di5 architekti inženýři

Naloguj se a edituj
Login:
Heslo:
Nová Registrace
Ztratil/a jsem Heslo

Nabízíme všechny fáze projektu od přípravy koncepce, přes vývoj a řízení projektu až po dohled nad stavebními pracemi.

di5 architekti inženýři - logo
telefon: +420 221 590 941

Při řešení projektů vždy vycházíme ze specifických podmínek jednotlivých projektů a potřeb klienta. Průběžně se seznamujeme se soudobými postupy a využíváme je k zajištění efektivního, hospodárného a esteticky zajímavého výsledku, který splní potřeby a představy investora i budoucích uživatelů. di5 architekti inženýři zajišťují ve spolupráci se specialisty projekty pro všechny stupně projektové dokumentace (územní rozhodnutí, stavební povolení, prováděcí projekt).

>> Kontakty pro di5 architekti inženýři <<

Adresa:Koubkova 262/11
 12000, Praha Vinohrady

Telefon:+420221590941

WWW:http://www.di5.cz

>> Zaslat zprávu na email <<

Jméno:
Email:
Předmět:
Zpráva:
 
Opište kód:

>> Dopravní spojení <<

Metro:C - I.P.Pavlova; A - Náměstí Míru

Tramvaj:Bruselská 6,11

di5 architekti inženýři je rozšířený architektonický ateliér tvořený architekty a inženýry, kteří úzce spolupracují v průběhu všech fází vývoje projektu. Rozsah naší práce začíná přípravou koncepce, přes vývoj a řízení projektu až po dohled nad stavebními pracemi. di5 architekti inženýři jsou připraveni řešit rozdílná zadání z oblasti solitérních budov, územních celků a jejich veškeré infrastruktury, bez ohledu na to, zda se jedná o novostavbu či rekonstrukci. Náš tým je schopen zajistit projekty z oblastí rodinné a bytové zástavby, administrativních komplexů, občanské vybavenosti atd. Našimi klienty jsou jednak významné mezinárodní a české společnosti, ale i privátní klientela. Za dobu své existence jsme navrhli a realizovali řadu projektů a staveb. Z nejvýznamějších například hlavní správa ČEZ a.s., Administrativní budova ČEZ II, obytný soubor Cihelna, dostavby v areálu Philip Morris a další. Společnost di5 architekti inženýři vznikla v roce 1997 jako rozšířený architektonicko inženýrský ateliér z původně inženýrské společnosti pracující od roku 1995. V současné době je tým kanceláře tvořen 17 architekty, inženýry a techniky a dále řadou externích spolupracovníků jednotlivých profesí. V roce 2004 byla společnost certifikována dle norem ISO 9001.

Hodnocení - di5 architekti inženýři

430

di5 architekti inženýři nasbíralo od Vás již 430 grošů, přispějte k lepší pozici v našem katalogu tím, že pro di5 architekti inženýři přidáte groše.

Přidej jeden zlaťákPřidej dva zlaťákypřidej tři zlaťáky

di5 architekti inženýři na mapě Prahy

Ikonka na Váš web pro zvýšení počtu Grošů

Vložte na svou stránku ikonku odkazující na tuto prezentaci
... po kliknutí se k této prezentaci přičtou vždy 3 Groše.
(takto dostanete odměnu pro lepší pozici za každého návštěvníka)
Firmy v Praze
HTML kód pro vložení
Přidejte ZDARMA svou firmu,
pozvánku na akci, řádkovou
inzerci či promočlánek.

Stavební firmy Praha

Inzerce a Bazar Praha

Kulturní kalendář

Firmy v Praze - TOP 10

Copyright © 2012 - 2016 Praha na Dlani - informační portál pro Prahu Košile na míru

Do 21. března bude celý portál Praha na Dlani probíhat transformací, design, nové funkce, nové formuláře, omluvte případné nestandardní chování serveru. Kulturní kalendář Prahy je intenzivně plněn a především sekce Koncerty v Praze a Divadelní představení Praha jsou denně aktualizovány.

Co je nového?