28. října, 2016 - je Státní svátek

Tomáš Říha - Tapetování a malování - firma v Praze

Vymaluji všechny prostory dle požadavku zákazníka v té nejvyšší možné kvalitě od dětského pokoje až po celý dům. Pro malování využívám jak standartní materiály,které mohu dle dohody dotónovat tak i barvy té nejvyšší kvality dotónované do vybraného odstínu dle vzorníku s 4500 odstíny.

Tomáš Říha - Tapetování a malování - logo
telefon: +420 602 322 532

Tomáš Říha provádí tapetování a malování již od r.1993. Aplikace bezprašně sádrové, tenkovrstvé disperzní a dekorativní stěrky. Pokládá plovoucí podlahy. Provádím montáž interiérových dveří. Lakuje okna, dveře a nábytek. Úklidové práce.

>> Kontakty pro Tomáš Říha - Tapetování a malování <<

Adresa:Holandská 496/20
 10100, Praha Vršovice

Telefon:+420602322532

WWW:http://www.tapetovani-malovani.cz

>> Zaslat zprávu na email <<

Jméno:
Email:
Předmět:
Zpráva:
 
Opište kód:

>> Dopravní spojení <<

Tramvaj:Vršovické náměstí - 4, 22, 57, 59

Tapetování u firmy Tomáš Říha

Vytapetuji všechny interiéry dle požadavku zákazníka v té nejvyšší kvalitě od dětského pokoje po celý dům. K tapetování využívám jak tapety zakoupené zákazníkem tak mohu nabídnout tapety dle vzorníku různých tuzemských i zahraničních výrobců.

Před samotnou aplikací tapet si dokonale připravuji podklady pod tapety stěrkovou hmotou,broušením a následnou penetrací pro dokonale rovný povrch.

Mým hlavním cílem při tapetování je precizní spojování pruhů k sobě a naprosto perfektní zařezávání tapet ke stavebním prvkům (okna ,zárubně,malby atd.).

Tomáš Říha a malování pokojů

V rámci přípravných prací je možné dohodnout sestěhování nábytku a samozřejmostí je perfektní zakrytí podlah,oken,dveří,nábytku a následný úklid.

Před samotným malováním připravuji podklad oškrábáním starých maleb,mytím,penetrací,vyrovnávací stěrkou,štukem a přebrušováním pro vznik naprosto perfektního podkladu pro novou malbu.
Nedílnou součástí příprav podkladu před malováním je lepení stropních a rohových lišt,rozet a dalších prvků pro vylepšení vašeho interiéru.

Jednou s dalších technik,kterou provádím je naprosto ostré zařezávání barev k sobě a ke stavebním prvkům (okna,dveře,podlahové lišty) páskami. Toto je možné shlédnout na přiložených fotografiích.

Tomáš Říha - lakování a lakýrnícké práce

Provádím lakýrnické práce s důrazem na perfektní výsledek. Nátěry provedu na dveře, okna, zárubně, radiátory,nábytek a další na co si jen můžete vzpomenout.Obnovu a nový nátěr aplikuji vždy na dokonale připravený a odmaštěný podklad. Pracuji snad se všemi materiály tuzemské a zahraniční výroby a samozřejmostí je, že výběr materiálu zvolím dle požadavku zákazníka na nejlepší poměr: vhodnost-kvalita-cena materiálu.

Tomáš Říha - Doplňkové stavební práce

Firma Říha design Vám může nabídnout a zajistit zprostředkování níže uvedených řemeslných prací, které využívá při kompletních rekonstrukcích a úpravách vašich interiérů:

  • zednické a obkladačské práce
  • instalatérské práce
  • elektroinstalační práce
  • montáže sádrokartonu
  • výrobu a montáž vestavěných skříní
  • montáž interiérových dveří
  • podlahářské práce

Pokud budete mít zájem,mohu Vám při kompletní rekonstrukci Vašeho interiéru nabídnout u výše uvedených řemeslných pracech stavební dozor

Hodnocení - Tomáš Říha - Tapetování a malování

250

Tomáš Říha - Tapetování a malování nasbíralo od Vás již 250 grošů, přispějte k lepší pozici v našem katalogu tím, že pro Tomáš Říha - Tapetování a malování přidáte groše.

Přidej jeden zlaťákPřidej dva zlaťákypřidej tři zlaťáky

Služby a produkty - přehled štítků

Tomáš Říha - Tapetování a malování, prezentace je zařazena v katalogu:

Tomáš Říha - Tapetování a malování na mapě Prahy

Ikonka na Váš web pro zvýšení počtu Grošů

Vložte na svou stránku ikonku odkazující na tuto prezentaci
... po kliknutí se k této prezentaci přičtou vždy 3 Groše.
(takto dostanete odměnu pro lepší pozici za každého návštěvníka)
Firmy v Praze
HTML kód pro vložení: