Agentura Salvia, s.r.o.

Naloguj se a edituj
Login:
Heslo:
Nová Registrace
Ztratil/a jsem Heslo

Jsme česká personálně-vzdělávací společnost, která nabízí zprostředkování práce, vzdělávání dospělých a poradenství v rámci osobního rozvoje.

Agentura Salvia, s.r.o. - logo
telefon:není uveden

„Salvia“ znamená v překladu šalvěj, ale také moudrost nebo mudrc a přesně tato slova vystihují náš záměr. Jako léčivá šalvěj pomáháme našim klientům získat a stabilizovat svou životní rovnováhu, zdraví a energii a následně prostřednictvím koučování, terapií, kariérního poradenství, rozvojových i odborných kurzů či školení rozšiřujeme a zdokonalujeme jejich znalosti a dovednosti.

>> Kontakty pro Agentura Salvia, s.r.o. <<

Adresa:Sokolovská 40, Praha 8
 18600, Praha Karlín

Mobil:724036567

WWW:http://agenturasalvia.cz

>> Zaslat zprávu na email <<

Jméno:
Email:
Předmět:
Zpráva:
 
Opište kód:

>> Dopravní spojení <<

Metro:C, B - Florenc

Tramvaj:3, 8

Agentura Salvia, s.r.o. je česká personálně – zážitkovo vzdělávací společnost, která svým klientům nabízí kompletní služby a péči v oblasti HR a osobního rozvoje. Jsme tým aktivních lidí s pozitivním přístupem k životu a tento náš postoj vnášíme do všech našich aktivit, v jejichž realizaci máme dlouhodobé zkušenosti. „Salvia“ znamená v překladu šalvěj, ale také moudrost nebo mudrc a přesně tato slova vystihují náš záměr. Jako léčivá šalvěj pomáháme našim klientům získat a stabilizovat svou životní rovnováhu, zdraví a energii a následně prostřednictvím koučování, terapií, kariérního poradenství, rozvojových i odborných kurzů či školení rozšiřujeme a zdokonalujeme jejich znalosti a dovednosti. Necháváme se inspirovat především Vámi, našimi klienty, a proto stále přicházíme s novými nápady, jak naši práci inovovat a předávat tak, aby byla zajímavá a užitečná pro kohokoliv z Vás. Pevně věříme, že výsledky naší práce se pozitivně odrazí na Vašich každodenních činnostech, práci i v soukromém životě. Zaměřujeme se především na: personalistiku – nábor a rozvoj zaměstnanců, AC/DC osobní rozvoj a kariérní poradenství, koučink, terapie vzdělávání dospělých – firem i jednotlivců organizování firemních akcí a teambuildingů Věříme v otevřenost a férové jednání – zároveň však v důvěru a diskrétnost.

Hodnocení - Agentura Salvia, s.r.o.

193

Agentura Salvia, s.r.o. nasbíralo od Vás již 193 grošů, přispějte k lepší pozici v našem katalogu tím, že pro Agentura Salvia, s.r.o. přidáte groše.

Přidej jeden zlaťákPřidej dva zlaťákypřidej tři zlaťáky

Agentura Salvia, s.r.o. na mapě Prahy

Ikonka na Váš web pro zvýšení počtu Grošů

Vložte na svou stránku ikonku odkazující na tuto prezentaci
... po kliknutí se k této prezentaci přičtou vždy 3 Groše.
(takto dostanete odměnu pro lepší pozici za každého návštěvníka)
Firmy v Praze
HTML kód pro vložení
Přidejte ZDARMA svou firmu,
pozvánku na akci, řádkovou
inzerci či promočlánek.

Agentury práce

Inzerce a Bazar Praha

Kulturní kalendář

Firmy v Praze - TOP 10

Copyright © 2012 - 2016 Praha na Dlani - informační portál pro Prahu Košile na míru

Do 21. března bude celý portál Praha na Dlani probíhat transformací, design, nové funkce, nové formuláře, omluvte případné nestandardní chování serveru. Kulturní kalendář Prahy je intenzivně plněn a především sekce Koncerty v Praze a Divadelní představení Praha jsou denně aktualizovány.

Co je nového?