24. května, 2019 - svátek má Jana

Prague Diamond Golf Club - firma v Praze

Prague Diamond Golf Club nabízí prvotřídní podmínky pro zdokonalení jak dlouhé, tak krátké golfové hry. Krom skvěle modelovaného drivingu nabízíme našim návštěvníkům také pečlivě udržované chipping a putting greeny, hru z bunkeru či velmi zajímavou hru přes vodu. V zimních měsících pak hráči jistě rádi využijí možnosti hry na moderních 3D simulátorech, kde na ně čeká více jak 45 špičkových světových hřišť.

Prague Diamond Golf Club - logo
telefon: +420 257 940 557

Prague Diamond Golf Club provozuje golfové hřiště v Praze Lahovicích. V areálu naleznete Driving range, Chiping green a Putting green. Nabídka golfových kurzů. Možnost pořádání firemních a společenských akcí.

>> Kontakty pro Prague Diamond Golf Club <<

Adresa:K sádkám 158
 15900, Praha Lahovice

Telefon:+420257940557
Mobil:+420 724 931 467

WWW:http://www.golf-lahovice.cz

>> Zaslat zprávu na email <<

Jméno: Email: Předmět: Text zprávy:   Opište kód:

>> Dopravní spojení <<

Bus:Lahovičky - 129, 241, 244, 314, 317, 318, 321, 507

Život Dětem

Více o Prague Diamond Golf Club

Prague Diamond Golf Club klade velký důraz především na kvalitní a všestrannou výuku mladých golfistů. Z toho důvodu u nás také vznikla golfová akademie, jejíž odborný trenérský tým je zárukou efektivního a přitom pestrého tréninku mladých zájemců o tuto hru, ať už jde o úplné začátečníky či pokročilé golfisty. Spolupracujeme také se školami v okolí s cílem vybudovat kvalitní základnu pro budoucí generace milovníků této krásné hry.

Samozřejmostí je ale také široká nabídka kurzů a služeb pro širokou veřejnost. Nabízíme své služby úplným začátečníkům, přes pokročilejší hráče mající za cíl "zelenou kartu" až po zkušené golfisty, kteří chtějí zlepšit třeba jen některou součást své hry.

Areál PDCG disponuje krom skvělých herních podmínek také velmi příjemné zázemí v podobě stylového Golf Café, kde vedle možnosti občerstvení můžete využít i možnosti sledování golfových turnajů na velkoplošné plasmové obrazovce.

Pro firemní zákazníky pak máme připraveno také odpovídající zázemí pro jejich školení, prezentace, meetingy ale i večírky či teambulding. Je jistě možné navázat spolupráci také v oblasti zaměstnaneckých benefitů.

Stejně tak mohou příjemné prostředí Golf Café využít i naši členové či návštěvníci k uspořádání oslavy narozenin či jen k příjemnému posezení se svými přáteli.

Golfový areál Prague Diamond Golf Club - Praha 5 Láhovice

Driving range

Driving range je 230m dlouhý přičemž odpalovací lavice je vyvýšena tzn. můžete lépe sledovat trajektorii a dopad vašeho míčku. Z klasických podložek se dá hrát na deseti stáních z nichž bude část ve velmi krátké době zastřešena. Dalších 15 je umístěno na trávě. Odpaly z trávy však mohou hrát jen klienti s HCP menším než 36. Ostatní hráči jsou povinni použít i na travnatých plochách malé podložky.

Na ploše jsou umístěny dva zavlažované target greeny ve vzdálenosti 70 a 90 metrů. Krom nich lze najít na fairwayi také další zajímavé cíle či distanční vlajky, které jsou umístěny ve vzdálenosti 120, 150 a 200 metrů.

Chiping green

Rozloha chiping greenu Prague Diamond Golf Clubu je cca 800m2. Bez nadsázky lze říci, že se jedná o jeden z největších a svým umístěním mezi stromy také z nejhezčích v Praze. Jeho unikátnost ještě podtrhuje jednak skutečnost, že umožňuje hráčům trénovat rány až z 50 m., ale také jeho umístění na hřišti, kdy na něj lze hrát z bunkeru, přes vodu či pitchovat přes stromy. Green je pochopitelně od drivingu chráněn vysokou sítí. Vzhledem k úpravám druhého putting greenu lze v současné době trénovat puttování i zde.

Putting green

V areálu se nyní nacházejí dva rozsáhlé putting greeny, přičemž jeden z nich v současné době upravujeme tak, aby skýtal řadu zajímavých puttovacích situací i zkušeným hráčům. S jeho zpřístupněním veřejnosti se počítá ve velmi brzké době.

Hodnocení - Prague Diamond Golf Club

361

Prague Diamond Golf Club nasbíralo od Vás již 361 grošů, přispějte k lepší pozici v našem katalogu tím, že pro Prague Diamond Golf Club přidáte groše.


Služby a produkty - přehled štítků

Prague Diamond Golf Club, prezentace je zařazena v katalogu:

Prague Diamond Golf Club na mapě Prahy

Ikonka na Váš web pro zvýšení počtu Grošů

Vložte na svou stránku ikonku odkazující na tuto prezentaci
... po kliknutí se k této prezentaci přičtou vždy 3 Groše.
(takto dostanete odměnu pro lepší pozici za každého návštěvníka)
Firmy v Praze
HTML kód pro vložení: