24. května, 2019 - svátek má Jana

KSK, spol s r.o. - Klimatizace a vzduchotechnika - firma v Praze

Nabízíme dodávku a montáže tepelných čerpadel vzduch-voda od značkových výrobců (Toshiba, LG, Fujitsu, Daikin, Sinclair, Samsung, Panasonic). Sleva na dodávku tepelného čerpadla 10% + bonus - montáž TČ ZDARMA

KSK, spol s r.o. - Klimatizace a vzduchotechnika - logo
telefon: +420 272 769 766

KSK, spol s r.o. je firma s 20-ti letou tradicí v oboru provádí prodej a montáže větrání, vzduchotechniky, klimatizace, topení, měření a regulace, servis vzduchotechniky a klimatizace. Realizujeme topné systémy, topení a zdravotechniku. Měření výkonů vzduchotechnických zařízení. Dále zajistíme revize protipožárních klapek. Pronájem mobilních klimatizačních zařízení.

>> Kontakty pro KSK, spol s r.o. - Klimatizace a vzduchotechnika <<

Adresa:K Libuši 819/44
 14800, Praha Kunratice

Telefon:+420272769766
Mobil:+420 724 059 991

WWW:http://www.kskpraha.cz

>> Zaslat zprávu na email <<

Jméno: Email: Předmět: Text zprávy:   Opište kód:

>> Dopravní spojení <<

Bus:U Tří svatých - 165, 193, 293

Klimatizace

Klimatizace se těší stále větší oblíbenosti a jsou velmi vyhledávaným přístrojem do každé kanceláře, provozovny, obchodů, bytu nebo domu. Dokáží chladit vzduch v jakkoliv velké místnosti, vysoušet a také topit. Klimatizace jsou velmi chytré přístroje, které jsou ovládány manuálně nebo dálkovým ovládáním, rozpoznají, kdy potřebují vyměnit svoje vzduchové filtry, mají velmi nízkou hlučnost, několik rychlostí vytápění či chlazení a mnoho dalších vlastností. Nabízíme vám klimatizace kancelářské, bytové, mobilní, nástěnné, kazetové nebo podstropní. Nemusíte mít žádné starosti a práci s její montáží. Zajistíme vám veškerou dodávku, montáž, záruční i pozáruční servis všech druhů klimatizací.

Vzduchotechnika

Zabýváme se projektovou činností vzduchotechniky, návrhy a řešením vzduchotechniky ve všech místnostech domů, bytů, hal a společností. Měříme průtoky vzduchu, zajišťujeme regulaci, dodávku potrubí a vzduchových jednotek. Samozřejmostí je pro nás kompletní servis, záruční i pozáruční.

Tepelná čerpadla

Tepelná čerpadla jsou velmi ekologickým a efektivním způsobem vytápění domu. Je to možný způsob snížení nákladů za energii. Pracují na takovém principu, kdy z vody, vzduchu nebo země odebírají teplo a předávají ho do vytápěného domu. Existují 3 druhy tepelných čerpadel. Tepelné čerpadlo typu země-voda. Toto tepelné čerpadlo sbírá teplo podzemním kolektorem nebo pomocí potrubí. Tepelné čerpadlo typu vzduch-voda odebírá teplo ze vzduchu v okolí. Výhodou tohoto tepelného čerpadla je jeho naprosto 100% provoz i při nízkých venkovních teplotách. Třetí druh tepelného čerpadla je voda-voda. Teplá voda je odebírána podzemním vrtem. Voda předá teplo čerpadlu a druhým vrtem se voda vrací zpět do země. Tepelná čerpadla jsou skvělým řešením pro každý, jakkoliv velký dům.

Hodnocení - KSK, spol s r.o. - Klimatizace a vzduchotechnika

298

KSK, spol s r.o. - Klimatizace a vzduchotechnika nasbíralo od Vás již 298 grošů, přispějte k lepší pozici v našem katalogu tím, že pro KSK, spol s r.o. - Klimatizace a vzduchotechnika přidáte groše.


Služby a produkty - přehled štítků

KSK, spol s r.o. - Klimatizace a vzduchotechnika, prezentace je zařazena v katalogu:

KSK, spol s r.o. - Klimatizace a vzduchotechnika na mapě Prahy

Ikonka na Váš web pro zvýšení počtu Grošů

Vložte na svou stránku ikonku odkazující na tuto prezentaci
... po kliknutí se k této prezentaci přičtou vždy 3 Groše.
(takto dostanete odměnu pro lepší pozici za každého návštěvníka)
Firmy v Praze
HTML kód pro vložení: