25. května, 2019 - svátek má Viola

Agentura Salvia, s.r.o. - firma v Praze

Jsme česká personálně-vzdělávací společnost, která nabízí zprostředkování práce, vzdělávání dospělých a poradenství v rámci osobního rozvoje.

Agentura Salvia, s.r.o. - logo
telefon:není uveden

„Salvia“ znamená v překladu šalvěj, ale také moudrost nebo mudrc a přesně tato slova vystihují náš záměr. Jako léčivá šalvěj pomáháme našim klientům získat a stabilizovat svou životní rovnováhu, zdraví a energii a následně prostřednictvím koučování, terapií, kariérního poradenství, rozvojových i odborných kurzů či školení rozšiřujeme a zdokonalujeme jejich znalosti a dovednosti.

>> Kontakty pro Agentura Salvia, s.r.o. <<

Adresa:Sokolovská 40, Praha 8
 18600, Praha Karlín

Mobil:724036567

WWW:http://agenturasalvia.cz

>> Zaslat zprávu na email <<

Jméno: Email: Předmět: Text zprávy:   Opište kód:

>> Dopravní spojení <<

Metro:C, B - Florenc

Tramvaj:3, 8

Centrum Paraple
Agentura Salvia, s.r.o. je česká personálně – zážitkovo vzdělávací společnost, která svým klientům nabízí kompletní služby a péči v oblasti HR a osobního rozvoje. Jsme tým aktivních lidí s pozitivním přístupem k životu a tento náš postoj vnášíme do všech našich aktivit, v jejichž realizaci máme dlouhodobé zkušenosti. „Salvia“ znamená v překladu šalvěj, ale také moudrost nebo mudrc a přesně tato slova vystihují náš záměr. Jako léčivá šalvěj pomáháme našim klientům získat a stabilizovat svou životní rovnováhu, zdraví a energii a následně prostřednictvím koučování, terapií, kariérního poradenství, rozvojových i odborných kurzů či školení rozšiřujeme a zdokonalujeme jejich znalosti a dovednosti. Necháváme se inspirovat především Vámi, našimi klienty, a proto stále přicházíme s novými nápady, jak naši práci inovovat a předávat tak, aby byla zajímavá a užitečná pro kohokoliv z Vás. Pevně věříme, že výsledky naší práce se pozitivně odrazí na Vašich každodenních činnostech, práci i v soukromém životě. Zaměřujeme se především na: personalistiku – nábor a rozvoj zaměstnanců, AC/DC osobní rozvoj a kariérní poradenství, koučink, terapie vzdělávání dospělých – firem i jednotlivců organizování firemních akcí a teambuildingů Věříme v otevřenost a férové jednání – zároveň však v důvěru a diskrétnost.

Hodnocení - Agentura Salvia, s.r.o.

271

Agentura Salvia, s.r.o. nasbíralo od Vás již 271 grošů, přispějte k lepší pozici v našem katalogu tím, že pro Agentura Salvia, s.r.o. přidáte groše.


Služby a produkty - přehled štítků

Agentura Salvia, s.r.o., prezentace je zařazena v katalogu:

Agentura Salvia, s.r.o. na mapě Prahy

Ikonka na Váš web pro zvýšení počtu Grošů

Vložte na svou stránku ikonku odkazující na tuto prezentaci
... po kliknutí se k této prezentaci přičtou vždy 3 Groše.
(takto dostanete odměnu pro lepší pozici za každého návštěvníka)
Firmy v Praze
HTML kód pro vložení: