21. května, 2019 - svátek Monika

Golf & Country Club Hodokvičky, a.s. - firma v Praze

Golfová oáza v Praze, i tak se říká golfovému areálu v Hodkovičkách. Jen pár minut od centra Prahy najdete nejen devítijamkové golfové hřiště, ale také špičkové tréninkové zázemí i další zajímavé služby, které ocení každý golfista.

Golf & Country Club Hodokvičky, a.s. - logo
telefon: +420 244 460 435

Golf & Country Club Hodokvičky, a.s. - provozování devítijamkového plně zavlažovaného golfového hřiště. Výuka golfu v Praze pro začátečníky. Známé pravidlo, že golfové hřiště není nikdy úplně dokončené, se průběžně potvrzuje dalšími a dalšími zkulturněnými detaily v prostorách celého hřiště. O úspěchu celého projektu již nikdo nepochybuje. Dle zástupce šéfredaktora české mutace GOLF DIGESTu Antonína Ebra (člena klubu) je jmenovaný areál nejfrekventovanějším ve Střední a Východní Evropě.

>> Kontakty pro Golf & Country Club Hodokvičky, a.s. <<

Adresa:Vltavanů 546
 14700, Praha Hodkovičky

Telefon:+420244460435
Mobil:+420 737 284 377

WWW:http://www.hodkovicky.cz

>> Zaslat zprávu na email <<

Jméno: Email: Předmět: Text zprávy:   Opište kód:

>> Dopravní spojení <<

Tramvaj:Nádraží Braník - 3, 17, 52

Bus:Nádraží Braník - 106, 121

Vlak:vlaková stanice Praha-Braník

webdesign Praha a tvorba stránek na míru

Golfové hřiště Golf & Country Club Hodokvičky

Golfové hřiště na břehu Vltavy a s výhledy na majestátní Vyšehrad je přívětivé pro každého hráče už ze své podstaty – s délkou 2750 metrů nepatří k nejdelším, ale i tak prověří všechny kategorie golfistů. Množství vodních překážek, velké modelované greeny, vysoká kvalita fairwayí i greenů a především možnost hry po celý rok, to jsou velké přednosti devítijamkového hřiště v Hodkovičkách.

Svatba na golfu

Jste nadšeným milovníkem golfu a plánujete tento či příští rok svatbu? Toužíte po výjimečné a nezapomenutelné svatbě? Pak právě pro vás je tu Golf Resort Hodkovičky! Krásná a originální svatba přímo na greenu u Vltavy a přesto v Praze je snem mnoha budoucích nevěst.

Svatební obřad je v Hodkovičkách možné uspořádat přímo na hřišti nebo v klidné části areálu plné zeleně a upravené trávy.

Svatební hostinu v golfové restauraci Agnes s moderním interiérem a výhledem na golfové hřiště a driving range nebo venku v klidné části areálu ve stylovém stanu.

Hodnocení - Golf & Country Club Hodokvičky

280

Golf & Country Club Hodokvičky, a.s. nasbíralo od Vás již 280 grošů, přispějte k lepší pozici v našem katalogu tím, že pro Golf & Country Club Hodokvičky, a.s. přidáte groše.


Služby a produkty - přehled štítků

Golf & Country Club Hodokvičky, prezentace je zařazena v katalogu:

Golf & Country Club Hodokvičky na mapě Prahy

Ikonka na Váš web pro zvýšení počtu Grošů

Vložte na svou stránku ikonku odkazující na tuto prezentaci
... po kliknutí se k této prezentaci přičtou vždy 3 Groše.
(takto dostanete odměnu pro lepší pozici za každého návštěvníka)
Firmy v Praze
HTML kód pro vložení: