25. května, 2019 - svátek má Viola

Solidaris občanské sdružení - firma v Praze

Solidaris občanské sdružení - Komu není shůry dáno, tomu pojďme pomoci... Pomáháme s ochranou práv, využíváním sociálních a zdravotních služeb postiženým osobám.

Solidaris občanské sdružení - logo
telefon: +420 771 188 330

Sdružení Solidaris, o.s. vzniklo na základě společného zájmu členů činit dobro a přispívat ke všeobecnému pocitu štěstí postižených spoluobčanů. My jsme samozřejmě také šťastni, když se nám cokoliv prospěšného pro věc povede vykonat. Svou činností se snažíme pomáhat a dělat radost těm, kteří sami nedokážou zařídit ve svém životě věci, které stejně jako ostatní také potřebují, především setkávání se s ostatními lidmi v běžném prostředí, smysluplná denní činnost, radost z vykonané práce, pocity užitečnosti, navazování přátelství, atd. V rámci svých možností se společně snažíme naplňovat cíle, které jsme si stanovili. Na principech otevřenosti, vzájemné solidarity a tolerance bychom společnými aktivitami chtěli přispívat k širšímu pochopení lidského soužití, spoluvytvářet zdravá prostředí pro život, fyzickou, mentální a sociální pohodu. Dáváme příležitost každému, kdo by chtěl aktivně pomáhat k naplnění našich cílů a poslání našeho sdružení. Svou práci ve sdružení děláme rádi, považujeme ji za poslání, nikoliv za zaměstnání. Nikomu nic neslibujeme. Snažíme se, aby výsledky naší činnosti byly konkrétní. Pomoc postiženým nás naplňuje vnitřní spokojeností s dobrým pocitem, že život má smysl.

>> Kontakty pro Solidaris občanské sdružení <<

Adresa:Boloňská č.p. 604
 10900, Praha Horní Měcholupy

Telefon:+420771188330
Mobil:+420 771 188 330

WWW:http://www.solidaris.cz

>> Zaslat zprávu na email <<

Jméno: Email: Předmět: Text zprávy:   Opište kód:

>> Dopravní spojení <<

Bus:Boloňská - 125, 175, 183, 240, 296, 511

Hodnocení - Solidaris občanské sdružení

457

Solidaris občanské sdružení nasbíralo od Vás již 457 grošů, přispějte k lepší pozici v našem katalogu tím, že pro Solidaris občanské sdružení přidáte groše.


Služby a produkty - přehled štítků

Solidaris občanské sdružení, prezentace je zařazena v katalogu:

Solidaris občanské sdružení na mapě Prahy

Ikonka na Váš web pro zvýšení počtu Grošů

Vložte na svou stránku ikonku odkazující na tuto prezentaci
... po kliknutí se k této prezentaci přičtou vždy 3 Groše.
(takto dostanete odměnu pro lepší pozici za každého návštěvníka)
Firmy v Praze
HTML kód pro vložení: