21. dubna, 2019 - svátek má Alexandra

THHT Praha s.r.o. - firma v Praze

Naše společnost pracuje v oblasti kovoobrábění a výroby teplosměnných zařízení. K naší práci využíváme nejlepší CNC stroje s vysokou kvalitou povrchu a přesností. Navrhneme, vypočítáme a vyrobíme přesně podle Vašich požadavků.

THHT Praha s.r.o. - logo
telefon: 296 644 712

Výrobky, činnosti Teplosměnná zařízení - výroba teplosměnných zařízení pro chlazení výkonových elektrotechnických prvků (použití u tramvají a lokomotiv) Kovoobrábění - na CNC strojích s vysokou kvalitou povrchu a přesností Vrtání hlubokých děř - pro systém tepelných trubic Tepelné trubice - jejich návrh, výpočet a výroba Chladící jednotky - výroba a oprava chladících jednotek pro chlazení elektrických výzbroje tradičních vozidel Tepelné výměníky

>> Kontakty pro THHT Praha s.r.o. <<

Adresa:Na Harfě 916/9a
 19000, Praha Vysočany

Telefon:296644712
Mobil:602 654 779
Fax:296 644 712

WWW:http://www.thht.cz

>> Zaslat zprávu na email <<

Jméno: Email: Předmět: Text zprávy:   Opište kód:

>> Dopravní spojení <<

Metro:Vysočanská

Tramvaj:Nádraží Libeň

Bus:Nádraží Libeň

Vlak:Nádraží Libeň

webdesign Praha a tvorba stránek na míru
O firmě THHT Praha, s.r.o. vznikla 27.4.1998 a svojí činnost zahájila v květnu 1998. Sídlo společnosti je na adrese Na Harfě 916/9a 190 00 Praha 9, kde je rovněž provozovna a kancelář umístěna v pronajatých prostorách v bývalém areálu ČKD Praha. Příjezd k výrobní hale KVZ 4 je nákladní vrátnicí z ulice Klečákova. Činnost Hlavním předmětem naší činnosti je zakázková výroba pasivních Al chladičů podle dokumentace zákazníka. Můžeme Vám též pomoci s návrhem i výpočtem chladičea také s intenzifikací přestupu tepla na chladiči pomocí systému tepelných trubic v základně žebrovaného profilu. Dále vyrábíme i kapalinové Al chladiče a Cu chladiče včetně pájených žebrovaných chladičů. Všechny výrobky dodáváme jako finální produkty i s povrchovými úpravami. Obecně se zabýváme CNC obráběním Al a Cu. Jako polotovary používáme extrudované Al profily renomovaných výrobců: Alcan (Constellium), PADA, OMAR, Meccal, SAPA atd. V oblasti kovoobrábění je THHT Praha, s.r.o. schopna uspokojit požadavky odběratelů bez ohledu na účel výrobků, tj. samozřejmě i pro jiné obory než je výroba teplosměrných zařízení. Zákazníci THHT Praha s.r.o. je malá flexibilní soukromá společnost se 12 zaměstnanci (2013). Mezi naše odběratele výrobků patří Cegelec a.s., Škoda Electric a.s., Elfis s.r.o., THHT Praha s.r.o. má vybudován systém spolehlivých subdodavatelů pro některé speciální technologie, jako jsou např. povrchové úpravy, svařování, výroba tepelných výměníku apod.

Hodnocení - THHT Praha s.r.o.

254

THHT Praha s.r.o. nasbíralo od Vás již 254 grošů, přispějte k lepší pozici v našem katalogu tím, že pro THHT Praha s.r.o. přidáte groše.


Služby a produkty - přehled štítků

THHT Praha s.r.o., prezentace je zařazena v katalogu:

THHT Praha s.r.o. na mapě Prahy

Ikonka na Váš web pro zvýšení počtu Grošů

Vložte na svou stránku ikonku odkazující na tuto prezentaci
... po kliknutí se k této prezentaci přičtou vždy 3 Groše.
(takto dostanete odměnu pro lepší pozici za každého návštěvníka)
Firmy v Praze
HTML kód pro vložení: