22. května, 2019 - svátek má Emil

VŠCHT - Vysoká škola chemicko-technologická v Praze - firma v Praze

Vysoká škola chemicko-technologická v Praze spojuje tradici s nejmodernějšími nano- a biotechnologiemi a dalšími progresivními směry a obory ve vědě a výzkumu. Spolu s vynikajícím mezinárodním renomé a špičkovým přístrojovým vybavením otevírá každému studentovi možnosti zapojit se do vědeckých projektů dle vlastního výběru, umožňuje zahraniční stáže a je následně vstupenkou k prestižnímu, dobře ohodnocenému uplatnění doma i v zahraničí.

VŠCHT - Vysoká škola chemicko-technologická v Praze - logo
telefon: +420 220 441 111

VŠCHT - Vysoká škola chemicko-technologická v Praze nabízí studium na čtyřech fakultách chemického, potravinářského a technologického zaměření. Vysoká škola chemicko-technologická v Praze (VŠCHT Praha, anglicky Institute of Chemical Technology in Prague, ICT Prague) je českou veřejnou vysokou školou univerzitního typu se samosprávnou působností, která se zaměřuje na výuku a výzkum v oblasti chemie, chemické technologie, biochemie, biotechnologie a materiálovém inženýrství.

Datová schránka: sp4j9ch

>> Kontakty pro VŠCHT - Vysoká škola chemicko-technologická v Praze <<

Adresa:Technická 1905/5
 16628, Praha Dejvice

Telefon:+420220441111
Fax:+420 220 441 082

WWW:http://www.vscht.cz

>> Zaslat zprávu na email <<

Jméno: Email: Předmět: Text zprávy:   Opište kód:

>> Dopravní spojení <<

Metro:Metro A - Dejvická

Tramvaj:Dejvická - 5, 20, 26, 51

Bus:Dejvická - 107, 116, 147, 160, 206, 316, 340, 350, 355, 356

Pomáhej s humorem - Konto Bariery

Vysoká škola chemicko-technologická v Praze - zameření školy

Vysoká škola chemicko-technologická v Praze je jedním z nejstarších učilišť technické chemie na světě a největší vzdělávací institucí svého druhu ve středoevropském regionu s téměř 200letou tradicí výuky technické chemie. Škola je jednou z 26 veřejných a státních vysokých škol a univerzit v Česku. Školu lze charakterizovat jako výzkumnou vysokou školu (research university), pro níž je typický velký podíl studentů na výzkumné práci v rámci studia. Škola je členem European University Association (EUA), European Federation of National Engineering Associations (FEANI) a International Society for Engineering Education (IGIP).

Škola se zaměřuje kromě tradičních chemických odvětví i na výzkum biotechnologií, nanotechnologií,udržitelného růstu, nových zdrojů energie, ekologie a potravinářství. Mezi nové obory patří i farmakochemie,bioléčiva a molekulární inženýrství.

Hodnocení - VŠCHT - Vysoká škola chemicko-technologická v Praze

230

VŠCHT - Vysoká škola chemicko-technologická v Praze nasbíralo od Vás již 230 grošů, přispějte k lepší pozici v našem katalogu tím, že pro VŠCHT - Vysoká škola chemicko-technologická v Praze přidáte groše.


Služby a produkty - přehled štítků

VŠCHT - Vysoká škola chemicko-technologická v Praze, prezentace je zařazena v katalogu:

VŠCHT - Vysoká škola chemicko-technologická v Praze na mapě Prahy

Ikonka na Váš web pro zvýšení počtu Grošů

Vložte na svou stránku ikonku odkazující na tuto prezentaci
... po kliknutí se k této prezentaci přičtou vždy 3 Groše.
(takto dostanete odměnu pro lepší pozici za každého návštěvníka)
Firmy v Praze
HTML kód pro vložení: