16. června, 2019 - svátek má Zbyněk

Institut regenerace, Domov Sue Ryder - firma v Praze

Stres a rychlý způsob života nám často dává zapomenout, že jsme především ženy, ženy citlivé a ženy krásné. Poznejte svou bytost z té nejlepší stránky. Tančete!

Institut regenerace, Domov Sue Ryder - logo

Institut regenerace vznikl v roce 2002 jako agentura nových možností za účelem vytvořit škálu regeneračních a kreativních aktivit pro ženy. Pořádáme taneční kurzy (orientální břišní tanec), specializované orientální semináře, relaxační pobyty s tancem. Do dnešních dnů prošlo Institutem Regenerace mnoho skvělých a báječných dam, které zde rozvíjely svou lásku k tanci.

>> Kontakty pro Institut regenerace, Domov Sue Ryder <<

Adresa:Michelská 1/7
 14000, Praha Michle

Mobil:+420 605 143 006

WWW:http://www.institutregenerace.cz

>> Zaslat zprávu na email <<

Jméno: Email: Předmět: Text zprávy:   Opište kód:

>> Dopravní spojení <<

Tramvaj:6,11 - Michelská

Bus:124, 139, 150, 196 - Michelská

Vlak:Praha - Vršovice

Dobrý Anděl
<!-- /* Font Definitions */ @font-face {font-family:"Cambria Math"; panose-1:2 4 5 3 5 4 6 3 2 4; mso-font-charset:1; mso-generic-font-family:roman; mso-font-format:other; mso-font-pitch:variable; mso-font-signature:0 0 0 0 0 0;} @font-face {font-family:Calibri; panose-1:2 15 5 2 2 2 4 3 2 4; mso-font-charset:238; mso-generic-font-family:swiss; mso-font-pitch:variable; mso-font-signature:-1610611985 1073750139 0 0 159 0;} /* Style Definitions */ p.MsoNormal, li.MsoNormal, div.MsoNormal {mso-style-unhide:no; mso-style-qformat:yes; mso-style-parent:""; margin-top:0cm; margin-right:0cm; margin-bottom:10.0pt; margin-left:0cm; line-height:115%; mso-pagination:widow-orphan; font-size:11.0pt; font-family:"Calibri","sans-serif"; mso-ascii-font-family:Calibri; mso-ascii-theme-font:minor-latin; mso-fareast-font-family:Calibri; mso-fareast-theme-font:minor-latin; mso-hansi-font-family:Calibri; mso-hansi-theme-font:minor-latin; mso-bidi-font-family:"Times New Roman"; mso-bidi-theme-font:minor-bidi; mso-fareast-language:EN-US;} a:link, span.MsoHyperlink {mso-style-noshow:yes; mso-style-priority:99; color:blue; text-decoration:underline; text-underline:single;} a:visited, span.MsoHyperlinkFollowed {mso-style-noshow:yes; mso-style-priority:99; color:purple; mso-themecolor:followedhyperlink; text-decoration:underline; text-underline:single;} p {mso-style-noshow:yes; mso-style-priority:99; mso-margin-top-alt:auto; margin-right:0cm; mso-margin-bottom-alt:auto; margin-left:0cm; mso-pagination:widow-orphan; font-size:12.0pt; font-family:"Times New Roman","serif"; mso-fareast-font-family:"Times New Roman";} .MsoChpDefault {mso-style-type:export-only; mso-default-props:yes; mso-ascii-font-family:Calibri; mso-ascii-theme-font:minor-latin; mso-fareast-font-family:Calibri; mso-fareast-theme-font:minor-latin; mso-hansi-font-family:Calibri; mso-hansi-theme-font:minor-latin; mso-bidi-font-family:"Times New Roman"; mso-bidi-theme-font:minor-bidi; mso-fareast-language:EN-US;} .MsoPapDefault {mso-style-type:export-only; margin-bottom:10.0pt; line-height:115%;} @page Section1 {size:612.0pt 792.0pt; margin:70.85pt 70.85pt 70.85pt 70.85pt; mso-header-margin:35.4pt; mso-footer-margin:35.4pt; mso-paper-source:0;} div.Section1 {page:Section1;} -->

Pro své klientky z Prahy a Středních Čech pořádáme kurzy orientálního tance, taneční semináře a pobytové zájezdy s tancem a relaxací.

Na našich hodinách panuje vždy pohodová atmosféra. Tančíme především pro své tělesné  i duševní zdraví, a v neposlední řadě pro zábavu.

Účastnice pravidelných kurzů se svým nově nabytým uměním třikrát ročně pochlubí svým blízkým a sobě navzájem na pravidelné certifikaci - odpoledni plném dobré nálady, tance a zajímavých hostů. Díky tomu, že kurzy probíhají v několika městech a pod vedením několika lektorek, program je vždy pestrý.

Hodnocení - Institut regenerace, Domov Sue Ryder

330

Institut regenerace, Domov Sue Ryder nasbíralo od Vás již 330 grošů, přispějte k lepší pozici v našem katalogu tím, že pro Institut regenerace, Domov Sue Ryder přidáte groše.


Služby a produkty - přehled štítků

Institut regenerace, Domov Sue Ryder, prezentace je zařazena v katalogu:

Institut regenerace, Domov Sue Ryder na mapě Prahy

Ikonka na Váš web pro zvýšení počtu Grošů

Vložte na svou stránku ikonku odkazující na tuto prezentaci
... po kliknutí se k této prezentaci přičtou vždy 3 Groše.
(takto dostanete odměnu pro lepší pozici za každého návštěvníka)
Firmy v Praze
HTML kód pro vložení: