Dream Valley International Preschool

Naloguj se a edituj
Login:
Heslo:
Nová Registrace
Ztratil/a jsem Heslo

Mezinárodní mateřská škola a jesle v přírodní rezervaci Prahy 6 s uměleckým zaměřením. Mateřská škola navazuje na více jak desetiletou tradici prestižní mateřské školy Neverland.

Dream Valley International Preschool - logo
telefon: 727 820 559

Dream Valley International Preschool - Mezinárodní mateřská škola a jesle v přírodní rezervaci Prahy 6 nabízející výuku dětí již od 6 měsíců do 6 let.

>> Kontakty pro Dream Valley International Preschool <<

Adresa:Na Džbánu 560
 16100, Praha Liboc

Telefon:727820559
Mobil:727820559
Fax:-

WWW:http://www.dreamvalley.cz

>> Zaslat zprávu na email <<

Jméno:
Email:
Předmět:
Zpráva:
 
Opište kód:

>> Dopravní spojení <<

Metro:Devická

Tramvaj:Divoká Šárka

Bus:Divoká Šárka-119,225,218,108,179

Vlak:Ruzyně

Nabízíme výuka v angličtině, španělštině a čeština. Nově nabízíme i česko - anglický blingvální program. Nově nabízíme také možnost česko - anglicko - španělský program s výukou třech jazyků. Jednotlivé třídy jsou rozděleny ve věku dětí: 6 měs. až 2 roky - berušky 2 roky až 3 roky žabičky 3 roky až 4 roky tučňáci 4 roky až 5 let dinossauři od 5 let lvíčata. Děti jsou rozmístěny ve třídách maximálně v počtu dvanácti dětí, přičemž výuku zajišťuje jeden pedagog s asistentem.

Děti jsou rozděleny v pěti třídách dle věkové kategorie dětí, čímž je zajištěna maximální efektivita při výuce dětí. Děti jsou díky této koncepci schopné se plně soustředit na výuku, která je přímo úměrná jejich věku a schopnostem. Nejsou tak rozptylovány při plnění úkolů dětmi rozdílného věku. Program pro jednotlivé třídy navazuje dle věku dítěte a je tak dosaženo maximální efektivity při předškolní docházce.

V jednotlivých tématicky zaměřených kempech, které jsou provozovány v průběhu letních měsíců, tak mohou děti nabyté schopnosti a vědomosti ještě více zdokonalit. Rodičům tato služba umožňuje výhodnější plánování dovolené, protože letní kempy jsou hrazeny po jednotlivých týdnech.Strava a pitný režim.

Školní stravování v mateřské škole je zabezpečováno dovážením stravy, která se řídí se platnými výživovými normami a zásadami zdravé výživy včetně dopoledních i odpoledních svačinek. Catering nám zajišťuje restaurace Grazing Daysi dle zásad Ajjurvedy s obohacením českou masitou stravou.

V průběhu dne pedagogové dbají na dodržování pitného režimu a jednotlivé nápoje jsou připravovány podle zásad zdravé výživy a se zaměřením na častou obměnu jednotlivých druhů nápojů. Při stravování dětí dbáme na to, aby byl dodržován nutričně vyvážený jídelníček a stejně tak na dodržování správného pitného režimu dětí.

Hodnocení - Dream Valley International Preschool

224

Dream Valley International Preschool nasbíralo od Vás již 224 grošů, přispějte k lepší pozici v našem katalogu tím, že pro Dream Valley International Preschool přidáte groše.

Přidej jeden zlaťákPřidej dva zlaťákypřidej tři zlaťáky

Služby a produkty - přehled štítků

Dream Valley International Preschool, prezentace je zařazena v katalogu:

Vzdělání a školení > Mateřské školky v Praze

Dream Valley International Preschool na mapě Prahy

Ikonka na Váš web pro zvýšení počtu Grošů

Vložte na svou stránku ikonku odkazující na tuto prezentaci
... po kliknutí se k této prezentaci přičtou vždy 3 Groše.
(takto dostanete odměnu pro lepší pozici za každého návštěvníka)
Firmy v Praze
HTML kód pro vložení
Přidejte ZDARMA svou firmu,
pozvánku na akci, řádkovou
inzerci či promočlánek.

Mateřské školky Praha

Inzerce a Bazar Praha

Kulturní kalendář

Firmy v Praze - TOP 10

Copyright © 2012 - 2016 Praha na Dlani - informační portál pro Prahu Košile na míru

Do 21. března bude celý portál Praha na Dlani probíhat transformací, design, nové funkce, nové formuláře, omluvte případné nestandardní chování serveru. Kulturní kalendář Prahy je intenzivně plněn a především sekce Koncerty v Praze a Divadelní představení Praha jsou denně aktualizovány.

Co je nového?