Golf Club Dejvice - Golf Play, s.r.o.

Naloguj se a edituj
Login:
Heslo:
Nová Registrace
Ztratil/a jsem Heslo

V areálu společnosti RADIOSTAV, a.s. v Podbabské ulici v Praze 6 jsou v současné době pro Vás připraveny prostory o rozloze cca 1500 m2, na nichž je vybudován Golfový Indoor pro Golfový Club Dejvice, který rozhodně patří mezi nejmodernější golfové indoory v České republice.

Golf Club Dejvice - Golf Play, s.r.o. - logo
telefon: +420 736 222 777

Golfový Club Dejvice byl zaregistrován 16.6.2010. a je provozovatelem indoorového golfového hřiště na Praze 6 Dejvice - Bubeneč. Přijměte naše srdečné pozvání a přijďte si potrénovat nejen za špatného počasí. V golfovém indooru naleznete čtyři simulátory FULL SWING GOLF s 3D grafikou umožňující výběr z 16 variant golfových hřišť a možností přenosu on-line hry.

>> Kontakty pro Golf Club Dejvice - Golf Play, s.r.o. <<

Adresa:Podbabská 81/17
 16624, Praha Dejvice

Telefon:+420736222777

WWW:http://www.golfdejvice.cz

>> Zaslat zprávu na email <<

Jméno:
Email:
Předmět:
Zpráva:
 
Opište kód:

>> Dopravní spojení <<

Tramvaj:Podbaba - 2, 8

Bus:Hydrologický ústav - 107, 116, 147, 160, 340, 350, 355, 359, 502, 604

Více o Golf Club Dejvice

Připravili jsme pro Vás 12 elektronických drivingů s nejpokrokovější monitorovací technikou každého Vašeho úderu. Po 15-ti letém výzkumu rychlostních kamer v oblasti golfové hry je toto skutečně novou generací sledování a zaznamenávání každého Vašeho úderu včetně okamžitého protokolu. Máte možnost grafického srovnání Vaší hry s trenérem nebo se spoluhráčem na hřišti. Po ukončené hře je možno pro Vás vystavit protokol hry. Elektronický driving znamená posun Vaší hry vpřed.

Dále je zde vybudován rovný putting green s 9 jamkami o rozloze cca 105 m2, zvlněný putting green s chippingem s 9 jamkami o rozloze cca 80 m2, hra z pískového bunkeru a 4 klasické drivingy s hrou do sítě.

Součástí komplexu je restaurace s nabídkou české kuchyně, alkoholických i nealkoholických nápojů. Můžete také využít on-line připojení na internet, či sledovat po dobu strávenou v restauraci přenosy golfových záznamů na jednom z nástěnných televizorů.

Hodnocení - Golf Club Dejvice - Golf Play

268

Golf Club Dejvice - Golf Play, s.r.o. nasbíralo od Vás již 268 grošů, přispějte k lepší pozici v našem katalogu tím, že pro Golf Club Dejvice - Golf Play, s.r.o. přidáte groše.

Přidej jeden zlaťákPřidej dva zlaťákypřidej tři zlaťáky

Služby a produkty - přehled štítků

Golf Club Dejvice - Golf Play na mapě Prahy

Ikonka na Váš web pro zvýšení počtu Grošů

Vložte na svou stránku ikonku odkazující na tuto prezentaci
... po kliknutí se k této prezentaci přičtou vždy 3 Groše.
(takto dostanete odměnu pro lepší pozici za každého návštěvníka)
Firmy v Praze
HTML kód pro vložení
Přidejte ZDARMA svou firmu,
pozvánku na akci, řádkovou
inzerci či promočlánek.

Golf v Praze - Golfová hřiště, kluby a služby

Inzerce a Bazar Praha

Kulturní kalendář

Firmy v Praze - TOP 10

Copyright © 2012 - 2016 Praha na Dlani - informační portál pro Prahu Košile na míru

Do 21. března bude celý portál Praha na Dlani probíhat transformací, design, nové funkce, nové formuláře, omluvte případné nestandardní chování serveru. Kulturní kalendář Prahy je intenzivně plněn a především sekce Koncerty v Praze a Divadelní představení Praha jsou denně aktualizovány.

Co je nového?