21. dubna, 2019 - svátek má Alexandra

Helppes - Centrum výcviku psů pro postižené o.s. - firma v Praze

Posláním naší organizace je integrace osob se zdravotním postižením do společnosti a kolektivu pomocí speciálně vycvičených psů.

Helppes - Centrum výcviku psů pro postižené o.s. - logo
telefon: 603 769 864

Posláním této organizace je integrace osob se zdravotním postižením do společnosti a kolektivu, jejich návrat do aktivního života, zařazení do vzdělávacího či pracovního procesu, rozšíření možností při sebeobsluze, získání větší soběstačnosti, nezávislosti, sebevědomí, svobody a bezpečí. To vše pomocí speciálně vycvičených psů v projektu Pomoc přichází na čtyřech tlapkách.

>> Kontakty pro Helppes - Centrum výcviku psů pro postižené o.s. <<

Adresa:Zahradníčkova ulice
 15000, Praha Motol

Telefon:603769864
Mobil:603769864

WWW:http://www.helppes.cz

>> Zaslat zprávu na email <<

Jméno: Email: Předmět: Text zprávy:   Opište kód:

>> Dopravní spojení <<

Tramvaj:Poštovka, tram 9 a 10

Život Dětem
Helppes, jako jediný v ČR a jako první organizace ze zemí tzv. bývalého východního bloku, dokázal splnit podmínky nejvyšších mezinárodních standardů v poskytování služeb tohoto druhu a získal akreditaci pro plnohodnotné členství v mezinárodních organizacích, sdružujících poskytovatele těchto služeb – Assistance Dogs Europe a Assistance Dogs International. Helppes je jediná profesionální nezisková organizace svého druhu v České republice, která je registrovaným poskytovatelem sociálních služeb. Helppes pomáhá osobám s nejrůznějšími druhy handicapů na jejich cestě k integraci, soběstačnosti a samostatnosti prostřednictvím speciálně vycvičených psů. Helppes poskytuje zcela komplexní soubor souvisejících služeb – od zaškolení žadatele o speciálně vycvičeného psa, přes jeho výuku a proškolení, předání psa a secvičení se psem, až po následný servis po celou dobu aktivní služby psa. Helppes poskytuje všechny své služby pomocí profesionálního týmu nejen odborníků na výcvik psů, ale i pracovníků v sociálních službách s odborným vzděláním pro práci s osobami se zdravotním postižením. Služby jsou poskytovány na základě smlouvy o poskytování sociální služby dle Zákona o sociálních službách a Standardů poskytování sociálních služeb, které odpovídají jak standardům českým, tak standardům mezinárodním, a kladou ty nejvyšší nároky na všechny pracovníky, spolupracovníky i dobrovolníky. Výcvik psů probíhá pod vedením Zuzany Daušové – dlouholeté držitelky zlatého odznaku Vzorného výcvikáře I. stupně, mezinárodní mistryně Rakouska a Slovenska ve výkonu psů, vítězky mnoha národních i mezinárodních „psích“ soutěží. Helppes, jako jediný v ČR, je držitelem Certifikátu světové organizace Delta Society.

Hodnocení - Helppes - Centrum výcviku psů pro postižené o.s.

311

Helppes - Centrum výcviku psů pro postižené o.s. nasbíralo od Vás již 311 grošů, přispějte k lepší pozici v našem katalogu tím, že pro Helppes - Centrum výcviku psů pro postižené o.s. přidáte groše.


Služby a produkty - přehled štítků

Helppes - Centrum výcviku psů pro postižené o.s., prezentace je zařazena v katalogu:

Helppes - Centrum výcviku psů pro postižené o.s. na mapě Prahy

Ikonka na Váš web pro zvýšení počtu Grošů

Vložte na svou stránku ikonku odkazující na tuto prezentaci
... po kliknutí se k této prezentaci přičtou vždy 3 Groše.
(takto dostanete odměnu pro lepší pozici za každého návštěvníka)
Firmy v Praze
HTML kód pro vložení: