20. října, 2018 - svátek Vendelín

ALARMíkEXPERT - firma v Praze

Dodávka a montáž kamerových systémů,alarmů a komplexní zabezpečení budov.Stavba a správa datových sítí,realizace DVB-T a SAT příjmů TV.Kompletní servis PC.

ALARMíkEXPERT - logo
telefon: 732 784 548

Jsme profesionální montážní firma a nabízíme Vám dodávku a montáž kamerových systémů,alarmů a jiných zabezpečovacích zařízení (videovrátní,videozvonky,dig.kukátka,přístupové systémy,obchůzkové systémy atp.).Zajišťujeme dodávku a montáž SAT a DVB-T antén.Realizujeme komplexní stavbu a správu datových sítí.Provádíme kompletní servis PC.

>> Kontakty pro ALARMíkEXPERT <<

Adresa:Na Petynce 173/88
 16900, Praha Střešovice

Telefon:732784548
Telefon:731199308

WWW:http://alarmikexpert.cz

Provozní doba

Pondělí:nonstop
Úterý:nonstop
Středa:nonstop
Čtvrtek:nonstop
Pátek:nonstop
Sobota:nonstop
Neděle:nonstop

>> Zaslat zprávu na email <<

Jméno: Email: Předmět: Text zprávy:   Opište kód:

>> Dopravní spojení <<

U prezentace ALARMíkEXPERT není nastaveno žádné dopravní spojení.

Centrum Paraple

Jsme profesionální montážní firma a nabízíme Vám dodávku a montáž kamerového systému za účelem zabezpečení Vašeho domu. Kamerový systém namontujeme všude tam, kde je třeba obrazově zaznamenávat pohyb cizích osob v domě. Zamezíme tak nepříjemným událostem jako jsou vykradené byty, vloupání do sklepních prostor,  poškozování výtahových kabin, ničení interiéru domu a podobně. Samozřejmostí kamerového systému je záznam signálu z kamer, který lze v případě potřeby prohlédnout a použít jako důkazový materiál. Nabízí se také možnost vzdáleného dohledu s užitím stolního PC, tabletu, nebo mobilního telefonu a to v reálném čase.

Dále nabízíme a montujeme přístupové systémy, kdy se jedná o elektronické zařízení fungující na principu dotykových čipů či bezdotykových karet. Prioritou tohoto systému je digitální identifikace osob vstupujících a odcházejících z budovy a tedy dokonalý přehled o tom, kdo se v inkriminovanou dobu kde pohyboval.

Dalším produktem, který můžeme do Vašeho domu dodat a namontovat je tzv. videovrátný. Systém nabízí kontrolu přichozích návštěv, pohodlné otevírání dveří a zajišťuje komunikaci s příchozími. Kdo právě zvoní u Vašich dveří si snadno ověříte na monitoru Vašeho zařízení kdekoli v republice i mimo ni. Ovládat videovrátného můžete i vzdáleně, tedy také v nepřítomnosti mimo Váš domov. Valná většina video monitorů umožňuje také vyfocení návštěvy při zazvonění a to i v nočních hodinách pro svůj zabudovaný systém nočního vidění.

      Mimo tato zabezpečovací zařízení bychom Vám doporučili pořízení osvětlení společných prostor domu s funcí PIR senzoru. Toto zařízení reaguje na slabé infračervené záření, vycházející z těla. Pokud se osoba pohybuje v rozsahu senzoru, rozsvítí se světlo. Po opuštění oblasti snímání se světlo automaticky vypne, což šetří energii a je tudíž pro nájemníky domu přijatelně ekonomické.

Poslední, pro Váš dům nezbytnou pomůckou je elektronická požární signalizace. Jejím hlavním úkolem je včas odhalit vznik požáru a ochránit tak osoby a nebo majetek okamžitým přivoláním pomoci.

Zajistíme Vám také potřebné revize a zákonné úpravy požárních systémů. Nezapomínejte, že

u přenosných, pojízdných a přívěsných hasících přístrojů je revize potřeba provádět minimálně jednou ročněDále pak periodické kontroly vodních a pěnových hasicích přístrojů min. 1 x za 3 roky, ostatních hasicích přístrojů minimálně 1x za 5 let.

 

Cenovou kalkulaci Vám vzhledem k rozmanitému sortimentu našich produktů vypracujeme zdarma po bezplatné prohlídce místa plánované instalace našim technikem.

Hodnocení - ALARMíkEXPERT

689

ALARMíkEXPERT nasbíralo od Vás již 689 grošů, přispějte k lepší pozici v našem katalogu tím, že pro ALARMíkEXPERT přidáte groše.


Služby a produkty - přehled štítků

ALARMíkEXPERT, prezentace je zařazena v katalogu:

ALARMíkEXPERT na mapě Prahy

Ikonka na Váš web pro zvýšení počtu Grošů

Vložte na svou stránku ikonku odkazující na tuto prezentaci
... po kliknutí se k této prezentaci přičtou vždy 3 Groše.
(takto dostanete odměnu pro lepší pozici za každého návštěvníka)
Firmy v Praze
HTML kód pro vložení: