22. dubna, 2019 - svátek má Evžénie

Krejčovství Medulka - firma v Praze

Opravy a úpravy oděvů v Praze,šití na míru Praha,půjčovna svatebních šatů v Praze.

Krejčovství Medulka - logo
telefon: 420 775 928416

Veškeré opravy a úpravy oděvů v Praze Výměna zipů, zkracování, prodlužování, zúžení a rozšíření, ale i přišití knoflíku, či vyšití dírky Zakázkové šití na míru v Praze dle Vaší představy (pánské, dámské, dětské ale i zviřat) Nezalekneme se ani Vašich závěsů či záclon, ložního prádla, ubrusů a dekorativních deček Drobné opravy oděvů na počkání Půjčovna svatebních šatů

>> Kontakty pro Krejčovství Medulka <<

Adresa:Bubenská 3/421
 17000, Praha Holešovice

Telefon:420775928416
Mobil:420775928416

WWW:http://www.medulka.com

>> Zaslat zprávu na email <<

Jméno: Email: Předmět: Text zprávy:   Opište kód:

>> Dopravní spojení <<

Metro:Vltavská

Vlak:Bubny

Díra na oblečení, co může být nepříjemnější, obzvlášť při cestovaní, kdy nemáte po ruce žádné opravné prostředky. Přitom tenhle problém je známý od doby, kdy lidstvo vymyslelo první šaty, ať nedokonalé, ale funkční. Čas utíkal, požadavky ke kvalitě oblečení rostly, objevovali se další a další materiály, vhodné na šití, až se z toho vyklubal jeden z nejstarších průmyslů – textilní. Skoro hned po ušití šatů, které hravě zvládali krejčí, člověk se setkal s dalším problémem – opravou poškozeného, otrhaného nebo díravého oblečení. Nejpoužívanější metodou opravení bylo látání a záplatování. Nehledě na toho, že svého času záplata byla vnímána, jako příznak chudoby, dnes nabývá úplně jiného významu, stává se s ní módní doplněk. Popíšeme několik typů oprav oděvů , které se používají při opravách a šití oblečení v Praze. 1.Zaplata ve formě nálepky. Nejčastější příčinou utvoření díry je nepozornost nebo shoda okolností, když se o něco špatně opřete nebo zavádíte. O to větší zklamání, když je věc oblíbená nebo úplně nová. V takovém případě klasické látání nepřichází v úvahu. My, jako krejčovství, co se zabývá opravou oblečení v Praze, nabízíme kreativní přístup – výzdobu poškozeného místa slušivou nášivkou, barevně sladěnou s původní látkou, nebo naopak kontrastní. Po úpravě získáte původní věc, která nabude nového šmrncu. 2. Opravy pomocí výrazných knoflíků. Dalším způsobem, jak opravit vaše drahé oblečení, je dekorum poškozeného místa. Pokud při žehlení prádla jste poškodili kabát, nemá cenu kupovat nový. Obraťte se na nás, kreativní krejčovství v Praze. Pomůžeme Vám zamaskovat díru nebo spálené místo než bychom znehodnotili věc. Modernější kabát je možné spravit nášivkou, ale co dělat s tím klasickým? Opravu takového kabátu můžeme provést v pražském krejčovství pomocí kloboučkové gumy. Zamaskujeme poškozené místo a gumu ozdobíme knoflíkem, stane se z Vás majitel kabátu s originálním příslušenstvím, jehož cíl zůstává fascinující záhadou pro ostatní. 3. Opravy oděvu zipem. Zip může být použit ve všech výše uvedených případech opravy oděvů. Pro velké díry, nebo v místech, kde nášivka nebo knoflík nejsou vhodné, můžeme nabídnout všití zipů. Zipy bývají široké i úzké, různobarevné, viditelné a „neviditelné”. Zipem lze opravit téměř všechny věci, v případě, že místo s dírou je na přední straně, ale v případě, že místo, které chcete opravit je zezadu, vždy můžete našit velké logo nebo ozdobnou výšivku. Mistři v našem krejčovství v Praze mohou vybrat látku, vyřezat líbivý vzor, a našít ho na zadní část kabátu. Kreativita při opravách a šití oděvů v Praze je velmi důležitá, protože po obdržení nové nebo staré, renovované věci, dostanete nejen šaty, ale kladný náboj, který je tak důležitý.

Hodnocení - Krejčovství Medulka

480

Krejčovství Medulka nasbíralo od Vás již 480 grošů, přispějte k lepší pozici v našem katalogu tím, že pro Krejčovství Medulka přidáte groše.


Služby a produkty - přehled štítků

Krejčovství Medulka, prezentace je zařazena v katalogu:

Krejčovství Medulka na mapě Prahy

Ikonka na Váš web pro zvýšení počtu Grošů

Vložte na svou stránku ikonku odkazující na tuto prezentaci
... po kliknutí se k této prezentaci přičtou vždy 3 Groše.
(takto dostanete odměnu pro lepší pozici za každého návštěvníka)
Firmy v Praze
HTML kód pro vložení: