22. května, 2019 - svátek má Emil

OK-TEX Jiří Kotalík - malířské a lakýrnické práce - firma v Praze

Firma OK-TEX Jiří Kotalík - nabízí malířské a lakýrnické práce. Malujeme byty, rodinné domky, kanceláře a fasády. Lakujeme dveře, okna, zárubně, radiátory, konstrukce atd.

OK-TEX Jiří Kotalík - malířské a lakýrnické práce - logo
telefon: +420 272 731 607

OK-TEX Jiří Kotalík provádí malířské a lakýrnické práce, pokládku koberců, linolea a plovoucích podlah. Dále dekorativní omítky z USA, stříkané tapety, antické malby, lepení stropních lišt a rozet, malování pokojů. Dokončovací stavební práce, sádrokartonové systémy.

OK-TEX Jiří Kotalík - malířské a lakýrnické práce - fotogalerie

>> Kontakty pro OK-TEX Jiří Kotalík - malířské a lakýrnické práce <<

Adresa:Za poštou 1063/12
 10000, Praha Strašnice

Telefon:+420272731607
Mobil:+420 603 425 347

WWW:http://www.ok-tex.cz

>> Zaslat zprávu na email <<

Jméno: Email: Předmět: Text zprávy:   Opište kód:

>> Dopravní spojení <<

Tramvaj:Vinice - 5, 7, 55

Dobrý Anděl

MALÍŘSKÉ A LAKÝRNICKÉ PRÁCE

Malířské práce provádíme materiály Primalex po domluvě se zákazníkem i jinými materiály dle požadavků. Lakýrnické práce provádíme převážně materiály firem Adex a Dulux. Barevná výmalba dle výběru zákazníka cca 5.000 odstínů. Nemalované plochy zakrýváme a olepujeme. Kompletní úklidový servis.

VNITŘNÍ DEKORATIVNÍ OMÍTKY

Vnitřní dekorativní omítky a povrchy jsou zajímavou variantou řešení stěn a to hned z několika důvodů. Vedle barevnosti je možné vytvořit i plastický reliéf stěny. Dopadající světlo se o reliéf „rozbíjí“ podobným způsobem, jako se „rozbíjí“ zvuk o nábytek v interiéru. Tyto dekorativní omítky jsou ideální na úpravu panelových bytů, nerovných zdí a stropů. Možnost natónování dle přání zákazníka, včetně úpravy povrchu, strhání tapet a hrubého úklidu.

REKONSTRUKCE PANELOVÝCH DOMŮ

Firma OK-TEX se zabývá také kompletní rekonstrukcí společných prostor panelových domů, jako jsou např. schodiště, podlaží atd. Rekonstrukce těchto prostor panelových domů zahrnuje malování stěn, natírání a kompletní obnovu zábradlí, pokládku podlah novými materilály dle výběru zákazníka, menší stavební úpravy a jiné dle dohody se zákazníkem.

STŘÍKANÉ TAPETOVÉ TEXTURY

Provádíme stříkané tapetové textury Brilant v provedení otěruvzdorném - vhodné na pokoje, kanceláře, reprezentativní místnosti a dětské místnosti a omyvatelném - vhodné pro bytová jádra, sokly, chodby, koupelny a WC. Tyto stříkané tapety jsou antistatické, hygienicky nezávadné, paroprotpustné a lehce přemalovatelné

PLOVOUCÍ PODLAHY

Veškeré námi používané plovoucí podlahy se řadí mezi nejkvalitnější podlahy u nás i v Evropě, a to zejména díky svému dokonalému zpracování a snadné údržbě. Na požádání Vám rádi předvedeme veškeré vzorníky. Plovoucí podlahy nabízíme v provedení laminátové, korkové a dřevěné z masivu.

KOBERCE, PVC A THERMOFIX

Firma OK-TEX realizuje i pokládku podlahových krytin - koberce, PVC, marmoleum a Thermofix. Nabídka materiálů je velmi široká. Nabízíme např. koberce zátěžové (kanceláře, hotely, restaurace) a ostatní (bytové, schodišťové...). PVC (lino) antistatické a dynamic i se speciálními požadavky na hygienu, snadnou údržbu a otěrovou odolnost.

ŠTUKOVÁNÍ A STĚRKOVÁNÍ

Provádíme štukování, stěrkování panelů a podlah. Úprava Vašeho panelového bytu vyštukováním či vystěrkováním, včetně bandáže či vytmelení, strhání tapet. Stěrkování podlah samonivelizační stěrkou pod plovoucí podlahy, lina, koberce a PVC.

OZDOBNÉ LIŠTY A ROZETY

K zlepšení vzhledu vašeho interiéru nabízíme nalepení stropních lišt, rozet a kazet.

Hodnocení - OK-TEX Jiří Kotalík - malířské a lakýrnické práce

497

OK-TEX Jiří Kotalík - malířské a lakýrnické práce nasbíralo od Vás již 497 grošů, přispějte k lepší pozici v našem katalogu tím, že pro OK-TEX Jiří Kotalík - malířské a lakýrnické práce přidáte groše.


Služby a produkty - přehled štítků

OK-TEX Jiří Kotalík - malířské a lakýrnické práce, prezentace je zařazena v katalogu:

OK-TEX Jiří Kotalík - malířské a lakýrnické práce na mapě Prahy

Ikonka na Váš web pro zvýšení počtu Grošů

Vložte na svou stránku ikonku odkazující na tuto prezentaci
... po kliknutí se k této prezentaci přičtou vždy 3 Groše.
(takto dostanete odměnu pro lepší pozici za každého návštěvníka)
Firmy v Praze
HTML kód pro vložení: