24. května, 2018 - svátek má Jana

Česko - anglická Montessori školka Limetka - firma v Praze

Limetka je mezinárodní česko-anglická Montessori školka pro děti od 2,5 let, vycházíme z pedagogiky Marie Montessori. Ve třídě jsou vždy dvě učitelky, jedna hovoří česky a jedna anglicky. Aktivity v malém kolektivu pod odborným vedením vysokoškolsky vzdělaných pedagogů zaručují pro vaše dítě kvalitní předškolní přípravu s důrazem na celostní rozvoj jeho osobnosti. Rodiče jsou průběžně informování o aktivitách dětí, mohou si kdykoliv domluvit individuální schůzku s učitelem. Motto školky: Respektujeme individualitu každého dítěte, jeho individuální rozvoj, zájmy, způsob chápání, učení se. About us “Limetka” is an international Czech-English Montessori kindergarten for children from 3 years. Kindergarten Motto: We respect the individuality of each child, its individual development, interests, ways of understanding, learning. In the class are always two teachers, one speaks Czech and one speaks English. Activities in a small team under the guidance of university-educated teachers guarantee to your child a quality pre-school education with an emphasis on the holistic development of his personality. Parents are kept informed of the activities and development of their children, may at any time arrange an individual appointment with the teacher.

Česko - anglická Montessori školka Limetka - logo
web: není uveden
telefon: 605 215 054

Naše filosofie a cíl Nabídnout každému dítěti prostředí vybavené těmi nejlepšími výukovými materiály, ve kterém se dítě cítí jako aktivní objevitel. Speciální materiály umožňují dětem vstřebávat informace prostřednictvím všech smyslů stejným přirozeným způsobem, jako se učily chodit a mluvit, svým vlastním tempem a bez tlaku. Prostředí, ve kterém se každé dítě cítí v bezpečí, respektované a milované. Malá třída dává učiteli možnost pracovat s každým dítětem jako jednotlivcem. Školka poskytuje rámec disciplíny, jehož prostřednictvím dítě může rozvíjet sebekázeň a osobní sílu. Montessori školka Limetka je ideálním místem pro každé dítě, aby se mohlo rozvíjet a učit. Cílem školky je pěstovat tvořivost a pozitivní sebehodnocení. Our philosophy and goal To offer every child an environment equipped with the best teaching materials in which the child feels like an active explorer. Special materials allow children to absorb information through all senses of the same natural way as to learn to walk and talk, at their own pace and without pressure. The environment, in which every child feels safe, respected and loved. Small class gives teachers the opportunity to work with each child as an individual. The kindergarten provides a framework of discipline through which the child can develop self-discipline and personal strength. Montessori kindergarten “Limetka” is the ideal place for every child to flourish and learn. The aim of the school is to cultivate creativity and positive self-esteem.

>> Kontakty pro Česko - anglická Montessori školka Limetka <<

Adresa:Borovská 1697
 19016, Praha Újezd nad Lesy

Telefon:605215054
Telefon:602442501

WWW:http://

Provozní doba

Pondělí:7:30 - 17:00
Úterý:7:30 - 17:00
Středa:7:30 - 17:00
Čtvrtek:7:30 - 17:00
Pátek:7:30 - 17:00
Sobota: -
Neděle: -

>> Zaslat zprávu na email <<

Jméno: Email: Předmět: Text zprávy:   Opište kód:

>> Dopravní spojení <<

Metro:ČERNÝ MOST

Vlak:KLÁNOVICE

Limetka je mezinárodní česko-anglická Montessori školka pro děti od 2,5 let, vycházíme z pedagogiky Marie Montessori.

Ve třídě jsou vždy dvě učitelky, jedna hovoří česky a jedna anglicky.

Aktivity v malém kolektivu pod odborným vedením vysokoškolsky vzdělaných pedagogů zaručují pro vaše dítě kvalitní předškolní přípravu s důrazem na celostní rozvoj jeho osobnosti.

Rodiče jsou průběžně informování o aktivitách dětí, mohou si kdykoliv domluvit individuální schůzku s učitelem.

“Limetka” is an international Czech-English Montessori kindergarten for children from 3 years.

Kindergarten Motto: We respect the individuality of each child, its individual development, interests, ways of understanding, learning.

In the class are always two teachers, one speaks Czech and one speaks English.

Activities in a small team under the guidance of university-educated teachers guarantee to your child a quality pre-school education with an emphasis on the holistic development of his personality.

Parents are kept informed of the activities and development of their children, may at any time arrange an individual appointment with the teacher.

Hodnocení - Česko - anglická Montessori školka Limetka

101

Česko - anglická Montessori školka Limetka nasbíralo od Vás již 101 grošů, přispějte k lepší pozici v našem katalogu tím, že pro Česko - anglická Montessori školka Limetka přidáte groše.


Služby a produkty - přehled štítků

Česko - anglická Montessori školka Limetka, prezentace je zařazena v katalogu:

Česko - anglická Montessori školka Limetka na mapě Prahy

Ikonka na Váš web pro zvýšení počtu Grošů

Vložte na svou stránku ikonku odkazující na tuto prezentaci
... po kliknutí se k této prezentaci přičtou vždy 3 Groše.
(takto dostanete odměnu pro lepší pozici za každého návštěvníka)
Firmy v Praze
HTML kód pro vložení: