24. května, 2019 - svátek má Jana

Jungle Speed - firma v Praze

Jungle Speed je jedna z nejznámějších postřehových párty her na světě.

Jungle Speed - logo
telefon:není uveden

a začátku hry se hráči podělí o balíček karet a doprostřed stolu se umístí totem. Poté hráči současně otáčí vždy jednu horní kartu a pokládají ji před sebe. Pokud dva nebo více hráčů otočí stejnou kartu, snaží se co nejrychleji uchopit totem. Ten kdo je nejrychlejší, předá všechny své otočené karty soupeři. Kdo však uchopí totem omylem, ten si za trest vezme všechny otočené karty od všech soupeřů. Vítězem hry se stává hráč, který se jako první zbaví celého svého balíčku. Několik speciálních karet navíc zvyšuje zmatek ve hře a vyhrát může jen ten, kdo opravdu dává pozor. Nejen proto je Jungle Speed hra vhodná i do veselejších společností. Hra se dá rozšířit o dalších 80 karet a tím ze hry Jungle Speed udělat extrémní postřehovku!

>> Kontakty pro Jungle Speed <<

Adresa:Václavské nám. 38
 11000, Praha Staré Město


WWW:http://www.junglespeed.cz

>> Zaslat zprávu na email <<

Jméno: Email: Předmět: Text zprávy:   Opište kód:

>> Dopravní spojení <<

Metro:A, B

Tramvaj:3, 9, 14, 24

Pomáhej s humorem - Konto Bariery

Jungle Speed rozšíření pro hru Jungle Speed obsahující 80 nových karet včetně zbrusu nových akčních karet. Hraní Jungle Speed je tak s tímto rozšířením ještě větší divočina, než je tomu v základu. Z vlastních zkušeností můžeme doporučit všem fanouškům Jungle Speed i párty her obecně. Toto rozšíření je kompatibilní pouze s novějším vydáním Jungle Speed! Stará verze má odlišné ruby karet! Nové symboly pořádně potrápí i ty nejzkušenější hráče. Jungle speed rozšíření změní Váš Jungle speed na extrémní postřehovku.

 

Jungle Speed Safari
Jungle Speed Safari Mezi zvířaty normálně vládne klid. Vše se však změní mrknutím oka, jakmile přijde čas žrádla. To se zvířata shluknou okolo totemů a jejich divoké instinkty převládnou. Nejhladovější zvířata se snaží lapnout po kořisti jako první. Ti neúspěšní jsou rozladění a mrmlají. Jakmile se však objeví lovec, nastává panika. Zvířata zahajují závod o záchranu vlastního života.

Jungle Speed Safari je nová verze oblíbené postřehové party hry Jungle Speed. Na kartách se setkáte se zvířaty z džungle. Smysl hry zůstává stejný, otáčíte karty a snažíte se ve správnou chvíli ukořistit totem. Pokud hráč například otočí kartu hladového zvířete, musí se všichni hráči pokusit chytnout správný totem, aby zvíře uspokojili. Hráč, který totem chňapnul, přidává zvíře do svého skórovacího balíčku. Ale pozor, tady je totemů celkem pět! A sáhnout po tom správném není v rychlosti nic snadného. Super postřehová hra Jungle Speed Safari určitě stojí za vyzkoušení.

Hodnocení - Jungle Speed

522

Jungle Speed nasbíralo od Vás již 522 grošů, přispějte k lepší pozici v našem katalogu tím, že pro Jungle Speed přidáte groše.


Služby a produkty - přehled štítků

Jungle Speed, prezentace je zařazena v katalogu:

Jungle Speed na mapě Prahy

Ikonka na Váš web pro zvýšení počtu Grošů

Vložte na svou stránku ikonku odkazující na tuto prezentaci
... po kliknutí se k této prezentaci přičtou vždy 3 Groše.
(takto dostanete odměnu pro lepší pozici za každého návštěvníka)
Firmy v Praze
HTML kód pro vložení: