Genesio s.r.o.

Naloguj se a edituj
Login:
Heslo:
Nová Registrace
Ztratil/a jsem Heslo

Prestižní sídlo a adresa firmy na Národní třídě! Reprezentativní jednací a školící místnosti! Profesionální tým asistentek!

Genesio s.r.o. - logo
telefon: 277 278 777

Zabýváme se službou asistované kanceláře, která Vám poskytne možnost realizovat obchodní jednání v reprezentativních prostorách na Praze 1. Zvýšíme Vaši důvěryhodnost a zároveň Vám snížíme náklady až o 90% oproti klasické kanceláři. Nejen, že díky naší službě se Vám razantně sníží výdaje za Vaše podnikání, ale pomůžeme Vám podnikat efektivněji a to díky službám, které Vám nastavíme na míru, dle oboru v kterém podnikáte. Produkt Genesio se přizpůsobí všem.

>> Kontakty pro Genesio s.r.o. <<

Adresa:Na Perštýně1
 11000, Praha Staré Město

Telefon:277278777
Mobil:773 277 87

WWW:http://www.genesio.cz

>> Zaslat zprávu na email <<

Jméno:
Email:
Předmět:
Zpráva:
 
Opište kód:

>> Dopravní spojení <<

Metro:A,B

Tramvaj:4, 6, 7, 22, 24

Bus:101, 106, 124, 135, 136, 139, 150, 213

Vlak:Nádraží Vršovice

Krátkodobý pronájem- Využijte pronájem jednacích místností Genesio Business Zone , vhodné pro běžné jednání s klienty nebo obchodními partnery, terapeutické sezení, odborné poradenství, atd. S Genesiem získáte možnost realizovat Vaše obchodní jednání v reprezentativních prostorách na Praze 1, které Vám zvýší důvěryhodnost a posílí Vaší image a to za bezkonkurenční cenu! K jednání Vám milá asistentka nabídne minerální vodu,čaj nebo kávu, kterou u nás máte zdarma. / Pronájem školících místností- Nabízíme Vám pronájem školicích místností, které jsou vhodné pro firemní školení, semináře, workshopy, jazykové a jiné vzdělávací kurzy. Školící místnosti jsou vybavené flipchartem a dataprojektorem, vše je již v ceně pronájmu, takže si nic nepřiplácíte! / Osobní asistentka- Máte jednání s klientem a nemáte nikoho, kdo by Vám přijímal hovory, zaznamenal vzkazy a následně Vám je předal? Nemáte čas na přebírání pošty? Pracujte efektivně a aktivujte si naši službu Osobní asistentky, která Vám ušetří spousty času. Součástí této služby je možnost využití jednací místnosti i zřízení sídla firmy u nás v Genesio Business Zone. / Sídlo společnosti- Pořiďte si sídlo firmy v reprezentativní lokalitě na Praze 1! Sídlo společnosti Genesio představuje virtuální sídlo firmy pro umístění obchodní adresy s potřebnými dokumenty pro zápis do OR a FÚ .Sídlo společnosti poskytujeme včetně profesionálního administrativního zázemí a možností nadstandardního servisu pro podnikatele.

Hodnocení - Genesio s.r.o.

298

Genesio s.r.o. nasbíralo od Vás již 298 grošů, přispějte k lepší pozici v našem katalogu tím, že pro Genesio s.r.o. přidáte groše.

Přidej jeden zlaťákPřidej dva zlaťákypřidej tři zlaťáky

Služby a produkty - přehled štítků

Genesio s.r.o. na mapě Prahy

Ikonka na Váš web pro zvýšení počtu Grošů

Vložte na svou stránku ikonku odkazující na tuto prezentaci
... po kliknutí se k této prezentaci přičtou vždy 3 Groše.
(takto dostanete odměnu pro lepší pozici za každého návštěvníka)
Firmy v Praze
HTML kód pro vložení
Přidejte ZDARMA svou firmu,
pozvánku na akci, řádkovou
inzerci či promočlánek.

Reality a nemovitosti

Inzerce a Bazar Praha

Kulturní kalendář

Firmy v Praze - TOP 10

Copyright © 2012 - 2016 Praha na Dlani - informační portál pro Prahu Košile na míru

Do 21. března bude celý portál Praha na Dlani probíhat transformací, design, nové funkce, nové formuláře, omluvte případné nestandardní chování serveru. Kulturní kalendář Prahy je intenzivně plněn a především sekce Koncerty v Praze a Divadelní představení Praha jsou denně aktualizovány.

Co je nového?