Golf & Country Club Hodokvičky, a.s.

Naloguj se a edituj
Login:
Heslo:
Nová Registrace
Ztratil/a jsem Heslo

Golfová oáza v Praze, i tak se říká golfovému areálu v Hodkovičkách. Jen pár minut od centra Prahy najdete nejen devítijamkové golfové hřiště, ale také špičkové tréninkové zázemí i další zajímavé služby, které ocení každý golfista.

Golf & Country Club Hodokvičky, a.s. - logo
telefon: +420 244 460 435

Golf & Country Club Hodokvičky, a.s. - provozování devítijamkového plně zavlažovaného golfového hřiště. Výuka golfu v Praze pro začátečníky. Známé pravidlo, že golfové hřiště není nikdy úplně dokončené, se průběžně potvrzuje dalšími a dalšími zkulturněnými detaily v prostorách celého hřiště. O úspěchu celého projektu již nikdo nepochybuje. Dle zástupce šéfredaktora české mutace GOLF DIGESTu Antonína Ebra (člena klubu) je jmenovaný areál nejfrekventovanějším ve Střední a Východní Evropě.

>> Kontakty pro Golf & Country Club Hodokvičky, a.s. <<

Adresa:Vltavanů 546
 14700, Praha Hodkovičky

Telefon:+420244460435
Mobil:+420 737 284 377

WWW:http://www.hodkovicky.cz

>> Zaslat zprávu na email <<

Jméno:
Email:
Předmět:
Zpráva:
 
Opište kód:

>> Dopravní spojení <<

Tramvaj:Nádraží Braník - 3, 17, 52

Bus:Nádraží Braník - 106, 121

Vlak:vlaková stanice Praha-Braník

Golfové hřiště Golf & Country Club Hodokvičky

Golfové hřiště na břehu Vltavy a s výhledy na majestátní Vyšehrad je přívětivé pro každého hráče už ze své podstaty – s délkou 2750 metrů nepatří k nejdelším, ale i tak prověří všechny kategorie golfistů. Množství vodních překážek, velké modelované greeny, vysoká kvalita fairwayí i greenů a především možnost hry po celý rok, to jsou velké přednosti devítijamkového hřiště v Hodkovičkách.

Svatba na golfu

Jste nadšeným milovníkem golfu a plánujete tento či příští rok svatbu? Toužíte po výjimečné a nezapomenutelné svatbě? Pak právě pro vás je tu Golf Resort Hodkovičky! Krásná a originální svatba přímo na greenu u Vltavy a přesto v Praze je snem mnoha budoucích nevěst.

Svatební obřad je v Hodkovičkách možné uspořádat přímo na hřišti nebo v klidné části areálu plné zeleně a upravené trávy.

Svatební hostinu v golfové restauraci Agnes s moderním interiérem a výhledem na golfové hřiště a driving range nebo venku v klidné části areálu ve stylovém stanu.

Hodnocení - Golf & Country Club Hodokvičky

199

Golf & Country Club Hodokvičky, a.s. nasbíralo od Vás již 199 grošů, přispějte k lepší pozici v našem katalogu tím, že pro Golf & Country Club Hodokvičky, a.s. přidáte groše.

Přidej jeden zlaťákPřidej dva zlaťákypřidej tři zlaťáky

Služby a produkty - přehled štítků

Golf & Country Club Hodokvičky na mapě Prahy

Ikonka na Váš web pro zvýšení počtu Grošů

Vložte na svou stránku ikonku odkazující na tuto prezentaci
... po kliknutí se k této prezentaci přičtou vždy 3 Groše.
(takto dostanete odměnu pro lepší pozici za každého návštěvníka)
Firmy v Praze
HTML kód pro vložení
Přidejte ZDARMA svou firmu,
pozvánku na akci, řádkovou
inzerci či promočlánek.

Golf v Praze - Golfová hřiště, kluby a služby

Inzerce a Bazar Praha

Kulturní kalendář

Firmy v Praze - TOP 10

Copyright © 2012 - 2016 Praha na Dlani - informační portál pro Prahu Košile na míru

Do 21. března bude celý portál Praha na Dlani probíhat transformací, design, nové funkce, nové formuláře, omluvte případné nestandardní chování serveru. Kulturní kalendář Prahy je intenzivně plněn a především sekce Koncerty v Praze a Divadelní představení Praha jsou denně aktualizovány.

Co je nového?