Mirin Group

Naloguj se a edituj
Login:
Heslo:
Nová Registrace
Ztratil/a jsem Heslo

Kurzy a školení na zvýšení prodeje i jiné, poradenství pro podnikatele a firmy, marketing, reklama, tisky, reklamní předměty a dárky s logem, webové stránky a SEO, grafika a DTP, catering a eventy, obchodní služby. To jsou základní činnosti skupiny Mirin Group.

Mirin Group - logo
telefon: +420 776 179 918

Činnosti jsou rozděleny do tří pilířů – vzdělávání, marketing, obchodní služby. Vzděláváním se rozumí kurzy a školení na zvýšení prodeje, Soft Skills, PC kurzy, aj. Důležitou součástí je i poradenství pro podnikatele, malé a střední firmy. Marketing, to jsou průzkumy trhu, analýzy, reklamní předměty, fotky, grafiku, webové stránky, SEO, reklamu, tisky, catering, eventy, aj. Obchodní služby zahrnují tvorbu rastrů nabídek, kalkulací a korespondence, návrhů scénářů pro telephoning, dále obchodní zastoupení, přepisy nahrávek do textové podoby, formátování dokumentů, aj.

>> Kontakty pro Mirin Group <<

Adresa:Holečkova 165/125
 15000, Praha Košíře

Telefon:+420776179918
Mobil:+420 776 17 99 18

WWW:http://www.miringroup.com

>> Zaslat zprávu na email <<

Jméno:
Email:
Předmět:
Zpráva:
 
Opište kód:

>> Dopravní spojení <<

Metro:B Anděl

Tramvaj:U Zvonu 4, 9, 10, 16

Oblasti činnosti skupiny Mirin Group jsou rozděleny na tři části – vzdělávání, marketing a obchodní služby.

 

Vzdělávání, to jsou kurzy a školení na zvýšení prodeje, managerské kurzy, školení tzv. Soft Skills, počítačové kurzy a další. Nejžádanější jsou školení na zvýšení prodeje v restauracích / hotelových restauracích. Školení a kurzů se účastní jak zaměstnanci firem, tak v některých oborech podnikání i manageři a vedení firem. Důležitou součástí vzdělávání je i poradenství pro podnikatele, malé a střední firmy.

 

Pod pilířem marketing se skrývá kompletní marketing, průzkumy a výzkumy trhu, analýzy, propagace, reklamní předměty (lze si je vybrat v našem E-shopu nebo Vám zašleme návrh reklamních dárků nad rámec nabídky v E-shopu) a dárky s brandem (potisk, laser, ražba, grafírování, apod.), fotografické služby, grafické práce, DTP studio, tvorba a editace webových stránek, SEO optimalizace, PR články, internetová reklama, polygrafické služby, tisk POS a jiných materiálů, velkoplošná reklama vč. instalace, další offline reklama a tištěná inzerce, catering, degustace vedené certifikovaným sommelierem, event marketing (tj. pořádání párty a jiných akcí), apod. Pilíř marketing je důležitou částí pro získání informací a podkladů, ze kterých vycházíme nejen při tvorbě návrhu propagačních aktivit, ale také pro poradenství podnikatelům a firmám, tvorbě školení na míru, tvorbě obchodních materiálů, apod.

 

Obchodní služby zahrnují tvorbu rastrů nabídek, rastrů kalkulací, rastrů obchodních dokumentů a korespondence, návrhů scénářů pro telephoning, newsletterů a dalších e-mailů, dále obchodní zastoupení, přepisy audio a video nahrávek do textové podoby, formátování dokumentů, copywriting (tj. tvorba textů na webové stránky s ohledem na optimalizaci pro vyhledávače), atd.

Hodnocení - Mirin Group

9

Mirin Group nasbíralo od Vás již 9 grošů, přispějte k lepší pozici v našem katalogu tím, že pro Mirin Group přidáte groše.

Přidej jeden zlaťákPřidej dva zlaťákypřidej tři zlaťáky

Mirin Group na mapě Prahy

Ikonka na Váš web pro zvýšení počtu Grošů

Vložte na svou stránku ikonku odkazující na tuto prezentaci
... po kliknutí se k této prezentaci přičtou vždy 3 Groše.
(takto dostanete odměnu pro lepší pozici za každého návštěvníka)
Firmy v Praze
HTML kód pro vložení
Copyright © 2012 - 2016 Praha na Dlani - informační portál pro Prahu Košile na míru

Do 21. března bude celý portál Praha na Dlani probíhat transformací, design, nové funkce, nové formuláře, omluvte případné nestandardní chování serveru. Kulturní kalendář Prahy je intenzivně plněn a především sekce Koncerty v Praze a Divadelní představení Praha jsou denně aktualizovány.

Co je nového?