23. května, 2019 - svátek má Vladimír

di5 architekti inženýři - firma v Praze

Nabízíme všechny fáze projektu od přípravy koncepce, přes vývoj a řízení projektu až po dohled nad stavebními pracemi.

di5 architekti inženýři - logo
telefon: +420 221 590 941

Při řešení projektů vždy vycházíme ze specifických podmínek jednotlivých projektů a potřeb klienta. Průběžně se seznamujeme se soudobými postupy a využíváme je k zajištění efektivního, hospodárného a esteticky zajímavého výsledku, který splní potřeby a představy investora i budoucích uživatelů. di5 architekti inženýři zajišťují ve spolupráci se specialisty projekty pro všechny stupně projektové dokumentace (územní rozhodnutí, stavební povolení, prováděcí projekt).

>> Kontakty pro di5 architekti inženýři <<

Adresa:Koubkova 262/11
 12000, Praha Vinohrady

Telefon:+420221590941

WWW:http://www.di5.cz

>> Zaslat zprávu na email <<

Jméno: Email: Předmět: Text zprávy:   Opište kód:

>> Dopravní spojení <<

Metro:C - I.P.Pavlova; A - Náměstí Míru

Tramvaj:Bruselská 6,11

Dobrý Anděl
di5 architekti inženýři je rozšířený architektonický ateliér tvořený architekty a inženýry, kteří úzce spolupracují v průběhu všech fází vývoje projektu. Rozsah naší práce začíná přípravou koncepce, přes vývoj a řízení projektu až po dohled nad stavebními pracemi. di5 architekti inženýři jsou připraveni řešit rozdílná zadání z oblasti solitérních budov, územních celků a jejich veškeré infrastruktury, bez ohledu na to, zda se jedná o novostavbu či rekonstrukci. Náš tým je schopen zajistit projekty z oblastí rodinné a bytové zástavby, administrativních komplexů, občanské vybavenosti atd. Našimi klienty jsou jednak významné mezinárodní a české společnosti, ale i privátní klientela. Za dobu své existence jsme navrhli a realizovali řadu projektů a staveb. Z nejvýznamějších například hlavní správa ČEZ a.s., Administrativní budova ČEZ II, obytný soubor Cihelna, dostavby v areálu Philip Morris a další. Společnost di5 architekti inženýři vznikla v roce 1997 jako rozšířený architektonicko inženýrský ateliér z původně inženýrské společnosti pracující od roku 1995. V současné době je tým kanceláře tvořen 17 architekty, inženýry a techniky a dále řadou externích spolupracovníků jednotlivých profesí. V roce 2004 byla společnost certifikována dle norem ISO 9001.

Hodnocení - di5 architekti inženýři

598

di5 architekti inženýři nasbíralo od Vás již 598 grošů, přispějte k lepší pozici v našem katalogu tím, že pro di5 architekti inženýři přidáte groše.


Služby a produkty - přehled štítků

di5 architekti inženýři, prezentace je zařazena v katalogu:

di5 architekti inženýři na mapě Prahy

Ikonka na Váš web pro zvýšení počtu Grošů

Vložte na svou stránku ikonku odkazující na tuto prezentaci
... po kliknutí se k této prezentaci přičtou vždy 3 Groše.
(takto dostanete odměnu pro lepší pozici za každého návštěvníka)
Firmy v Praze
HTML kód pro vložení: