VIP Golf Tour - Enyzone, s.r.o.

Naloguj se a edituj
Login:
Heslo:
Nová Registrace
Ztratil/a jsem Heslo

VIP Golf Tour - Ve snaze a s cílem nabídnout všem hráčům maximální flexibilitu a svobodu ve volbě hřišť a úrovně golfové túry, které se budou chtít účastnit, jsme letos připravili více hřišť se širším spektrem náročnosti a to, aniž bychom jakkoli slevili na jejich kvalitě.

VIP Golf Tour - Enyzone, s.r.o.  - logo
telefon: +420 739 301 533

Firma Enyzone, s.r.o. pořádá golfové turnaje VIP Golf Tour. Hrajeme na krásných a neméně náročných golfových hřištích v jednotlivých kategoriích o titul absolutního vítěze putovního poháru.

>> Kontakty pro VIP Golf Tour - Enyzone, s.r.o. <<

Adresa:Za návsí 268/6
 10600, Praha Záběhlice

Telefon:+420739301533

WWW:http://www.vipgolftour.cz

>> Zaslat zprávu na email <<

Jméno:
Email:
Předmět:
Zpráva:
 
Opište kód:

>> Dopravní spojení <<

Bus:V Korytech - 101, 188, 196

Více o VIP Golf Tour

Vážení příznivci a milovníci golfu. Letošní sezonou budeme vstupovat do dalšího ročníku VIP Golf Tour, v pořadí již osmého ročníku naší oblíbené série golfových turnajů. Je nám velkou ctí, že si naše golfová túra zachovává svou kontinuitu. Tato skutečnost je pro nás velkým závazkem a výzvou nejen pro nadcházející sezonu, ale i pro ty příští.

Vzhledem k neustále se měnícím podmínkám v oblasti golfových turnajů a vývoje požadavků a nároků našich stálých i příležitostních účastníků jsme letos přistoupili k zásadní změně ve struktuře organizace našich turnajů. Měníme styl a charakter turnajů ze dříve sponzorských společenských akcí na čistě sportovní události či setkání. Nová struktura organizace turnaje na fee turnaj je výsledkem vývoje a reakcí na proměny našich účastníků, kteří se každým rokem stávají zralejšími, zodpovědnějšími a v neposlední řadě i náročnějšími golfisty.

VIP Golf Tour 2013 má na programu dvanáct turnajů z nichž šest je koncipováno jako třikrát dvoudenní turnaj. Každý z těchto dvoudenních turnajů se bude odehrávat v jiné části republiky, na Česko-rakouském pomezí, na Moravě a na Slovensku. Všechna hřiště, která letos navštívíme se vyznačují svou vysokou kvalitou i jedinečnou architekturou a charakterem, které všichni hráči nepochybně ocení. Mnozí určitě ocení i to, že se nebudou muset povinně účastnit všech dvanácti turnajů, aniž by tak tratili na svých celkových výsledcích.

Do soutěže o Putovní pohár a titul Absolutního vítěze VIP Golf Tour 2013, vztahuje se handicapové kategorie 0 – 32, se bude započítávat šest nejlepších výsledků ze dvanácti.

Nabízíme tak všem férovou šanci k účasti o titul vítěze, tak jako i maximální možnost golfových zážitků na krásných a neméně náročných mistrovských hřištích.

Těšíme se na první setkání v květnu a další společné zážitky během celé golfové tour.

Tým VIP Golf Tour

Hodnocení - VIP Golf Tour - Enyzone, s.r.o.

162

VIP Golf Tour - Enyzone, s.r.o. nasbíralo od Vás již 162 grošů, přispějte k lepší pozici v našem katalogu tím, že pro VIP Golf Tour - Enyzone, s.r.o. přidáte groše.

Přidej jeden zlaťákPřidej dva zlaťákypřidej tři zlaťáky

Služby a produkty - přehled štítků

VIP Golf Tour - Enyzone, s.r.o. , prezentace je zařazena v katalogu:

Sportovní služby a sportoviště > Golf v Praze - golfová hřiště, kluby a trenažery

VIP Golf Tour - Enyzone, s.r.o. na mapě Prahy

Ikonka na Váš web pro zvýšení počtu Grošů

Vložte na svou stránku ikonku odkazující na tuto prezentaci
... po kliknutí se k této prezentaci přičtou vždy 3 Groše.
(takto dostanete odměnu pro lepší pozici za každého návštěvníka)
Firmy v Praze
HTML kód pro vložení
Copyright © 2012 - 2016 Praha na Dlani - informační portál pro Prahu Košile na míru

Do 21. března bude celý portál Praha na Dlani probíhat transformací, design, nové funkce, nové formuláře, omluvte případné nestandardní chování serveru. Kulturní kalendář Prahy je intenzivně plněn a především sekce Koncerty v Praze a Divadelní představení Praha jsou denně aktualizovány.

Co je nového?