19. května, 2019 - svátek má Ivo

iBabičky.cz - firma v Praze

Babičky na hlídání dětí v Praze - poctivé hlídání dětí

iBabičky.cz - logo
telefon:není uveden

Hlídání dětí od profesionálních babiček vám ušetří čas a nezruinuje vás.Jsme cenově dostupní pro široké spektrum rodin s dětmi.Agentura iBabičky.cz,to jsou náhradní babičky na hlídání dětí,které o děti pečují s láskou a trpělivostí.

iBabičky.cz - fotogalerie

>> Kontakty pro iBabičky.cz <<

Adresa:Praha
 15000, Praha Smíchov

Mobil:606582558

WWW:http://www.iBabicky.cz

>> Zaslat zprávu na email <<

Jméno: Email: Předmět: Text zprávy:   Opište kód:

>> Dopravní spojení <<

U prezentace iBabičky.cz není nastaveno žádné dopravní spojení.

Pomáhej s humorem - Konto Bariery

BABIČKY NA HLÍDÁNÍ DĚTÍ V PRAZE - iBABIČKY.cz

Potřebujete pohlídat děti v době nemoci? Chcete si s manželem udělat chvilku jen pro sebe,zajít do kina a na skleničku? Potřebujete relaxovat,zajít si třeba na masáž? Nebo jen si v klidu odpočinout u kávy a knížky? Musíte zůstat déle v práci,protože vá šéf nařídil přesčas?

PRO RODIČE:

Agentura iBABIČKY.cz jsou babičky na hlídání dětí,které jsou vám připraveny pomoci. Naše náhradní babičky vyzvednou vaše dítě ze školky nebo třeba pohlídají v době nemoci. Pro náhlé onemocnění dítěte máme expres hlídání. S dětmi naše babičky na hlídání dětí chodí ven na procházky,hrají si,přečtou dětem knížku nebo dohlédnou na přípravu do školy na následující den. Vždy dle požadavku a přání rodičů. Náhradní babičky na hlídání dětí v Praze vám pomohou i na rodinných oslavách či svatbách,kde pohlídáme vaše dítě či více dětí od účastníků akce.

 

PRO FIRMY - EVENT HLÍDÁNÍ DĚTÍ PRAHA:

Babičky na hlídání dětí v Praze nabízí hlídání dětí na společenských,sportovních či kulturních akcích, seminářích,konferencích či firemních oslavách a večírcích.Agentura iBABIČKY.cz  pohlídají děti na golfových turnajích nebo na výstavách.Naše babičky na hlídání dětí v Praze jsou připraveny zastřešit hlídání školáků a předškoláků na vaši akcí svoji účastí.

 

HOTELOVÉ HLÍDÁNÍ DĚTÍ PRAHA

Hotel babysitting - máte dovolenou a jste ubytováni v hotelu či penzionu v Praze? Agentura iBABIČKY.cz nabízí hotelové hlídání dětí v Praze s cílem umožnit rodičům mít své soukromí, čas pro sebe, jít na nákup nebo na večeři.Pro rodiče je uklidňující,že je tu někdo,kdo bude věnovat nejvyšší péči vašemu dítěti či dětem a zajistí jim bezpečnost. 

Díky babičce na hlídání dětí máte zajištěn pohodlný pobyt vaší rodiny,můžete si hlídání dětí naplánovat předem a provést rezervaci termínu a časů pro hotelové hlídání s předstihem. Samozřejmě jsme připraveni hlídání dětí zajistit i expresně při nenadálé situaci jako je nemoc dítěte v době ubytování a podobně.

Na vaše přání budeme také hlídané dítě či děti v Praze doprovázet a dohlížet při procházkách,návštěvách atrakcí či památek.

 

SVATEBNÍ PÉČE - HLÍDÁNÍ DĚTÍ V PRAZE NA SVATBĚ

Agentura iBabičky.cz Vám zajistí svatební péči o děti na Vaší svatbě.Připravíme perfektní a zábavný den pro vaše nejmenší hosty,děti,které se účastní vaší svatby.V době,kdy maminky a tatínkové oslavují nejen během dne,ale i v noci,o děti je postaráno to s vysokou pečlivostí babiček.

Na vaše přání hlídání dětí v Praze na vaší svatbě zajistíme i tzv. odborné hlídání dětí,tedy hlídání dětí,které zajišťují babičky,vystudované zdravotní sestry a učiteleky s pedagogickým vzděláním.

Rodiče si tak mohou být jisti,že o jejich děti je v době oslavy velmi dobře postaráno. 

Děti přijdou na naplánovanou akci se zábavou a vzdělávacími aktivitami.Pro děti je to spíš dětský den či dětský tábor než nudné hlídání a péče o děti.

Chcete hlídání dětí v Praze,kdy je pečováno o vaše dítě či děti s láskou a trpělivostí? Chcete poctivé hlídání dětí v Praze? Neváhejte kontaktovat agenturu iBABIČKY.cz

 

 

Hodnocení - iBabičky.cz

606

iBabičky.cz nasbíralo od Vás již 606 grošů, přispějte k lepší pozici v našem katalogu tím, že pro iBabičky.cz přidáte groše.


Služby a produkty - přehled štítků

iBabičky.cz, prezentace je zařazena v katalogu:

iBabičky.cz na mapě Prahy

Ikonka na Váš web pro zvýšení počtu Grošů

Vložte na svou stránku ikonku odkazující na tuto prezentaci
... po kliknutí se k této prezentaci přičtou vždy 3 Groše.
(takto dostanete odměnu pro lepší pozici za každého návštěvníka)
Firmy v Praze
HTML kód pro vložení: