25. května, 2019 - svátek má Viola

VIP Golf Tour - Enyzone, s.r.o. - firma v Praze

VIP Golf Tour - Ve snaze a s cílem nabídnout všem hráčům maximální flexibilitu a svobodu ve volbě hřišť a úrovně golfové túry, které se budou chtít účastnit, jsme letos připravili více hřišť se širším spektrem náročnosti a to, aniž bychom jakkoli slevili na jejich kvalitě.

VIP Golf Tour - Enyzone, s.r.o.  - logo
telefon: +420 739 301 533

Firma Enyzone, s.r.o. pořádá golfové turnaje VIP Golf Tour. Hrajeme na krásných a neméně náročných golfových hřištích v jednotlivých kategoriích o titul absolutního vítěze putovního poháru.

>> Kontakty pro VIP Golf Tour - Enyzone, s.r.o. <<

Adresa:Za návsí 268/6
 10600, Praha Záběhlice

Telefon:+420739301533

WWW:http://www.vipgolftour.cz

>> Zaslat zprávu na email <<

Jméno: Email: Předmět: Text zprávy:   Opište kód:

>> Dopravní spojení <<

Bus:V Korytech - 101, 188, 196

Dobrý Anděl

Více o VIP Golf Tour

Vážení příznivci a milovníci golfu. Letošní sezonou budeme vstupovat do dalšího ročníku VIP Golf Tour, v pořadí již osmého ročníku naší oblíbené série golfových turnajů. Je nám velkou ctí, že si naše golfová túra zachovává svou kontinuitu. Tato skutečnost je pro nás velkým závazkem a výzvou nejen pro nadcházející sezonu, ale i pro ty příští.

Vzhledem k neustále se měnícím podmínkám v oblasti golfových turnajů a vývoje požadavků a nároků našich stálých i příležitostních účastníků jsme letos přistoupili k zásadní změně ve struktuře organizace našich turnajů. Měníme styl a charakter turnajů ze dříve sponzorských společenských akcí na čistě sportovní události či setkání. Nová struktura organizace turnaje na fee turnaj je výsledkem vývoje a reakcí na proměny našich účastníků, kteří se každým rokem stávají zralejšími, zodpovědnějšími a v neposlední řadě i náročnějšími golfisty.

VIP Golf Tour 2013 má na programu dvanáct turnajů z nichž šest je koncipováno jako třikrát dvoudenní turnaj. Každý z těchto dvoudenních turnajů se bude odehrávat v jiné části republiky, na Česko-rakouském pomezí, na Moravě a na Slovensku. Všechna hřiště, která letos navštívíme se vyznačují svou vysokou kvalitou i jedinečnou architekturou a charakterem, které všichni hráči nepochybně ocení. Mnozí určitě ocení i to, že se nebudou muset povinně účastnit všech dvanácti turnajů, aniž by tak tratili na svých celkových výsledcích.

Do soutěže o Putovní pohár a titul Absolutního vítěze VIP Golf Tour 2013, vztahuje se handicapové kategorie 0 – 32, se bude započítávat šest nejlepších výsledků ze dvanácti.

Nabízíme tak všem férovou šanci k účasti o titul vítěze, tak jako i maximální možnost golfových zážitků na krásných a neméně náročných mistrovských hřištích.

Těšíme se na první setkání v květnu a další společné zážitky během celé golfové tour.

Tým VIP Golf Tour

Hodnocení - VIP Golf Tour - Enyzone, s.r.o.

258

VIP Golf Tour - Enyzone, s.r.o. nasbíralo od Vás již 258 grošů, přispějte k lepší pozici v našem katalogu tím, že pro VIP Golf Tour - Enyzone, s.r.o. přidáte groše.


Služby a produkty - přehled štítků

VIP Golf Tour - Enyzone, s.r.o. , prezentace je zařazena v katalogu:

VIP Golf Tour - Enyzone, s.r.o. na mapě Prahy

Ikonka na Váš web pro zvýšení počtu Grošů

Vložte na svou stránku ikonku odkazující na tuto prezentaci
... po kliknutí se k této prezentaci přičtou vždy 3 Groše.
(takto dostanete odměnu pro lepší pozici za každého návštěvníka)
Firmy v Praze
HTML kód pro vložení: