KSK, spol s r.o. - Klimatizace a vzduchotechnika

Naloguj se a edituj
Login:
Heslo:
Nová Registrace
Ztratil/a jsem Heslo

Nabízíme dodávku a montáže tepelných čerpadel vzduch-voda od značkových výrobců (Toshiba, LG, Fujitsu, Daikin, Sinclair, Samsung, Panasonic). Sleva na dodávku tepelného čerpadla 10% + bonus - montáž TČ ZDARMA

KSK, spol s r.o. - Klimatizace a vzduchotechnika - logo
telefon: +420 272 769 766

KSK, spol s r.o. je firma s 20-ti letou tradicí v oboru provádí prodej a montáže větrání, vzduchotechniky, klimatizace, topení, měření a regulace, servis vzduchotechniky a klimatizace. Realizujeme topné systémy, topení a zdravotechniku. Měření výkonů vzduchotechnických zařízení. Dále zajistíme revize protipožárních klapek. Pronájem mobilních klimatizačních zařízení.

>> Kontakty pro KSK, spol s r.o. - Klimatizace a vzduchotechnika <<

Adresa:K Libuši 819/44
 14800, Praha Kunratice

Telefon:+420272769766
Mobil:+420 724 059 991

WWW:http://www.kskpraha.cz

>> Zaslat zprávu na email <<

Jméno:
Email:
Předmět:
Zpráva:
 
Opište kód:

>> Dopravní spojení <<

Bus:U Tří svatých - 165, 193, 293

Klimatizace

Klimatizace se těší stále větší oblíbenosti a jsou velmi vyhledávaným přístrojem do každé kanceláře, provozovny, obchodů, bytu nebo domu. Dokáží chladit vzduch v jakkoliv velké místnosti, vysoušet a také topit. Klimatizace jsou velmi chytré přístroje, které jsou ovládány manuálně nebo dálkovým ovládáním, rozpoznají, kdy potřebují vyměnit svoje vzduchové filtry, mají velmi nízkou hlučnost, několik rychlostí vytápění či chlazení a mnoho dalších vlastností. Nabízíme vám klimatizace kancelářské, bytové, mobilní, nástěnné, kazetové nebo podstropní. Nemusíte mít žádné starosti a práci s její montáží. Zajistíme vám veškerou dodávku, montáž, záruční i pozáruční servis všech druhů klimatizací.

Vzduchotechnika

Zabýváme se projektovou činností vzduchotechniky, návrhy a řešením vzduchotechniky ve všech místnostech domů, bytů, hal a společností. Měříme průtoky vzduchu, zajišťujeme regulaci, dodávku potrubí a vzduchových jednotek. Samozřejmostí je pro nás kompletní servis, záruční i pozáruční.

Tepelná čerpadla

Tepelná čerpadla jsou velmi ekologickým a efektivním způsobem vytápění domu. Je to možný způsob snížení nákladů za energii. Pracují na takovém principu, kdy z vody, vzduchu nebo země odebírají teplo a předávají ho do vytápěného domu. Existují 3 druhy tepelných čerpadel. Tepelné čerpadlo typu země-voda. Toto tepelné čerpadlo sbírá teplo podzemním kolektorem nebo pomocí potrubí. Tepelné čerpadlo typu vzduch-voda odebírá teplo ze vzduchu v okolí. Výhodou tohoto tepelného čerpadla je jeho naprosto 100% provoz i při nízkých venkovních teplotách. Třetí druh tepelného čerpadla je voda-voda. Teplá voda je odebírána podzemním vrtem. Voda předá teplo čerpadlu a druhým vrtem se voda vrací zpět do země. Tepelná čerpadla jsou skvělým řešením pro každý, jakkoliv velký dům.

Hodnocení - KSK, spol s r.o. - Klimatizace a vzduchotechnika

217

KSK, spol s r.o. - Klimatizace a vzduchotechnika nasbíralo od Vás již 217 grošů, přispějte k lepší pozici v našem katalogu tím, že pro KSK, spol s r.o. - Klimatizace a vzduchotechnika přidáte groše.

Přidej jeden zlaťákPřidej dva zlaťákypřidej tři zlaťáky

Služby a produkty - přehled štítků

KSK, spol s r.o. - Klimatizace a vzduchotechnika na mapě Prahy

Ikonka na Váš web pro zvýšení počtu Grošů

Vložte na svou stránku ikonku odkazující na tuto prezentaci
... po kliknutí se k této prezentaci přičtou vždy 3 Groše.
(takto dostanete odměnu pro lepší pozici za každého návštěvníka)
Firmy v Praze
HTML kód pro vložení
Přidejte ZDARMA svou firmu,
pozvánku na akci, řádkovou
inzerci či promočlánek.

Výroba a montáž klimatizací Praha

Inzerce a Bazar Praha

Kulturní kalendář

Firmy v Praze - TOP 10

Copyright © 2012 - 2016 Praha na Dlani - informační portál pro Prahu Košile na míru

Do 21. března bude celý portál Praha na Dlani probíhat transformací, design, nové funkce, nové formuláře, omluvte případné nestandardní chování serveru. Kulturní kalendář Prahy je intenzivně plněn a především sekce Koncerty v Praze a Divadelní představení Praha jsou denně aktualizovány.

Co je nového?