24. května, 2019 - svátek má Jana

CK, Volareza , Vršovice - firma v Praze

Poskytujeme služby pro vojáky, zaměstnance rezortu ministerstva obrany, válečné veterány, vojenské důchodce a členy jejich rodiny. Zajišťujeme zájezdy a pobyty pro komerční klienty. Pomáháme s výběrem destinací. Nabízíme cestovní pojištění.

Logo CK, Volareza ,  Vršovice
telefon: +420 973 201 629+420973201623

Poskytujeme služby pro vojáky, zaměstnance rezortu ministerstva obrany, válečné veterány, vojenské důchodce a členy jejich rodiny. Zajišťujeme zájezdy a pobyty pro komerční klienty. Pomáháme s výběrem destinací. Nabízíme cestovní pojištění.

>> Kontakty pro CK, Volareza , Vršovice <<

Adresa:Magnitogorská 1494/12 , 10100 Praha, Vršovice
 10100, Praha Vršovice

Telefon:+420973201629+420973201623

WWW:http://www.volareza-dovolena.cz

>> Zaslat zprávu na email <<

Jméno: Email: Předmět: Text zprávy:   Opište kód:

>> Dopravní spojení <<

U prezentace CK, Volareza , Vršovice není nastaveno žádné dopravní spojení.

Hotel Granit Zemplínská Šírava**

 

Jsme příspěvkovou organizací, jejímž zřizovatelem je Ministerstvo obrany České republiky. Naším hlavním úkolem je poskytování služeb pro vojáky, zaměstnance rezortu ministerstva obrany, válečné veterány, vojenské důchodce a další oprávněné osoby a jejich rodiny. Nabídka zahraničních pobytů a rekreací je určena výhradně pro uvedený okruh osob. Naší prvořadou snahou je poskytovat kvalitní služby. 


Nabízíme možnost individuálních zahraničních pobytů ve vojenských rekreačních zařízeních cizích armád, výměnných zahraničních rekreací a pobytů na Slovensku v našich partnerských rekreačních zařízeních nebo v našich tuzemských zařízeních. Individuální zahraniční pobyty v rekreačních zařízeních cizích armád a výměnné zahraniční rekreace zajišťujeme v rámci spolupráce zemí sdružených v mezinárodní organizaci CLIMS (Styčný výbor mezinárodních vojenských sociálních organizací), nebo na základě bilaterální spolupráce s ostatními armádami. Rekreace na Slovensku mimo tento program zajišťujeme ve spolupráci s našimi partnery, kterými jsou Horezza a.s., Termální lázně Lúčky a.s. a Wellness penzion Strachan.

Naše tuzemská rekreační zařízení se nacházejí v turisticky zajímavých oblastech České republiky a nabízejí možnosti prožití všech forem dovolené. Kompletní nabídku naleznete na hlavních stránkách www.volareza.cz.

Hodnocení - CK, Volareza , Vršovice

520

CK, Volareza , Vršovice nasbíralo od Vás již 520 grošů, přispějte k lepší pozici v našem katalogu tím, že pro CK, Volareza , Vršovice přidáte groše.


Služby a produkty - přehled štítků

CK, Volareza , Vršovice, prezentace je zařazena v katalogu:

CK, Volareza , Vršovice na mapě Prahy

Ikonka na Váš web pro zvýšení počtu Grošů

Vložte na svou stránku ikonku odkazující na tuto prezentaci
... po kliknutí se k této prezentaci přičtou vždy 3 Groše.
(takto dostanete odměnu pro lepší pozici za každého návštěvníka)
Firmy v Praze
HTML kód pro vložení: