22. května, 2019 - svátek má Emil

STACHEMUS PRAHA - firma v Praze

Společnost * STACHEMUS * je exkluzivním dodavatelem produktů stavební chemie a bazénové chemie, lepidel a potřeb pro podlaháře ... značek MASTERsil®, BORNIT®, DUNLOP, Český stavitel, Ceys, Dow Corning v České republice, založená v srpnu 1998 pod názvem Michael MUSIL, která se zabývá obchodem v oblasti stavební, spotřební, bazénové a průmyslové chemie, materiál pro hydroizolace a jejich provádění.

STACHEMUS PRAHA - logo
telefon: +420 603 431 476

Společnost * STACHEMUS * je exkluzivním dodavatelem produktů stavební chemie a bazénové chemie, lepidel a potřeb pro podlaháře ... značek MASTERsil®, BORNIT® ,DUNLOP, Český stavitel, Dow Cornin v České republice, založená v srpnu 1998 pod názvem Michael MUSIL, která se zabývá obchodem v oblasti stavební, spotřební, bazénové a průmyslové chemie, materiál pro hydroizolace a jejich provádění. Disponuje sítí distribučních center, oddělením technického rozvoje a poradenství, vyškolenými obchodními zástupci, kteří jsou připraveni zajistit svým zákazníkům expresní dodávku vybraného zboží. Klademe důraz také na technicko-poradenský servis pro naše obchodní partnery, jejich zákazníky i konečné zpracovatele výrobků. Kvalitou produktů a poskytovaným servisem svým zákazníkům se tak * STACHEMUS * řadí mezi významnější distributory stavební, spotřební, bazénové a průmyslové chemie v České republice. prodej výrobků - velkoobchodně, maloobchodně a prostřednictvím e-shopu.

STACHEMUS PRAHA - fotogalerie

>> Kontakty pro STACHEMUS PRAHA <<

Adresa:Mezi Vodami 1560/33
 14300, Praha Modřany

Telefon:+420603431476
Telefon:+420 603 431 476

WWW:http://stachemus.cz

>> Zaslat zprávu na email <<

Jméno: Email: Předmět: Text zprávy:   Opište kód:

>> Dopravní spojení <<

Tramvaj:Belárie ; 3 , 17 , 52

Bus:Modřanská škola ; 173

Vlak:Praha - Modřany zastávka

Pomáhej s humorem - Konto Bariery

Společnost * STACHEMUS * dlouhodobě spolupracuje s jednotlivými výrobními koncerny značek, který patří k předním světovým producentům stavební chemie, jež je řadí k světové špičce, a prostřednictvím výrazné podpory výzkumu a nejmodernějších technologií se stává novátorem a nositelem mnoha registrovaných ochranných patentů výjimečných vlastností jednotlivých výrobků. Produktová řada představuje ucelenou řadu výrobků v hobby i profesionálním provedení, která dává našim zákazníkům možnost volby nejlepšího výrobku, jenž potřebuje pro svou práci. Naším cílem je neustálé zlepšování kvality poskytovaných produktů, služeb a vztahů se zákazníky. Klademe maximální důraz na to, aby se naši zákazníci na nás mohli v rámci našich obchodních vztahů plně spolehnout a my jejich důvěru nikdy nezklamali. Intenzivně pracujeme na plném využití výhod nového informační systému, stále hledáme nejoptimálnější distribuční cesty k našim zákazníkům. Investujeme mnoho úsilí i prostředků na posílení znalosti značek MASTERsil®, BORNIT® , Dunlop v České republice a věříme, že tím pomáháme našim obchodním partnerům zlepšovat podmínky pro prodej vyráběných materiálů. Doufáme, že tyto naše internetové stránky jsou krokem ke zkvalitnění služeb zákazníkům a obchodním partnerům a usnadní přístup především k důležitým informacím o produktech a našich aktivitách a povedou tak ke spokojenému nákupu a používání našich produktů. Společnost se rovněž zabývá stavební činností - stavby, rekonstrukce, opravy a dále zajišťujeme kompletní služby v oblasti bazénového servisu, komplexní prodej materiálu v oblasti hydroizolací a jejich profesionální aplikace.

Hodnocení - STACHEMUS PRAHA

3956

STACHEMUS PRAHA nasbíralo od Vás již 3956 grošů, přispějte k lepší pozici v našem katalogu tím, že pro STACHEMUS PRAHA přidáte groše.


Služby a produkty - přehled štítků

STACHEMUS PRAHA, prezentace je zařazena v katalogu:

STACHEMUS PRAHA na mapě Prahy

Ikonka na Váš web pro zvýšení počtu Grošů

Vložte na svou stránku ikonku odkazující na tuto prezentaci
... po kliknutí se k této prezentaci přičtou vždy 3 Groše.
(takto dostanete odměnu pro lepší pozici za každého návštěvníka)
Firmy v Praze
HTML kód pro vložení: