24. května, 2019 - svátek má Jana

Kadeřnictví WOW - firma v Praze

Dámské, pánské a dětské kadeřnictví Praha - prodlužování a zhušťování vlasů.

Kadeřnictví WOW - logo
telefon: +420 775 700 711

Jsem kadeřnice,která poslouchá Vaše představy jakou by jste chtěla změnu, barvy, účesu apod.V kadeřnictví mám katalogy účesů, ale nestydte se přinést si vlastní obrázek,který účes se Vám líbí. Přizpůsobíme ho Vašemu typu vlasů a obličeje. Vaše spokojenost je mou prioritou.

>> Kontakty pro Kadeřnictví WOW <<

Adresa:Kutilova 3067/12
 , Praha Modřany

Telefon:+420775700711

WWW:http://www.kadernictviwow.cz

>> Zaslat zprávu na email <<

Jméno: Email: Předmět: Text zprávy:   Opište kód:

>> Dopravní spojení <<

U prezentace Kadeřnictví WOW není nastaveno žádné dopravní spojení.

Pomáhej s humorem - Konto Bariery

Služby kadeřnického studia WOW

Naše studio se snaží neustále zkvalitňovat a rozšiřovat poskytované služby. Důkazem toho, že se snažím jít správným směrem, je stále větší počet  spokojených zákaznic a zákazníků. Zvyšte si sebevědomí, změňte svůj image a navštivte nás. Vlasy jsou nedílnou součástí vaší osobnosti a postarám o to, aby byla co nedokonalejší a nepřehlédnutelná.Chcete trvalou anebo naopak narovnání vlasů,různé barevné kreace.To vše u mě najdete.

Péče o vlasy

Základem zdravých a krásných vlasů,je péče o ně.Vhodné šampony,kondicionéry,pravidelné rozčesávání správným způsobem a nedílnou součástí péče o vlasy je návštěva kadeřnice,která Vám doporučí vhodný střih,barvu vlasů Vám na míru.

Prodlužování vlasů

Příroda Vám nenadělila krásné,zdravé a dlouhé vlasy?Nevadí-dnes již existuje několik metod jak tento problém vyřešit.Můžete si nechat vlasy prodloužit nebo zhustit podle potřeby a věřte,že se budete cítít nádherná.Pracuji s evropskými a vychodoevropskymi vlasky.Absolvovala jsem školení na tři metody:keratin,stick hair a clip hair.Ráda Vám poradím při osobní konzultaci,jaké vlasy,jejich délka jsou pro Vás nejvhodnější a jak následně o ně pečovat.

Stříhání

Kvalitní střih je základem vašeho dokonalého vzhledu. Pouze profesionální a vstřícný personál vám může tento komfort nabídnout. Proto neváhejte a svěřte se do rukou odborníků. Jsme si jisti, že budete spokojeni.

Barvení

Barva nemusí vždy nutně znamenat radikální změnu Vaší vizáže. Správně zvolený odstín zvýrazní rysy Vaší tváře a dokonale doplní kvalitní střih vlasů.Při barvení používám klimazon na zkrácení doby působení a péči o vlasy.

Více zde: http://www.kadernictviwow.cz/sluzby/

Hodnocení - Kadeřnictví WOW

243

Kadeřnictví WOW nasbíralo od Vás již 243 grošů, přispějte k lepší pozici v našem katalogu tím, že pro Kadeřnictví WOW přidáte groše.


Služby a produkty - přehled štítků

Kadeřnictví WOW, prezentace je zařazena v katalogu:

Kadeřnictví WOW na mapě Prahy

Ikonka na Váš web pro zvýšení počtu Grošů

Vložte na svou stránku ikonku odkazující na tuto prezentaci
... po kliknutí se k této prezentaci přičtou vždy 3 Groše.
(takto dostanete odměnu pro lepší pozici za každého návštěvníka)
Firmy v Praze
HTML kód pro vložení: