Mezinárodní umělecká mateřská školka a jesle Dream Valley

Naloguj se a edituj
Login:
Heslo:
Nová Registrace
Ztratil/a jsem Heslo

Mezinárodní anglická mateřská škola a jesle v přírodní rezervaci Džbán na Praze 6. International English nursery schools and crèches in the nature reserve pitcher in Prague 6.

Mezinárodní umělecká mateřská školka a jesle Dream Valley - logo
telefon: +420 727 820 559

Mezinárodní mateřská škola a jesle v přírodní rezervaci Prahy 6 s uměleckým zaměřením. Mateřská škola navazuje na více jak desetiletou tradici prestižní mateřské školy Neverland. International kindergarten and nurseries in the nature reserve of Prague 6 with an artistic focus. Kindergarten is based on more than ten years of tradition prestigious kindergarten Neverland.

>> Kontakty pro Mezinárodní umělecká mateřská školka a jesle Dream Valley <<

Adresa:Na Džbánu 560
 16000, Praha Dejvice

Telefon:+420727820559

WWW:http://www.dreamvalley.cz

>> Zaslat zprávu na email <<

Jméno:
Email:
Předmět:
Zpráva:
 
Opište kód:

>> Dopravní spojení <<

Metro:Dejvická

Tramvaj:č. 5, 20, 51

Bus:č. 119, 206, 218

Rádi bychom vám představili mezinárodní mateřskou školu a jesle unikátně zasazenou do přírodní rezerva na Praze 6. Nabízíme program pro děti již od 6 měsíců. Nabízíme výuka v angličtině a nově i česko anglický program. Nově nabízíme také možnost česko - anglicko - španělský program s výukou třech jazyků. Jednotlivé třídy jsou rozděleny ve věku dětí: 6 měs. až 2 roky - berušky 2 roky až 3 roky žabičky 3 roky až 4 roky tučňáci 4 roky až 5 let dinossauři od 5 let lvíčata Ve třídách jsou umístěny děti po deseti až, přičemž na jejich vzdělání dohlíží jeden pedagog s asistentem. Součástí nabídky je i spousta zajímavých kroužků a skvělá strava z restaurace Grazing Daysi připravovaná dle Ajjurvedy. We would like to introduce international kindergarten and nursery uniquely set in a natural reserve in Prague 6 We offer a program for children from 6 months. We offer lessons in English and newly Czech English program. We now also offer the possibility Czech - English - Spanish program with teaching three languages. Individual classes are divided by age in children: 6 months to 2 years - Ladybug 2 years to 3 years frogs 3 years to 4 years penguins 4 years to 5 years dinossauři 5 years cubs The classes are located in ten children to while on their education overseen by one teacher with an assistant. The offer also includes a lot of interesting rings and great food from the restaurant Grazing Daysi prepared by Ajjurvedy.

Hodnocení - Mezinárodní umělecká mateřská školka a jesle Dream Valley

321

Mezinárodní umělecká mateřská školka a jesle Dream Valley nasbíralo od Vás již 321 grošů, přispějte k lepší pozici v našem katalogu tím, že pro Mezinárodní umělecká mateřská školka a jesle Dream Valley přidáte groše.

Přidej jeden zlaťákPřidej dva zlaťákypřidej tři zlaťáky

Mezinárodní umělecká mateřská školka a jesle Dream Valley na mapě Prahy

Ikonka na Váš web pro zvýšení počtu Grošů

Vložte na svou stránku ikonku odkazující na tuto prezentaci
... po kliknutí se k této prezentaci přičtou vždy 3 Groše.
(takto dostanete odměnu pro lepší pozici za každého návštěvníka)
Firmy v Praze
HTML kód pro vložení
Přidejte ZDARMA svou firmu,
pozvánku na akci, řádkovou
inzerci či promočlánek.

Jazykové školy

Inzerce a Bazar Praha

Kulturní kalendář

Firmy v Praze - TOP 10

Copyright © 2012 - 2016 Praha na Dlani - informační portál pro Prahu Košile na míru

Do 21. března bude celý portál Praha na Dlani probíhat transformací, design, nové funkce, nové formuláře, omluvte případné nestandardní chování serveru. Kulturní kalendář Prahy je intenzivně plněn a především sekce Koncerty v Praze a Divadelní představení Praha jsou denně aktualizovány.

Co je nového?