23. května, 2019 - svátek má Vladimír

PANARS s.r.o. - firma v Praze

Grafický design, prodej i pronájem vlastních děl i reprodukcí. Grafická řešení reklamních kampaní, výzdoba interiérů.

PANARS s.r.o. - logo
telefon: +420 312 213 193

Společnost PAN ARS s.r.o. nabízí klientům nový unikátní systém ztvárnění objektů. Jedná se specifickou formu zobrazení. Tento systém má tvůrce přihlášen u úřadu pro průmyslové vlastnictví. S pomocí panoramatického zobrazení průmětu předlohy na kuželosečku vzniká výsledný dojem, že pozorovatel je součástí prostředí, které dílo zobrazuje. Divák je uvnitř, vtažen do dané virtuální reality!

>> Kontakty pro PANARS s.r.o. <<

Adresa:Vidimská 723/18
 18001, Praha Čimice

Telefon:+420312213193
Mobil:+420 773 629 548

WWW:http://panars-sro.webnode.cz

>> Zaslat zprávu na email <<

Jméno: Email: Předmět: Text zprávy:   Opište kód:

>> Dopravní spojení <<

U prezentace PANARS s.r.o. není nastaveno žádné dopravní spojení.

Společnost PAN ARS s.r.o. navrhuje a provádí grafický design pro reklamní a marketingové ůčely,  zpracování vlastních grafických návrhů i tvorbu reprodukcí. Společnost prodává i pronajímá svoje vlastní autorská díla, to vše převážně za smluvní cenu.

Společnost PAN ARS s.r.o. nabízí klientům nový unikátní systém ztvárnění objektů. Jedná se specifickou formu zobrazení. Tento systém má tvůrce přihlášen u úřadu pro průmyslové vlastnictví. S pomocí panoramatického zobrazení průmětu předlohy na kuželosečku vzniká výsledný dojem, že  pozorovatel je součástí prostředí, které dílo zobrazuje. Divák je uvnitř, vtažen do dané virtuální reality!

Toto ztvárnění může být použito v nejrozmanitějších podhledech, jako jsou rozličné tunely, například ve stanicích metra, dále různé klenby městských, či jiných objektů, nebo třeba pergoly a zastřešení všeho druhu. Mùže být tedy použito v různém prostředí, interiérů či exteriérů, dle přání zákazníka. Může třeba vytvářet celky tematicky sjednocených objektů. Díla takto vytvořená se tedy hodí na výzdobu rozličných interiérů jako vstupních hal, bytů, restaurací i dalších prostor, třeba obchodních či kancelářských, včetně velkých nákupních center, nebo sídel a filiálek obchodních společností.

Tento systém je naše společnost schopna navrhnout, popřípadě realizovat různou formou či technikou, v jakémkoli vhodném, klientem zvoleném prostředí, v interiéru i pod širým nebem, plně dle výběru a možností zadavatele.

Dále si můžete vybrat obraz z naší galerie na tomto webu, eventuálně nás po předchozí domluvě navštívit v našem ateliéru v místě sídla společnosti. Zde máte výběr z více motivů naší tvorby, eventuálně je možnost dohodnout zhotovení díla, např. portrétu, jako individuální zakázky.

Veškerá díla jsme tedy schopni nejen navrhnout, ale případně i zajistit dodávku tzv. "na klíč", třeba jako tapetu, banner, potisk textilu, bilboard atd., resp. navrhnout a případně realizovat v zákazníkem zvoleném prostředí.

Ceny dohodou dle náročnosti a objemu zakázky.Hodnocení - PANARS s.r.o.

340

PANARS s.r.o. nasbíralo od Vás již 340 grošů, přispějte k lepší pozici v našem katalogu tím, že pro PANARS s.r.o. přidáte groše.


Služby a produkty - přehled štítků

PANARS s.r.o., prezentace je zařazena v katalogu:

PANARS s.r.o. na mapě Prahy

Ikonka na Váš web pro zvýšení počtu Grošů

Vložte na svou stránku ikonku odkazující na tuto prezentaci
... po kliknutí se k této prezentaci přičtou vždy 3 Groše.
(takto dostanete odměnu pro lepší pozici za každého návštěvníka)
Firmy v Praze
HTML kód pro vložení: