16. června, 2019 - svátek má Zbyněk

Cordeus - centrum trvalého zdraví - firma v Praze

Centrum pro celou rodinu - denní lázně, cvičení, jóga, masáže, terapie, bazén,sauna, plavání dětí, semináře a workshopy a zdravé občerstvení ve Fresh Cantině Cordeus.

Cordeus - centrum trvalého zdraví - logo
telefon: 251 097 311

Centrum trvalého zdraví Cordeus – naše projekty: Centrum péče o tělo a duši - individuální masáže a terapie z oblasti fyzioterapie, psychoterapie a celostní medicíny, reiki • Centrum pro zdravý pohyb a radost z pohybu - pohybové a taneční kurzy pro všechny kategorie, včetně dětí, seniorů a těhotných žen Denní lázně - vodní, léčebné i relaxační procedury, bazén, vířivá vana, sauna, kurzy plavání pro děti, aqua aerobic, plavání pro těhotné Centrum osobnostního rozvoje - skupinové semináře, terapie, meditace, přednášky a kurzy různého zaměření Centrum kulturní činnosti - hudební podvečery, výstavy) Fresh Cantina Cordeus (restaurace, fresh bar, kavárna, terasa, dětský koutek) Apartman Cordeus - ubytování pro skupinycca 10 lidí v luxusním apartmánu v 5. patře Prostory pro firemní akce, oslavy apod.

>> Kontakty pro Cordeus - centrum trvalého zdraví <<

Adresa:Na Dlouhém lánu 11
 16000, Praha Vokovice

Telefon:251097311
Telefon:251 097 411

WWW:http://www.cordeus.cz

Provozní doba

Pondělí:8 - 21
Úterý:8 - 21
Středa:8 - 21
Čtvrtek:8 - 21
Pátek:8 - 21
Sobota:8 - 20
Neděle: -

>> Zaslat zprávu na email <<

Jméno: Email: Předmět: Text zprávy:   Opište kód:

>> Dopravní spojení <<

Metro:A Bořislavka

Tramvaj:20, 26, 51

Bus:108, 131, 161, 312, 316, 356, 515

Vlak:Veleslavín

Život Dětem

Centrum péče o tělo a duši Praha

Nabízíme služby centra péče o tělo a duši v Praze 6. Centrum péče o tělo a duši Praha - naleznete u nás masáže, moderní fyzioterapii, reflexoterapii, kraniosakrální terapii, relaxační dýchání, ale i lázeňské programy.

 

Centrum osobnostního rozvoje Praha

Centrum osobního rozvoje v Praze nabízí semináře, kurzy, workshopy, terapie, meditace, zasvěcování, přednášky a mnoho dalšího.

 

 

Centrum pro radost z pohybu Praha

Námi provozované centrum pro radost z pohybu v Praze nabízí cvičení pro dospělé, seniory, děti, rodiče s dětmi a těhotné ženy. Jóga, pilates, kalanetika, body styling, tanec, hubnoucí kurz, zdravotní cvičení, individuální lekce jógy a gravid jógy.

 

Denní lázně Praha

Denní lázně v Praze jsou ideálním místem pro relaxaci a odpočinek. V denních lázních nabízíme aktivity pro rodiče s dětmi, bublinkové koupele, zábaly, finskou saunu, infrasaunu, aquagymnastiku klasik, pro těhotné a seniory, kurzy plavání kojenců.

Zdravá výživa Praha

Poskytujeme poradenství v oblasti zdravé výživy. V centru v Praze 6 pořádáme kurzy vaření. Výživový poradce, očistné kůry, kompletní tělesná analýza, detoxikace, recepty, restaurace Café Cordeus atd. Kompletní přehled naleznete na www.cordeus.cz.

 

Detoxikace a očista organismu

Zaměřujeme se na detoxikaci a očistu organismu. Detoxikace a očista organismu - Hydrocolon terapie, Mary Staggs Detox, Program metabolic balance®, Oxygenoterapie, detoxikační masáže, kůry, zábaly a koupele, zelené potraviny a mnoho dalšího.

 

Kosmetické ošetření obličeje

Specializujeme se na kosmetické ošetření obličeje. Kosmetické ošetření obličeje provádíme pomocí kosmetiky Darphin a Syncare.

Kraniosakrální terapie

Věnujeme se kraniosakrální terapii. Kraniosakrální terapie výrazně posiluje samoléčebné schopnosti lidského organismu a odstraňuje nerovnováhu cirkulace mozkomíšního moku.

 

Moderní fyzioterapie

Zabýváme se moderní fyzioterapií. Moderní fyzioterapie nabízí komplexní kineziologický rozbor držení těla a pohybových návyků s navržením postupů k odstranění blokád.

 

Reflexoterapie

 

Nabízíme reflexoterapii. Reflexoterapie pracuje s akupunkturními body, pomocí nichž přivádí Vaše tělo i mysl do úplné harmonie.

Cordeus Apartmán

Ubytování v luxusním apartmánu v 5. patře budovy. Pět vybavených pokojů, společná kuchyně, terasa s grilem, hydromasážní vana.

Hodnocení - Cordeus - centrum trvalého zdraví

197

Cordeus - centrum trvalého zdraví nasbíralo od Vás již 197 grošů, přispějte k lepší pozici v našem katalogu tím, že pro Cordeus - centrum trvalého zdraví přidáte groše.


Služby a produkty - přehled štítků

Cordeus - centrum trvalého zdraví, prezentace je zařazena v katalogu:

Cordeus - centrum trvalého zdraví na mapě Prahy

Ikonka na Váš web pro zvýšení počtu Grošů

Vložte na svou stránku ikonku odkazující na tuto prezentaci
... po kliknutí se k této prezentaci přičtou vždy 3 Groše.
(takto dostanete odměnu pro lepší pozici za každého návštěvníka)
Firmy v Praze
HTML kód pro vložení: