23. května, 2019 - svátek má Vladimír

Mirin Group - firma v Praze

Kurzy a školení na zvýšení prodeje i jiné, poradenství pro podnikatele a firmy, marketing, reklama, tisky, reklamní předměty a dárky s logem, webové stránky a SEO, grafika a DTP, catering a eventy, obchodní služby. To jsou základní činnosti skupiny Mirin Group.

Mirin Group - logo
telefon: +420 776 179 918

Činnosti jsou rozděleny do tří pilířů – vzdělávání, marketing, obchodní služby. Vzděláváním se rozumí kurzy a školení na zvýšení prodeje, Soft Skills, PC kurzy, aj. Důležitou součástí je i poradenství pro podnikatele, malé a střední firmy. Marketing, to jsou průzkumy trhu, analýzy, reklamní předměty, fotky, grafiku, webové stránky, SEO, reklamu, tisky, catering, eventy, aj. Obchodní služby zahrnují tvorbu rastrů nabídek, kalkulací a korespondence, návrhů scénářů pro telephoning, dále obchodní zastoupení, přepisy nahrávek do textové podoby, formátování dokumentů, aj.

>> Kontakty pro Mirin Group <<

Adresa:Holečkova 165/125
 15000, Praha Košíře

Telefon:+420776179918
Mobil:+420 776 17 99 18

WWW:http://www.miringroup.com

>> Zaslat zprávu na email <<

Jméno: Email: Předmět: Text zprávy:   Opište kód:

>> Dopravní spojení <<

Metro:B Anděl

Tramvaj:U Zvonu 4, 9, 10, 16

Oblasti činnosti skupiny Mirin Group jsou rozděleny na tři části – vzdělávání, marketing a obchodní služby.

 

Vzdělávání, to jsou kurzy a školení na zvýšení prodeje, managerské kurzy, školení tzv. Soft Skills, počítačové kurzy a další. Nejžádanější jsou školení na zvýšení prodeje v restauracích / hotelových restauracích. Školení a kurzů se účastní jak zaměstnanci firem, tak v některých oborech podnikání i manageři a vedení firem. Důležitou součástí vzdělávání je i poradenství pro podnikatele, malé a střední firmy.

 

Pod pilířem marketing se skrývá kompletní marketing, průzkumy a výzkumy trhu, analýzy, propagace, reklamní předměty (lze si je vybrat v našem E-shopu nebo Vám zašleme návrh reklamních dárků nad rámec nabídky v E-shopu) a dárky s brandem (potisk, laser, ražba, grafírování, apod.), fotografické služby, grafické práce, DTP studio, tvorba a editace webových stránek, SEO optimalizace, PR články, internetová reklama, polygrafické služby, tisk POS a jiných materiálů, velkoplošná reklama vč. instalace, další offline reklama a tištěná inzerce, catering, degustace vedené certifikovaným sommelierem, event marketing (tj. pořádání párty a jiných akcí), apod. Pilíř marketing je důležitou částí pro získání informací a podkladů, ze kterých vycházíme nejen při tvorbě návrhu propagačních aktivit, ale také pro poradenství podnikatelům a firmám, tvorbě školení na míru, tvorbě obchodních materiálů, apod.

 

Obchodní služby zahrnují tvorbu rastrů nabídek, rastrů kalkulací, rastrů obchodních dokumentů a korespondence, návrhů scénářů pro telephoning, newsletterů a dalších e-mailů, dále obchodní zastoupení, přepisy audio a video nahrávek do textové podoby, formátování dokumentů, copywriting (tj. tvorba textů na webové stránky s ohledem na optimalizaci pro vyhledávače), atd.

Hodnocení - Mirin Group

72

Mirin Group nasbíralo od Vás již 72 grošů, přispějte k lepší pozici v našem katalogu tím, že pro Mirin Group přidáte groše.


Služby a produkty - přehled štítků

Mirin Group, prezentace je zařazena v katalogu:

Mirin Group na mapě Prahy

Ikonka na Váš web pro zvýšení počtu Grošů

Vložte na svou stránku ikonku odkazující na tuto prezentaci
... po kliknutí se k této prezentaci přičtou vždy 3 Groše.
(takto dostanete odměnu pro lepší pozici za každého návštěvníka)
Firmy v Praze
HTML kód pro vložení: