22. května, 2019 - svátek má Emil

Golf Club Dejvice - Golf Play, s.r.o. - firma v Praze

V areálu společnosti RADIOSTAV, a.s. v Podbabské ulici v Praze 6 jsou v současné době pro Vás připraveny prostory o rozloze cca 1500 m2, na nichž je vybudován Golfový Indoor pro Golfový Club Dejvice, který rozhodně patří mezi nejmodernější golfové indoory v České republice.

Golf Club Dejvice - Golf Play, s.r.o. - logo
telefon: +420 736 222 777

Golfový Club Dejvice byl zaregistrován 16.6.2010. a je provozovatelem indoorového golfového hřiště na Praze 6 Dejvice - Bubeneč. Přijměte naše srdečné pozvání a přijďte si potrénovat nejen za špatného počasí. V golfovém indooru naleznete čtyři simulátory FULL SWING GOLF s 3D grafikou umožňující výběr z 16 variant golfových hřišť a možností přenosu on-line hry.

>> Kontakty pro Golf Club Dejvice - Golf Play, s.r.o. <<

Adresa:Podbabská 81/17
 16624, Praha Dejvice

Telefon:+420736222777

WWW:http://www.golfdejvice.cz

>> Zaslat zprávu na email <<

Jméno: Email: Předmět: Text zprávy:   Opište kód:

>> Dopravní spojení <<

Tramvaj:Podbaba - 2, 8

Bus:Hydrologický ústav - 107, 116, 147, 160, 340, 350, 355, 359, 502, 604

Dobrý Anděl

Více o Golf Club Dejvice

Připravili jsme pro Vás 12 elektronických drivingů s nejpokrokovější monitorovací technikou každého Vašeho úderu. Po 15-ti letém výzkumu rychlostních kamer v oblasti golfové hry je toto skutečně novou generací sledování a zaznamenávání každého Vašeho úderu včetně okamžitého protokolu. Máte možnost grafického srovnání Vaší hry s trenérem nebo se spoluhráčem na hřišti. Po ukončené hře je možno pro Vás vystavit protokol hry. Elektronický driving znamená posun Vaší hry vpřed.

Dále je zde vybudován rovný putting green s 9 jamkami o rozloze cca 105 m2, zvlněný putting green s chippingem s 9 jamkami o rozloze cca 80 m2, hra z pískového bunkeru a 4 klasické drivingy s hrou do sítě.

Součástí komplexu je restaurace s nabídkou české kuchyně, alkoholických i nealkoholických nápojů. Můžete také využít on-line připojení na internet, či sledovat po dobu strávenou v restauraci přenosy golfových záznamů na jednom z nástěnných televizorů.

Hodnocení - Golf Club Dejvice - Golf Play

306

Golf Club Dejvice - Golf Play, s.r.o. nasbíralo od Vás již 306 grošů, přispějte k lepší pozici v našem katalogu tím, že pro Golf Club Dejvice - Golf Play, s.r.o. přidáte groše.


Služby a produkty - přehled štítků

Golf Club Dejvice - Golf Play, prezentace je zařazena v katalogu:

Golf Club Dejvice - Golf Play na mapě Prahy

Ikonka na Váš web pro zvýšení počtu Grošů

Vložte na svou stránku ikonku odkazující na tuto prezentaci
... po kliknutí se k této prezentaci přičtou vždy 3 Groše.
(takto dostanete odměnu pro lepší pozici za každého návštěvníka)
Firmy v Praze
HTML kód pro vložení: