování do plátna a flokáže (samet) s možností i atypických výřezů. Na objednávku zákazníka jsou sklenářské práce prováděny i mimo sklenářskou dílnu.

>> Kontakty pro Sklenářství Karel STUPKA <<

Adresa:Truhlářská 14
 11000, Praha Nové Město

Telefon:+420222221283

WWW:http://www.sklenarstvi.com

>> Zaslat zprávu na email <<

Jméno: Email: Předmět: Text zprávy:   Opište kód:

>> Dopravní spojení <<

Metro:B - Náměstí Republiky cca 400m

Tramvaj:Náměstí Republiky - 5, 8, 24, 26, 51, 54, 56

Bus:Náměstí Republiky 207, 505, 511

Centrum Paraple

Přehled služeb Sklenářství Stupka PRAHA

  • zasklívání oken, dveří, výloh, výtahů, střech, světlíků, skleníků, přepážkových stěn, stánků, zábradlí, pochozích ploch atd. všemi typy nabízených skel a zrcadel
  • skla float čirá i kouřová, skla tlačená (se vzorem), pískované sklo (matové), antireflexní sklo (vhodné do rámů a paspart k zamezení zrcadlového efektu skla), drátěné sklo, bezpečnostní sklo Connex (2 skla slepená s bezp. folií uvnitř)
  • izolační dvojskla pro zlepšení tepelně a zvukově izolačních parametrů zasklení oken a dveří
  • zrcadla čirá, kouřová i zabarvená v rozměrech dle přání zákazníků (max. 200 x 321 cm) s možností zabroušení, fazetování, vrtání, lepení (např. stěny, skříňové dveře, do obkladů koupelen) nebo zarámování přímo u nás
  • lepení bezpečnostních folií na nové i stávající zasklení s možností dodání bezp. atestů pro sjednání výhodnějšího pojištění objektu
  • KLIP RÁMY v rozměrech 9x13 cm až 70x100 cm
  • rámování do dřevěných i kovových lišt (cca 300 typů a barevných provedení) dle vystavených vzorníků na obou provozovnách
  • kombinace rámování a paspartování v rámci téže zakázky (bez nutnosti obstarávat samostatně paspartu a poté zarámování)
  • paspartování do plátna a flokáže (samet) s možností klasických i atypických tvarů výřezů (i ovály, půlkruhy, trojúhelníky, lichoběžníky atd.), možnost i hlubokých paspart vhodných pro paspartování medailí, motýlů, sušených květin, ale i věcí s jistou vzpomínkovou hodnotou pro zákazníka (např. první botičky dítěte, rukavičky z tanečních, puk z významného hokej. utkání atd…)
  • paspartování se stojánkem (např. fotografie pro postavení na pracovní stůl, komodu či krb)

Hodnocení - Sklenářství Karel STUPKA

259

Sklenářství Karel STUPKA nasbíralo od Vás již 259 grošů, přispějte k lepší pozici v našem katalogu tím, že pro Sklenářství Karel STUPKA přidáte groše.


Služby a produkty - přehled štítků

Sklenářství Karel STUPKA, prezentace je zařazena v katalogu:

Sklenářství Karel STUPKA na mapě Prahy

Ikonka na Váš web pro zvýšení počtu Grošů

Vložte na svou stránku ikonku odkazující na tuto prezentaci
... po kliknutí se k této prezentaci přičtou vždy 3 Groše.
(takto dostanete odměnu pro lepší pozici za každého návštěvníka)
Firmy v Praze
HTML kód pro vložení: