23. května, 2019 - svátek má Vladimír

Kyslikova voda OXYLIFE WATER - firma v Praze

Kyslíková voda OXYLIFE WATER Energie kyslíku pro vaši mysl a tělo Co je to kyslíková voda: Voda prémiové kvality s přídavkem čistého kyslíku (90mg/l). Kyslík také posiluje paměť a pomáhá přemýšlet. V případě nedostatku kyslíku mohou lidé trpět ztrátou koncentrace. Nárůst kyslíku v těle může podpořit pozornost a ostražitost.

Kyslikova voda OXYLIFE WATER - logo
telefon: +420 773 826 628

Kyslíková voda OXYLIFE WATER energie kyslíku pro vaši mysl a tělo Co je to kyslíková voda: Voda prémiové kvality s přídavkem čistého kyslíku (90mg/l). Nejprve vezmeme vodu nejvyšší kvality, nízké mineralizace a s ideální hladinou pH 7,6 a obohatíme ji asi 90mg/l čistého kyslíku, což je 30 krát více než se vyskytuje v běžné vodě. Pro zajištění uchování vysoké hladiny kyslíku používáme pouze plechovky z vysoce kvalitního materiálu. Proč pít kyslíkovou vodu: Více kyslíku, více energie Na základě výzkumu Franklinova institutu, může nedostatek kyslíku způsobovat ztrátu energie a únavu. Zvyšuje pozornost a zbavuje únavy Kyslík také posiluje paměť a pomáhá přemýšlet. V případě nedostatku kyslíku mohou lidé trpět ztrátou koncentrace. Nárůst kyslíku v těle může podpořit pozornost a ostražitost. Posiluje imunitní systém Přijatý kyslík očišťuje tělo a tím napomáhá k posílení imunitního systému. Tělo se tak může snáze bránit nemocem a infekcím. Pomáhá při bolestech hlavy Zvýšená úroveň kyslíku pomáhá předcházet bolestem hlavy, migrénám a příznakům kocoviny. Zlepšuje sportovní výkon 90% energie v těle pochází z příjmu kyslíku. Čím více je kyslíku v těle k dispozici, tím více energie může být využito při fyzické aktivitě. Zpomaluje stárnutí Větší množství kyslíku v těle způsobuje jeho uvolňování do krevního oběhu a tím podporuje lepší regeneraci buněk. Bez kontinuálního příjmu kyslíku nemohou buňky v těle fungovat správně. Stres, nedostatek pohybu, proces stárnutí nebo kouření jsou faktory způsobující pokles energie. Voda OXYLIFE OXYGEN poskytuje přírodní a zdravou podporu pro lepší funkci Vašeho těla.

Kyslikova voda OXYLIFE WATER - fotogalerie

>> Kontakty pro Kyslikova voda OXYLIFE WATER <<

Adresa:Vinohradska 6
 12000, Praha Vinohrady

Telefon:+420773826628
Telefon:+420775756876

WWW:http://www.oxylifewater.com

Provozní doba

Pondělí:09 - 0017 - 00
Úterý:09 - 0017 - 00
Středa:09 - 0017 - 00
Čtvrtek:09 - 0017 - 00
Pátek:09 - 0017 - 00
Sobota: -
Neděle: -

>> Zaslat zprávu na email <<

Jméno: Email: Předmět: Text zprávy:   Opište kód:

>> Dopravní spojení <<

Metro:A

Tramvaj:11

Vlak:Hl. Nadrazi

Dobrý Anděl

Kyslíková voda OXYLIFE WATER

Energie kyslíku pro vaši mysl a tělo

Co je to kyslíková voda:

Voda prémiové kvality s přídavkem čistého kyslíku (90mg/l).

Nejprve vezmeme vodu nejvyšší kvality, nízké mineralizace a s ideální hladinou pH 7,6 a obohatíme ji asi 90mg/l čistého kyslíku, což je 30 krát více než se vyskytuje v běžné vodě. Pro zajištění uchování vysoké hladiny kyslíku používáme pouze plechovky z vysoce kvalitního materiálu.

 

Proč pít kyslíkovou vodu:

Více kyslíku, více energie

Na základě výzkumu Franklinova institutu, může nedostatek kyslíku způsobovat ztrátu energie a únavu.

 

Zvyšuje pozornost a zbavuje únavy

Kyslík také posiluje paměť a pomáhá přemýšlet. V případě nedostatku kyslíku mohou lidé trpět ztrátou koncentrace. Nárůst kyslíku v těle může podpořit pozornost a ostražitost.

Posiluje imunitní systém

Přijatý kyslík očišťuje tělo a tím napomáhá k posílení imunitního systému. Tělo se tak může snáze bránit nemocem a infekcím.

Pomáhá při bolestech hlavy

Zvýšená úroveň kyslíku pomáhá předcházet bolestem hlavy, migrénám a příznakům kocoviny.

Zlepšuje sportovní výkon

90% energie v těle pochází z příjmu kyslíku. Čím více je kyslíku v těle k dispozici, tím více energie může být využito při fyzické aktivitě.

Zpomaluje stárnutí

Větší množství kyslíku v těle způsobuje jeho uvolňování do krevního oběhu a tím podporuje lepší regeneraci buněk.

Bez kontinuálního příjmu kyslíku nemohou buňky v těle fungovat správně.

Stres, nedostatek pohybu, proces stárnutí nebo kouření jsou faktory způsobující pokles energie. Voda OXYLIFE OXYGEN poskytuje přírodní a zdravou podporu pro lepší funkci Vašeho těla.

Hodnocení - Kyslikova voda OXYLIFE WATER

219

Kyslikova voda OXYLIFE WATER nasbíralo od Vás již 219 grošů, přispějte k lepší pozici v našem katalogu tím, že pro Kyslikova voda OXYLIFE WATER přidáte groše.


Služby a produkty - přehled štítků

Kyslikova voda OXYLIFE WATER, prezentace je zařazena v katalogu:

Kyslikova voda OXYLIFE WATER na mapě Prahy

Ikonka na Váš web pro zvýšení počtu Grošů

Vložte na svou stránku ikonku odkazující na tuto prezentaci
... po kliknutí se k této prezentaci přičtou vždy 3 Groše.
(takto dostanete odměnu pro lepší pozici za každého návštěvníka)
Firmy v Praze
HTML kód pro vložení: