22. května, 2019 - svátek má Emil

Segway PSH Rent - firma v Praze

Nabízíme půjčení vozítek Segway pro zábavné projížďky Prahou s průvodcem. Můžete si vybrat z několika exkluzivních tras nebo si naplánovat vlastní.

Segway PSH Rent - logo
telefon: +420 607 334 334

Chtěli byste vidět Prahu jinak? Nebo nabídnout něco nevšedního vašim přátelům nebo návštěvě? Nabízíme Vám půjčení vozítek Segway pro individuální a skupinové projižďky Prahou se zkušeným průvodcem. Jízdu na Segway zvládne každý! Tači si vybrat jednu z připravených projížděk nebo si můžete vytvořit svou vlastní. Objevite kouzelná místa, která byste nikdy neobjevili pěšky. Naši průvodci mají spoustu tajných tipů na ta nejtajemnější místa staré Prahy Všechny jízdy zahrnují školen, soukromého průvodce a nutné vybavení: přilby, pláštěnky, batohy.

>> Kontakty pro Segway PSH Rent <<

Adresa:Zelená 1087/9
 16000, Praha Dejvice

Telefon:+420607334334
Mobil:+420 607 334 334

WWW:http://www.segway-psh-rent.cz

>> Zaslat zprávu na email <<

Jméno: Email: Předmět: Text zprávy:   Opište kód:

>> Dopravní spojení <<

U prezentace Segway PSH Rent není nastaveno žádné dopravní spojení.

Pravidla ovládání Segway, bezpečnostní pokyny a vybavení

Před každou jízdou předloží účastník platné doklady, vypíše a podepíše prohlášení. Poté se seznámí se Segway, pravidly a ovládáním a může se vyrazit na projížďku. Cena zahrnuje instruktáž k ovládání Segway.

Počasí

Jezdí se celoročně za každého počasí.

Oblečení

Pohodlná obuv s pevnou patou. Ochranná helma. Při chladnějším počasí více vrstev volného pohodlného oblečení. Zapůjčujeme helmu, pláštěnku, rukavice , batohy a to zdarma.

Seznámení  s jízdou

Ovládání Segway HT je intuitivní a přirozené. Jakmile na něj nastoupíte, ocitáte se plně pod ochranou dynamické stabilizace. Mírným náklonem vpřed se začnete pohybovat dopředu, čím větší tento náklon je, tím rychleji jedete. Brzdění provádíte opětovný narovnáním se do vzpřímené polohy, v případě záklonu začne Segway HT za stejných podmínek jako v předchozím případě couvat. Zatáčení je ovládáno na otočné části řidítek podobně jako plyn u motorky. Zvládnutí základů ovládání Segwaye HT je otázkou několika minut, již po takto krátkém seznámení se dokážete plynule pohybovat a pochopíte jeho podstatu. Segway HT nahrazuje chůzi, umožňuje vám manévrovat ve velmi malém prostoru, dokáže se otočit kolem své vlastní osy a pokud potřebujete zastavit, Segway HT s vámi bude prostě stát na místě.

Použití Segwaye HT je velice všestranné, od osobních účelů, jako je cesta do práce, na nákupy, nebo výlet do přírody, až po profesionální použití v oblasti policie, pošty, dopravy na veletrzích, až po pohyb zaměstnanců ve volném terénu apod. Segway HT je vynikající partner pro cestování v městském prostředí, díky pneumatikám Michelin skvěle zvládá všechny druhy povrchů, nepřekvapí jej ani outdoorové výlety po lesních cestách, loukách a ve volném terénu. Všechny součásti Segweye HT jsou velmi dobře chráněny před nejrůznějšími externími vlivy prostředí. Je odolný vůči prachu, vlhku, vibracím a změnám teploty.

Kromě řady bezpečnostních opatření běžných u všech Segwayů přichází Segway X2 ve standardu s novinkami, jako je bezdrátový ovladač InfoKey, který řidiči umožňuje sledovat rychlost, ujetou vzdálenost, stav baterií, nebo aktivovat zabezpečení. Řidítka LeanSteer je možné nastavit podle Vašich potřeb.

Hodnocení - Segway PSH Rent

198

Segway PSH Rent nasbíralo od Vás již 198 grošů, přispějte k lepší pozici v našem katalogu tím, že pro Segway PSH Rent přidáte groše.


Služby a produkty - přehled štítků

Segway PSH Rent, prezentace je zařazena v katalogu:

Segway PSH Rent na mapě Prahy

Ikonka na Váš web pro zvýšení počtu Grošů

Vložte na svou stránku ikonku odkazující na tuto prezentaci
... po kliknutí se k této prezentaci přičtou vždy 3 Groše.
(takto dostanete odměnu pro lepší pozici za každého návštěvníka)
Firmy v Praze
HTML kód pro vložení: