STACHEMUS PRAHA

Naloguj se a edituj
Login:
Heslo:
Nová Registrace
Ztratil/a jsem Heslo

Společnost * STACHEMUS * je exkluzivním dodavatelem produktů stavební chemie a bazénové chemie, lepidel a potřeb pro podlaháře ... značek MASTERsil®, BORNIT®, DUNLOP, Český stavitel, Ceys, Dow Corning v České republice, založená v srpnu 1998 pod názvem Michael MUSIL, která se zabývá obchodem v oblasti stavební, spotřební, bazénové a průmyslové chemie, materiál pro hydroizolace a jejich provádění.

STACHEMUS PRAHA - logo
telefon: +420 603 431 476

Společnost * STACHEMUS * je exkluzivním dodavatelem produktů stavební chemie a bazénové chemie, lepidel a potřeb pro podlaháře ... značek MASTERsil®, BORNIT® ,DUNLOP, Český stavitel, Dow Cornin v České republice, založená v srpnu 1998 pod názvem Michael MUSIL, která se zabývá obchodem v oblasti stavební, spotřební, bazénové a průmyslové chemie, materiál pro hydroizolace a jejich provádění. Disponuje sítí distribučních center, oddělením technického rozvoje a poradenství, vyškolenými obchodními zástupci, kteří jsou připraveni zajistit svým zákazníkům expresní dodávku vybraného zboží. Klademe důraz také na technicko-poradenský servis pro naše obchodní partnery, jejich zákazníky i konečné zpracovatele výrobků. Kvalitou produktů a poskytovaným servisem svým zákazníkům se tak * STACHEMUS * řadí mezi významnější distributory stavební, spotřební, bazénové a průmyslové chemie v České republice. prodej výrobků - velkoobchodně, maloobchodně a prostřednictvím e-shopu.

STACHEMUS PRAHA - fotogalerie

  • BAČKORKY.CZ - 550
    STACHEMUS PRAHA - 1443
    STACHEMUS PRAHA - 1448
    STACHEMUS PRAHA - 1449

>> Kontakty pro STACHEMUS PRAHA <<

Adresa:Mezi Vodami 1560/33
 14300, Praha Modřany

Telefon:+420603431476
Telefon:+420 603 431 476

WWW:http://stachemus.cz

>> Zaslat zprávu na email <<

Jméno:
Email:
Předmět:
Zpráva:
 
Opište kód:

>> Dopravní spojení <<

Tramvaj:Belárie ; 3 , 17 , 52

Bus:Modřanská škola ; 173

Vlak:Praha - Modřany zastávka

Společnost * STACHEMUS * dlouhodobě spolupracuje s jednotlivými výrobními koncerny značek, který patří k předním světovým producentům stavební chemie, jež je řadí k světové špičce, a prostřednictvím výrazné podpory výzkumu a nejmodernějších technologií se stává novátorem a nositelem mnoha registrovaných ochranných patentů výjimečných vlastností jednotlivých výrobků. Produktová řada představuje ucelenou řadu výrobků v hobby i profesionálním provedení, která dává našim zákazníkům možnost volby nejlepšího výrobku, jenž potřebuje pro svou práci. Naším cílem je neustálé zlepšování kvality poskytovaných produktů, služeb a vztahů se zákazníky. Klademe maximální důraz na to, aby se naši zákazníci na nás mohli v rámci našich obchodních vztahů plně spolehnout a my jejich důvěru nikdy nezklamali. Intenzivně pracujeme na plném využití výhod nového informační systému, stále hledáme nejoptimálnější distribuční cesty k našim zákazníkům. Investujeme mnoho úsilí i prostředků na posílení znalosti značek MASTERsil®, BORNIT® , Dunlop v České republice a věříme, že tím pomáháme našim obchodním partnerům zlepšovat podmínky pro prodej vyráběných materiálů. Doufáme, že tyto naše internetové stránky jsou krokem ke zkvalitnění služeb zákazníkům a obchodním partnerům a usnadní přístup především k důležitým informacím o produktech a našich aktivitách a povedou tak ke spokojenému nákupu a používání našich produktů. Společnost se rovněž zabývá stavební činností - stavby, rekonstrukce, opravy a dále zajišťujeme kompletní služby v oblasti bazénového servisu, komplexní prodej materiálu v oblasti hydroizolací a jejich profesionální aplikace.

Hodnocení - STACHEMUS PRAHA

3632

STACHEMUS PRAHA nasbíralo od Vás již 3632 grošů, přispějte k lepší pozici v našem katalogu tím, že pro STACHEMUS PRAHA přidáte groše.

Přidej jeden zlaťákPřidej dva zlaťákypřidej tři zlaťáky

STACHEMUS PRAHA na mapě Prahy

Ikonka na Váš web pro zvýšení počtu Grošů

Vložte na svou stránku ikonku odkazující na tuto prezentaci
... po kliknutí se k této prezentaci přičtou vždy 3 Groše.
(takto dostanete odměnu pro lepší pozici za každého návštěvníka)
Firmy v Praze
HTML kód pro vložení
Přidejte ZDARMA svou firmu,
pozvánku na akci, řádkovou
inzerci či promočlánek.

Velkoobchody

Inzerce a Bazar Praha

Kulturní kalendář

Firmy v Praze - TOP 10

Copyright © 2012 - 2016 Praha na Dlani - informační portál pro Prahu Košile na míru

Do 21. března bude celý portál Praha na Dlani probíhat transformací, design, nové funkce, nové formuláře, omluvte případné nestandardní chování serveru. Kulturní kalendář Prahy je intenzivně plněn a především sekce Koncerty v Praze a Divadelní představení Praha jsou denně aktualizovány.

Co je nového?