19. května, 2019 - svátek má Ivo

Řidičák AB, Praha 6 - firma v Praze

Řidičák B,Praha 6

Řidičák AB, Praha 6 - logo
telefon: 605 720 207

Nabízíme výuku a výcvik k získání řidičského oprávnění na sk.: B. Na webových stránkách se dozvíte jak postupovat před přihlášením do autoškoly a kolik hodin je nutných k absolvování výuky a výcviku. Praktické rady a odkazy Vám usnadní orientaci ve výcviku, i poté. Nabízíme též kondiční a zdokonalovací výcvik a školení řidičů. Naší prioritou je pečlivý přístup.

>> Kontakty pro Řidičák AB, Praha 6 <<

Adresa:Podbabská 1/1589, Praha 6, 16000
 16000, Praha Dejvice

Telefon:605720207
Mobil:605720207

WWW:http://ridicak-praha.cz

>> Zaslat zprávu na email <<

Jméno: Email: Předmět: Text zprávy:   Opište kód:

>> Dopravní spojení <<

Metro:Dejvická

Tramvaj:Podbaba

Bus:Podbaba

Dobrý Anděl

Autoškola AHOY Vám nabízí kvalitní výuku a výcvik za výhodné ceny, k získání řidičského oprávnění na sk.:  B. Na našich webových stránkách se dozvíte jak postupovat před přihlášením do autoškoly, kolik hodin je nutných k absolvování výuky a výcviku i jaká vozidla jsou k výcviku používána. Rovněž jsou zde praktické rady a odkazy, které Vám mohou usnadnit orientaci už ve výcviku a poté i v silniční dopravě. Najdete zde odkazy na Testy Om-line i křižovatky On-line. Můžete si zde stáhnout Žádost o řidičské oprávnění i posudek o lékařské způsobilosti. K vytištění je zde i návod k přihlášení a info o průběhu výuky a výcviku. Neučíme jen přípravu k závěrečné zkoušce, ale řidičskému umění i po jejím úspěšném absolvování. Řidičům a řidičkám, kteří nemají praxi, nebo z nějakého důvodu dlouho neřídili nabízíme kondiční a nebo zdokonalovací jízdy. Nabízíme též školení řidičů dle Zákoníku práce. Naší prioritou je pečlivý přístup.

Hodnocení - Řidičák AB, Praha 6

510

Řidičák AB, Praha 6 nasbíralo od Vás již 510 grošů, přispějte k lepší pozici v našem katalogu tím, že pro Řidičák AB, Praha 6 přidáte groše.


Služby a produkty - přehled štítků

Řidičák AB, Praha 6, prezentace je zařazena v katalogu:

Řidičák AB, Praha 6 na mapě Prahy

Ikonka na Vᚠweb pro zvýšení počtu Grošů

Vložte na svou stránku ikonku odkazující na tuto prezentaci
... po kliknutí se k této prezentaci přičtou vždy 3 Groše.
(takto dostanete odměnu pro lepší pozici za každého návštěvníka)
Firmy v Praze
HTML kód pro vložení: