22. května, 2019 - svátek má Emil

CAR4WAY - firma v Praze

Jezdi snadno a všude!

CAR4WAY - logo
telefon: +420 601 311 011

Představujeme Vám službu, která nabídne automobil každému a to bez výjimky. Plaťte pouze tolik, kolik opravdu projedete. Žádné skryté poplatky, žádná povinnost půjčení vozu na celý den. Stačí platný řidičský průkaz, registrovat se a využít jeden z našich nových automobilů. Potřebujete automobil na hodinu a nemáte možnost si ho od někoho půjčit? U nás to není žádný problém.

>> Kontakty pro CAR4WAY <<

Adresa:Krakovská 22
 11000, Praha Nové Město

Telefon:+420601311011
Mobil:+420 605 296 829

WWW:http://www.car4way.cz

>> Zaslat zprávu na email <<

Jméno: Email: Předmět: Text zprávy:   Opište kód:

>> Dopravní spojení <<

Metro:C Muzeum

Tramvaj:Václavské náměstí 3,9,14,24,51,52,54

Vlak:Praha hl.nádraží

Co je systém CAR4WAY?

Systém CAR4WAY provozovaný společností CAR4WAY a.s. je systémem tzv. sdílení automobilů (carsharing) založený na úplatném krátkodobém pronájmu automobilů ve vlastnictví společnosti CAR4WAY a.s. poskytovaný členům systému CAR4WAY společností CAR4WAY a.s. s využitím automatizovaného elektronického zařízení a prostředků elektronické komunikace on-line. K využití krátkodobého pronájmu automobilu proto není nutné navštěvovat provozovnu a uzavírat ke každému pronájmu písemnou smlouvu a podepisovat další dokumentaci.

Uživatel provádí rezervaci konkrétního automobilu on-line přes internetové stránky společnosti CAR4WAY a.s. s tím, že systém CAR4WAY umožňuje uživateli vyhledat rezervovaný automobil v určité lokalitě. Automobil uživatel otevře pomocí čipové karty a může jej ihned používat k jízdě na jím požadovanou (rezervovanou) dobu.

Uživatel platí pouze cenu za dobu užívání (pronájmu) a sazbu za kilometr. Veškeré ostatní náklady na provoz, včetně nákladů na pohonné hmoty, pojištění, opravy apod. nese společnost CAR4WAY a.s.

Systém CAR4WAY proto umožňuje uživatelům „jezdit snadno a všude“ a možnost „mít auto“.

V případě jakýchkoliv potíží je uživatelům poskytována telefonická podpora na asistenční telefonické lince: 601 311 011a emailu: info@car4way.cz

Jak se stát členem systému CAR4WAY ?

Zájemce o užívání systému CAR4WAY se zaregistruje vyplněním registračního formuláře na internetových stránkách www.car4way.cz nebo www.masauto.cz nebo osobně vyplněním registračního formuláře v kontaktním místě společnosti CAR4WAY a.s. Seznam kontaktních míst je uveden na internetových stránkách společnosti CAR4WAY a.s. Na základě registrace je uživateli vytvořen uživatelský účet, pomocí kterého následně uživatel provádí rezervaci automobilu a současně v něm vždy najde přehled volných automobilů k pronájmu a přehled lokalit, v nichž se automobily nacházejí.

Členem systému CAR4WAY se může stát pouze fyzická osoba starší 18 let, která je státním občanem České republiky a je držitelem řidičského oprávnění dle zákona č. 361/2000 Sb. o provozu na pozemních komunikacích (zákon o silničním provozu) skupiny B. motorových vozidel, má platný občanský a řidičský průkaz nebo cizozemec s trvalým pobytem na území České republiky, který má platný cestovní pas a je držitelem příslušného řidičského oprávnění udělené státem, který je členským státem Evropské unie nebo smluvní stranou Dohody o Evropském hospodářském prostoru, nebo jiným státem podle mezinárodní smlouvy, kterou je Česká republika vázána a která upravuje oblast silničního provozu a prokáže se platným povolením k trvalému pobytu.

Před uzavřením Rámcové smlouvy o členství v  Systému CAR4WAY je zájemce povinen zaplatit společnosti CAR4WAY a.s. registrační poplatek ve výši dle ceníku.

Rámcová smlouva o členství v systému CAR4WAY bude následně uzavřena v kontaktním místě společnosti CAR4WAY a.s. nebo na místě, na němž se společnost CAR4WAY a.s. se zájemcem dohodnou. Při uzavření Rámcové smlouvy je uživatel povinen vyslovit souhlas se Všeobecnými podmínkami Systému CAR4WAY.

Po uzavření smluvní dokumentace bude uživateli vydána čipová karta a PIN kód. Čipová karta je elektronické zařízení, které umožňuje uživateli odemknout, užívat a uzamknout automobil.

Hodnocení - CAR4WAY

1192

CAR4WAY nasbíralo od Vás již 1192 grošů, přispějte k lepší pozici v našem katalogu tím, že pro CAR4WAY přidáte groše.


Služby a produkty - přehled štítků

CAR4WAY, prezentace je zařazena v katalogu:

CAR4WAY na mapě Prahy

Ikonka na Váš web pro zvýšení počtu Grošů

Vložte na svou stránku ikonku odkazující na tuto prezentaci
... po kliknutí se k této prezentaci přičtou vždy 3 Groše.
(takto dostanete odměnu pro lepší pozici za každého návštěvníka)
Firmy v Praze
HTML kód pro vložení: