iBabičky.cz

Naloguj se a edituj
Login:
Heslo:
Nová Registrace
Ztratil/a jsem Heslo

Babičky na hlídání dětí v Praze - poctivé hlídání dětí

iBabičky.cz - logo
telefon:není uveden

Hlídání dětí od profesionálních babiček vám ušetří čas a nezruinuje vás.Jsme cenově dostupní pro široké spektrum rodin s dětmi.Agentura iBabičky.cz,to jsou náhradní babičky na hlídání dětí,které o děti pečují s láskou a trpělivostí.

iBabičky.cz - fotogalerie

  • iBabičky.cz - 440
    iBabičky.cz - 441
    iBabičky.cz - 442

>> Kontakty pro iBabičky.cz <<

Adresa:Praha
 15000, Praha Smíchov

Mobil:606582558

WWW:http://www.iBabicky.cz

>> Zaslat zprávu na email <<

Jméno:
Email:
Předmět:
Zpráva:
 
Opište kód:

>> Dopravní spojení <<

U prezentace iBabičky.cz není nastaveno žádné dopravní spojení.

BABIČKY NA HLÍDÁNÍ DĚTÍ V PRAZE - iBABIČKY.cz

Potřebujete pohlídat děti v době nemoci? Chcete si s manželem udělat chvilku jen pro sebe,zajít do kina a na skleničku? Potřebujete relaxovat,zajít si třeba na masáž? Nebo jen si v klidu odpočinout u kávy a knížky? Musíte zůstat déle v práci,protože vá šéf nařídil přesčas?

PRO RODIČE:

Agentura iBABIČKY.cz jsou babičky na hlídání dětí,které jsou vám připraveny pomoci. Naše náhradní babičky vyzvednou vaše dítě ze školky nebo třeba pohlídají v době nemoci. Pro náhlé onemocnění dítěte máme expres hlídání. S dětmi naše babičky na hlídání dětí chodí ven na procházky,hrají si,přečtou dětem knížku nebo dohlédnou na přípravu do školy na následující den. Vždy dle požadavku a přání rodičů. Náhradní babičky na hlídání dětí v Praze vám pomohou i na rodinných oslavách či svatbách,kde pohlídáme vaše dítě či více dětí od účastníků akce.

 

PRO FIRMY - EVENT HLÍDÁNÍ DĚTÍ PRAHA:

Babičky na hlídání dětí v Praze nabízí hlídání dětí na společenských,sportovních či kulturních akcích, seminářích,konferencích či firemních oslavách a večírcích.Agentura iBABIČKY.cz  pohlídají děti na golfových turnajích nebo na výstavách.Naše babičky na hlídání dětí v Praze jsou připraveny zastřešit hlídání školáků a předškoláků na vaši akcí svoji účastí.

 

HOTELOVÉ HLÍDÁNÍ DĚTÍ PRAHA

Hotel babysitting - máte dovolenou a jste ubytováni v hotelu či penzionu v Praze? Agentura iBABIČKY.cz nabízí hotelové hlídání dětí v Praze s cílem umožnit rodičům mít své soukromí, čas pro sebe, jít na nákup nebo na večeři.Pro rodiče je uklidňující,že je tu někdo,kdo bude věnovat nejvyšší péči vašemu dítěti či dětem a zajistí jim bezpečnost. 

Díky babičce na hlídání dětí máte zajištěn pohodlný pobyt vaší rodiny,můžete si hlídání dětí naplánovat předem a provést rezervaci termínu a časů pro hotelové hlídání s předstihem. Samozřejmě jsme připraveni hlídání dětí zajistit i expresně při nenadálé situaci jako je nemoc dítěte v době ubytování a podobně.

Na vaše přání budeme také hlídané dítě či děti v Praze doprovázet a dohlížet při procházkách,návštěvách atrakcí či památek.

 

SVATEBNÍ PÉČE - HLÍDÁNÍ DĚTÍ V PRAZE NA SVATBĚ

Agentura iBabičky.cz Vám zajistí svatební péči o děti na Vaší svatbě.Připravíme perfektní a zábavný den pro vaše nejmenší hosty,děti,které se účastní vaší svatby.V době,kdy maminky a tatínkové oslavují nejen během dne,ale i v noci,o děti je postaráno to s vysokou pečlivostí babiček.

Na vaše přání hlídání dětí v Praze na vaší svatbě zajistíme i tzv. odborné hlídání dětí,tedy hlídání dětí,které zajišťují babičky,vystudované zdravotní sestry a učiteleky s pedagogickým vzděláním.

Rodiče si tak mohou být jisti,že o jejich děti je v době oslavy velmi dobře postaráno. 

Děti přijdou na naplánovanou akci se zábavou a vzdělávacími aktivitami.Pro děti je to spíš dětský den či dětský tábor než nudné hlídání a péče o děti.

Chcete hlídání dětí v Praze,kdy je pečováno o vaše dítě či děti s láskou a trpělivostí? Chcete poctivé hlídání dětí v Praze? Neváhejte kontaktovat agenturu iBABIČKY.cz

 

 

Hodnocení - iBabičky.cz

417

iBabičky.cz nasbíralo od Vás již 417 grošů, přispějte k lepší pozici v našem katalogu tím, že pro iBabičky.cz přidáte groše.

Přidej jeden zlaťákPřidej dva zlaťákypřidej tři zlaťáky

iBabičky.cz na mapě Prahy

Ikonka na Váš web pro zvýšení počtu Grošů

Vložte na svou stránku ikonku odkazující na tuto prezentaci
... po kliknutí se k této prezentaci přičtou vždy 3 Groše.
(takto dostanete odměnu pro lepší pozici za každého návštěvníka)
Firmy v Praze
HTML kód pro vložení
Přidejte ZDARMA svou firmu,
pozvánku na akci, řádkovou
inzerci či promočlánek.

Dětské potřeby a hračky

Inzerce a Bazar Praha

Kulturní kalendář

Firmy v Praze - TOP 10

Copyright © 2012 - 2016 Praha na Dlani - informační portál pro Prahu Košile na míru

Do 21. března bude celý portál Praha na Dlani probíhat transformací, design, nové funkce, nové formuláře, omluvte případné nestandardní chování serveru. Kulturní kalendář Prahy je intenzivně plněn a především sekce Koncerty v Praze a Divadelní představení Praha jsou denně aktualizovány.

Co je nového?