24. května, 2019 - svátek má Jana

The M Spa - firma v Praze

M Spa nabízí svým hostům relaxaci v prvotřídních luxusních lázních v jednom z nejlepších hotelů v Praze. Hotel Emblem nedává M Spa jen jejich jméno, ale také těmto úžasným lázním poskytuje skvělé a luxusní zázemí a jedinečný styl.

The M Spa - logo
telefon: +420 226 202 577

M Spa je oázou klidu s holistickými lázněmi, fitness a wellness centrem, která je zaměřena na individuální potřeby našich hostů. Vaše denní pohoda je naší prioritou. Naše prostory se stávají vašimi a v obou patrech našich lázní oceníte pokojné, klidné a uvolněné prostředí. S exkluzivní lázeňskou koncepcí Pure Altitude a našimi kvalifikovanými odborníky poskytujeme jedinečné procedury a představujeme ráj relaxu přímo v centru Prahy.

>> Kontakty pro The M Spa <<

Adresa:Platnéřská 19
 11000, Praha Staré Město

Telefon:+420226202577

WWW:http://www.m-spa-prague.com

>> Zaslat zprávu na email <<

Jméno: Email: Předmět: Text zprávy:   Opište kód:

>> Dopravní spojení <<

Metro:Staroměstská

Tramvaj:Staroměstská

Centrum Paraple

Naše procedury jsou jednoduše oázou klidu, v níž jsou jak místní tak i zahraniční klienti hýčkáni od hlavy až k patě během procedur trvajících od 60 minut do 5 hodin. Naši profesionální lázeňští terapeuti poskytují péči o tělo i obličej, ale také manikúru, pedikúru a make- up,či kadeřnické služby (na vyžádání).

 

V M Spa najdete produkty Pure Altitude, exkluzivní, pětihvězdičkové lázeňské značky vyráběné ve francouzských Alpách. Vybrali jsme tyto výrobky kvůli odhodlání používat přírodní ingredience, rozsáhlé produktové řady péče o pleť a také kvůli jejich všeobecné odborné znalosti v lázeňském průmyslu již od 90. let minulého století. M Spa je jediným nositelem výrobků Pure Altitude v Čechách a na Slovensku.

 

V elegantních lázních M Spa se nachází sauna, parní lázeň, Kneippův chodník a fitness centrum. Navíc snad neexistuje lepší místo k posezení a relaxaci než přímo na střešní terase lázní kde je navíc situovaná jacuzzi s krásným výhledem na Hrad a červené střechy Prahy.

 

Hodnocení - The M Spa

328

The M Spa nasbíralo od Vás již 328 grošů, přispějte k lepší pozici v našem katalogu tím, že pro The M Spa přidáte groše.


Služby a produkty - přehled štítků

The M Spa, prezentace je zařazena v katalogu:

The M Spa na mapě Prahy

Ikonka na Váš web pro zvýšení počtu Grošů

Vložte na svou stránku ikonku odkazující na tuto prezentaci
... po kliknutí se k této prezentaci přičtou vždy 3 Groše.
(takto dostanete odměnu pro lepší pozici za každého návštěvníka)
Firmy v Praze
HTML kód pro vložení: