21. dubna, 2019 - svátek má Alexandra

AGENTURA PLUS, spol. s r.o. - firma v Praze

Agentura Plus je agenturou práce zprostředkující dlouhodobé i krátkodobé brigády nejen pro studenty. Aktuální nabídka brigád na internetu. Firmám zajišťujeme brigádníky zejména v čase dovolených, nemocí, okamžité potřeby pracovní síly.

AGENTURA PLUS, spol. s r.o.  - logo
telefon: +420 233 352 526,+420608202776

Společnost AGENTURA PLUS s.r.o. byla založena v roce 1999. Naší hlavní činností je poskytování služeb v oblasti personalistiky. Zejména outsourcing - dodavatelská služba, personnel leasing - personální leasing, temporary help - dočasná pracovní výpomoc, payroll - mzdová a personální agenda, recruitment - vyhledávání a výběr pracovníků, try and hire - vyzkoušej a vem.

>> Kontakty pro AGENTURA PLUS, spol. s r.o. <<

Adresa:Vaníčkova 315/7
 , Praha Břevnov

Telefon:+420233352526,+420608202776

WWW:http://www.agenturaplus.cz

>> Zaslat zprávu na email <<

Jméno: Email: Předmět: Text zprávy:   Opište kód:

>> Dopravní spojení <<

U prezentace Agentura Plus není nastaveno žádné dopravní spojení.

Agentura Plus je jedna z nejstabilnějších firem na trhu práce v ČR. Od samého počátku existence společnosti AGENTURA PLUS s.r.o. je nejvyšší firemní hodnotou spolehlivost a otevřenost vůči zákazníkům s důrazem na profesionalitu bez ohledu na velikost a obor činnosti zákazníka. Co se týká našich pracovníků, klademe důraz na pracovitost, flexibilitu a dodržování všech zákonných předpisů a norem.

V naší online databázi je zaregistrováno několik desítek tisíc uchazečů o práci a denně se registrují noví uchazeči. Naši zaměstnanci jsou odborníky v oblasti personalistiky, proto Vám dokážeme poskytnout řešení přímo na míru dle Vašich požadavků. Zajistíme Vám pracovníky na různé oblasti činnosti, nejen při nárůstu Vašich zakázek, ale i v čase dovolených, nemocí apod., a to jak krátkodobě tak i dlouhodobě. Spoluprací s naší společností zákazník v první řadě ušetří mzdové náklady, dále administrativní agendu a čas svých personalistů a mzdových účetních.

V minulosti jsme spolupracovali a nadále spolupracujeme se stovkami firem, od drobných živnostníků až po nadnárodní společnosti. Jsme profesionálové ve svém oboru s bohatými zkušenostmi. Jestli jste se rozhodli pro spolupráci se společností AGENTURA PLUS s.r.o., jsme přesvědčeni, že budete spokojeni.

TĚŠÍME SE NA PŘÍPADNOU SPOLUPRÁCI.

BUĎTE MANAŽERY. ZAJIŠTĚNÍ PERSONÁLU A STAROST O NĚJ NECHTE NA NÁS.

TÝM AGENTURY PLUS s.r.o.

Hodnocení - Agentura Plus

231

AGENTURA PLUS, spol. s r.o. nasbíralo od Vás již 231 grošů, přispějte k lepší pozici v našem katalogu tím, že pro AGENTURA PLUS, spol. s r.o. přidáte groše.


Služby a produkty - přehled štítků

Agentura Plus, prezentace je zařazena v katalogu:

Agentura Plus na mapě Prahy

Ikonka na Váš web pro zvýšení počtu Grošů

Vložte na svou stránku ikonku odkazující na tuto prezentaci
... po kliknutí se k této prezentaci přičtou vždy 3 Groše.
(takto dostanete odměnu pro lepší pozici za každého návštěvníka)
Firmy v Praze
HTML kód pro vložení: