25. května, 2019 - svátek má Viola

Genesio s.r.o. - firma v Praze

Prestižní sídlo a adresa firmy na Národní třídě! Reprezentativní jednací a školící místnosti! Profesionální tým asistentek!

Genesio s.r.o. - logo
telefon: 277 278 777

Zabýváme se službou asistované kanceláře, která Vám poskytne možnost realizovat obchodní jednání v reprezentativních prostorách na Praze 1. Zvýšíme Vaši důvěryhodnost a zároveň Vám snížíme náklady až o 90% oproti klasické kanceláři. Nejen, že díky naší službě se Vám razantně sníží výdaje za Vaše podnikání, ale pomůžeme Vám podnikat efektivněji a to díky službám, které Vám nastavíme na míru, dle oboru v kterém podnikáte. Produkt Genesio se přizpůsobí všem.

>> Kontakty pro Genesio s.r.o. <<

Adresa:Na Perštýně1
 11000, Praha Staré Město

Telefon:277278777
Mobil:773 277 87

WWW:http://www.genesio.cz

>> Zaslat zprávu na email <<

Jméno: Email: Předmět: Text zprávy:   Opište kód:

>> Dopravní spojení <<

Metro:A,B

Tramvaj:4, 6, 7, 22, 24

Bus:101, 106, 124, 135, 136, 139, 150, 213

Vlak:Nádraží Vršovice

Krátkodobý pronájem- Využijte pronájem jednacích místností Genesio Business Zone , vhodné pro běžné jednání s klienty nebo obchodními partnery, terapeutické sezení, odborné poradenství, atd. S Genesiem získáte možnost realizovat Vaše obchodní jednání v reprezentativních prostorách na Praze 1, které Vám zvýší důvěryhodnost a posílí Vaší image a to za bezkonkurenční cenu! K jednání Vám milá asistentka nabídne minerální vodu,čaj nebo kávu, kterou u nás máte zdarma. / Pronájem školících místností- Nabízíme Vám pronájem školicích místností, které jsou vhodné pro firemní školení, semináře, workshopy, jazykové a jiné vzdělávací kurzy. Školící místnosti jsou vybavené flipchartem a dataprojektorem, vše je již v ceně pronájmu, takže si nic nepřiplácíte! / Osobní asistentka- Máte jednání s klientem a nemáte nikoho, kdo by Vám přijímal hovory, zaznamenal vzkazy a následně Vám je předal? Nemáte čas na přebírání pošty? Pracujte efektivně a aktivujte si naši službu Osobní asistentky, která Vám ušetří spousty času. Součástí této služby je možnost využití jednací místnosti i zřízení sídla firmy u nás v Genesio Business Zone. / Sídlo společnosti- Pořiďte si sídlo firmy v reprezentativní lokalitě na Praze 1! Sídlo společnosti Genesio představuje virtuální sídlo firmy pro umístění obchodní adresy s potřebnými dokumenty pro zápis do OR a FÚ .Sídlo společnosti poskytujeme včetně profesionálního administrativního zázemí a možností nadstandardního servisu pro podnikatele.

Hodnocení - Genesio s.r.o.

382

Genesio s.r.o. nasbíralo od Vás již 382 grošů, přispějte k lepší pozici v našem katalogu tím, že pro Genesio s.r.o. přidáte groše.


Služby a produkty - přehled štítků

Genesio s.r.o., prezentace je zařazena v katalogu:

Genesio s.r.o. na mapě Prahy

Ikonka na Váš web pro zvýšení počtu Grošů

Vložte na svou stránku ikonku odkazující na tuto prezentaci
... po kliknutí se k této prezentaci přičtou vždy 3 Groše.
(takto dostanete odměnu pro lepší pozici za každého návštěvníka)
Firmy v Praze
HTML kód pro vložení: