15. prosince, 2018 - svátek má Radana

DaVINCI hodinový hotel - firma v Praze

Hodinový hotel DaVINCI poskytuje příjemné a diskrétní prostředí pro milence, kteří preferují komfortní ubytování a nadstandardní servis. Hotel se nachází v dostupné lokalitě v centru Prahy u I. P. Pavlova v klasicistní budově, kde se díky zdařilé rekonstrukci potkává historický a moderní styl. Interiér koncipován do 30. a 40. let, vkusně zařízené pokoje a kvalitní služby Vám zaručí, že se snadno necháte svést Vy i Vaše polovička.

Logo DaVINCI hodinový hotel
telefon: +420 601 393 750

Vážení zákazníci, hodinový Hotel DaVINCI je z provozních důvodů uzavřen až do odvolání. O jeho otevření Vás budeme včas informovat. Děkujeme za pochopení. Klientům nabízíme útulně zařízené pokoje, které skvěle dokreslují díky správné kombinaci barev a nábytku tu pravou intimní atmosféru. Součástí každého pokoje je kvalitní postel, sprcha a toaleta. Pro náročnější zákazníky je k dispozici stylový střešní apartmán s nádherným výhledem na Prahu, obrovskou manželskou postelí, sedací soupravou, malým kuchyňským koutem a samostatnou koupelnou. Apartmán je vhodný pro všechny, kteří si chtějí užít chvíle v luxusním prostředí. Pokoje je možné si pronajmout na 1 hodinu, nebo delší časový interval.

>> Kontakty pro DaVINCI hodinový hotel <<

Adresa:Na Bojišti 28
 12000, Praha Nové Město

Telefon:+420601393750

WWW:http://dv.showpark.info

Provozní doba

Pondělí:09:00 - 17:00
Úterý:09:00 - 17:00
Středa:09:00 - 17:00
Čtvrtek:09:00 - 17:00
Pátek:09:00 - 17:00
Sobota:09:00 - 17:00
Neděle:09:00 - 17:00

>> Zaslat zprávu na email <<

Jméno: Email: Předmět: Text zprávy:   Opište kód:

>> Dopravní spojení <<

Metro:C - Letňany - Háje - I. P. Pavlova

Pokud trávíte čas v hotelu DaVINCI, rádi Vám zpříjemníme Váš pobyt skleničkou dobrého nápoje nebo chutného snacku.  Menu najdete na Vašem pokoji nebo Vám ho po vyžádání dodá personál.  Vaši objednávku si můžete vychutnat v prostorech našeho designového baru nebo i v soukromí Vašeho pokoje.

Hodnocení - DaVINCI hodinový hotel

11

DaVINCI hodinový hotel nasbíralo od Vás již 11 grošů, přispějte k lepší pozici v našem katalogu tím, že pro DaVINCI hodinový hotel přidáte groše.


Služby a produkty - přehled štítků

DaVINCI hodinový hotel, prezentace je zařazena v katalogu:

DaVINCI hodinový hotel na mapě Prahy

Ikonka na Váš web pro zvýšení počtu Grošů

Vložte na svou stránku ikonku odkazující na tuto prezentaci
... po kliknutí se k této prezentaci přičtou vždy 3 Groše.
(takto dostanete odměnu pro lepší pozici za každého návštěvníka)
Firmy v Praze
HTML kód pro vložení: