16. června, 2019 - svátek má Zbyněk

Mezinárodní umělecká mateřská školka a jesle Dream Valley - firma v Praze

Mezinárodní anglická mateřská škola a jesle v přírodní rezervaci Džbán na Praze 6. International English nursery schools and crèches in the nature reserve pitcher in Prague 6.

Mezinárodní umělecká mateřská školka a jesle Dream Valley - logo
telefon: +420 727 820 559

Mezinárodní mateřská škola a jesle v přírodní rezervaci Prahy 6 s uměleckým zaměřením. Mateřská škola navazuje na více jak desetiletou tradici prestižní mateřské školy Neverland. International kindergarten and nurseries in the nature reserve of Prague 6 with an artistic focus. Kindergarten is based on more than ten years of tradition prestigious kindergarten Neverland.

>> Kontakty pro Mezinárodní umělecká mateřská školka a jesle Dream Valley <<

Adresa:Na Džbánu 560
 16000, Praha Dejvice

Telefon:+420727820559

WWW:http://www.dreamvalley.cz

>> Zaslat zprávu na email <<

Jméno: Email: Předmět: Text zprávy:   Opište kód:

>> Dopravní spojení <<

Metro:Dejvická

Tramvaj:č. 5, 20, 51

Bus:č. 119, 206, 218

Dobrý Anděl
Rádi bychom vám představili mezinárodní mateřskou školu a jesle unikátně zasazenou do přírodní rezerva na Praze 6. Nabízíme program pro děti již od 6 měsíců. Nabízíme výuka v angličtině a nově i česko anglický program. Nově nabízíme také možnost česko - anglicko - španělský program s výukou třech jazyků. Jednotlivé třídy jsou rozděleny ve věku dětí: 6 měs. až 2 roky - berušky 2 roky až 3 roky žabičky 3 roky až 4 roky tučňáci 4 roky až 5 let dinossauři od 5 let lvíčata Ve třídách jsou umístěny děti po deseti až, přičemž na jejich vzdělání dohlíží jeden pedagog s asistentem. Součástí nabídky je i spousta zajímavých kroužků a skvělá strava z restaurace Grazing Daysi připravovaná dle Ajjurvedy. We would like to introduce international kindergarten and nursery uniquely set in a natural reserve in Prague 6 We offer a program for children from 6 months. We offer lessons in English and newly Czech English program. We now also offer the possibility Czech - English - Spanish program with teaching three languages. Individual classes are divided by age in children: 6 months to 2 years - Ladybug 2 years to 3 years frogs 3 years to 4 years penguins 4 years to 5 years dinossauři 5 years cubs The classes are located in ten children to while on their education overseen by one teacher with an assistant. The offer also includes a lot of interesting rings and great food from the restaurant Grazing Daysi prepared by Ajjurvedy.

Hodnocení - Mezinárodní umělecká mateřská školka a jesle Dream Valley

435

Mezinárodní umělecká mateřská školka a jesle Dream Valley nasbíralo od Vás již 435 grošů, přispějte k lepší pozici v našem katalogu tím, že pro Mezinárodní umělecká mateřská školka a jesle Dream Valley přidáte groše.


Služby a produkty - přehled štítků

Mezinárodní umělecká mateřská školka a jesle Dream Valley, prezentace je zařazena v katalogu:

Mezinárodní umělecká mateřská školka a jesle Dream Valley na mapě Prahy

Ikonka na Váš web pro zvýšení počtu Grošů

Vložte na svou stránku ikonku odkazující na tuto prezentaci
... po kliknutí se k této prezentaci přičtou vždy 3 Groše.
(takto dostanete odměnu pro lepší pozici za každého návštěvníka)
Firmy v Praze
HTML kód pro vložení: