Advokáti a právní služby

Naloguj se a edituj
Login:
Heslo:
Nová Registrace
Ztratil/a jsem Heslo

Přidej Firmu Zdarma Advokáti a právní služby - firmy

AEK 120 a.s. - ÚČETNICTVÍ, DANĚ, MZDY - Advokáti a právní služby

AEK 120 a.s. - ÚČETNICTVÍ, DANĚ, MZDY

Nabízíme Vám komplexní služby v oblastech účetnictví, mezd a daní, zpracování daňových přiznání, zpracování účetnictví i daňové evidence, zpracování mzdové agendy a personalistiky. Součástí je i dohled nad vedením účetnictvím a optimalizace daňových dopadů do všech odvětví práva.

Praha Dejvicegroše:581

VIP MEDIATION s.r.o - Advokáti a právní služby

VIP MEDIATION s.r.o

VIP MEDIATION nabízí služby z oblastí zprostředkování obchodu a služeb pro soukromý sektor, fyzické i právnické subjekty individuálně zpracovávané na klíč.

Praha Vinohradygroše:304

Consultum spol. s r.o. - Advokáti a právní služby

Consultum spol. s r.o.

Prohlášení nemovité věci (vlastníka), převody družstevních bytů do osobního vlastnictví, návrhy na vklad do katastru nemovitostí,zakládání SVJ, PASPORTIZACE – zaměřování bytů a domů, likvidace bytových družstev, družstevní právo.

Praha Bubenečgroše:275

Consultum spol. s r.o. - Advokáti a právní služby

Consultum spol. s r.o.

Provádíme PŘEVODY BYTU do osobního vlastnictví dle zákona č. 72/94 Sb., vypracování PROHLÁŠENÍ VLASTNÍKA NEMOVITOSTI, založení společenství vlastníků ( SVJ ).Krátké termíny

Praha Břevnovgroše:262

VELIČKA LEGAL ADVOKÁTNÍ KANCELÁŘ - Advokáti a právní služby

VELIČKA LEGAL ADVOKÁTNÍ KANCELÁŘ

Advokátní kancelář poskytuje právní poradenství českým i zahraničním subjektům ve všech oblastech souvisejících s jejich podnikatelskou činností. Rovněž se zaměřuje na právní poradenství fyzickým osobám s vysokými nároky na kvalitu právních služeb.

Praha Smíchovgroše:259

Ing. Michal Zoubek - daňový poradce - Advokáti a právní služby

Ing. Michal Zoubek - daňový poradce

Poskytuji daňové poradenství, daňovou a účetní supervizi, vedení účetnictví a daňové evidence, účetní poradenství a rekonstrukci účetnictví. Dále zpracování daňových přiznání s možností odkladu přiznání k dani z příjmu fyzických a právnických osob o 3 měsíce.

Praha Krčgroše:252

Advokátní kancelář Marečková - Advokáti a právní služby

Advokátní kancelář Marečková

Nabízím advokátní služby v oblasti reklamy a právních vztahů. Zaměřuji se na evropské, správní, zdravotnické a soutěžní právo.

Praha Veleslavíngroše:251

Nejlevnější virtuální kancelář 49Kč - Advokáti a právní služby

Nejlevnější virtuální kancelář 49Kč

Nejlevnější virtuální sídlo firmy v Praze 10 od 49Kč/měs. Ihned, na počkání, poštou druhý den. Kontroly 1x za 136 let. Sídlo firmy můžete legálně změnit kdykoliv. Nejlevnější posílání pošty na trhu od 49Kč. Nabízíme komplexní služby podnikatelům- zakládání firem, účetnictví, právní a daňový servis, tvorba www stránek,

Praha Vršovicegroše:249

ŠENKÝŘ PÁNIK, advokátní kancelář s.r.o. - Advokáti a právní služby

ŠENKÝŘ PÁNIK, advokátní kancelář s.r.o.

ŠENKÝŘ PÁNIK, advokátní kancelář se zaměřením na služby v oblasti finančního, občanského, obchodního, pracovního, rodinného i trestního práva či práva nemovitostí a obchodních společností. Zajišťuje zastupování před soudy. Veškeré advokátní služby poskytujeme v anglickém a německém jazyce.

Praha Dejvicegroše:246

AK-Bernatová Hana JUDr. - Advokáti a právní služby

AK-Bernatová Hana JUDr.

Nabídka služeb advokátní kanceláře v oblasti náhrady škody na zdraví. Dále se zabývá občanským a pracovním právem. Svou činnost vykonává v českém, ruském a německém jazyce.

Praha Smíchovgroše:222

Taubel Legal, advokátní kancelář s.r.o. - Advokáti a právní služby

Taubel Legal, advokátní kancelář s.r.o.

Taubel Legal nabízí právní služby a poradenství v oblasti fúzí a akvizic a bankovního, insolvenčního, soutěžního a pracovního práva. Specializace také na právo nemovitostí, obchodních společností, veřejné zakázky, neziskový sektor, soudní spory a arbitráže. Příprava a vyjednávání smluv o společném podniku.

Praha Karlíngroše:213

AK-Gottwald Michal Mgr. - Advokáti a právní služby

AK-Gottwald Michal Mgr.

AK-Gottwald Michal Mgr. poskytuje právní služby. Zaměřuje se na trestní, obchodní, občanské, pracovní, rodinné, průmyslové a autorské práva. Provádí ověřování podpisů.

Praha Podolígroše:210

Advokátní kancelář Jansta, Kostka spol. s r.o. - Advokáti a právní služby

Advokátní kancelář Jansta, Kostka spol. s r.o.

Nabízí advokátní služby ve všech oblastech českého práva a práva Evropské unie. Právní služby poskytuje klientům z veřejného i soukromého sektoru.

Praha Nové Městogroše:203

Advokátní kancelář Mgr. Jana Poláčka - Advokáti a právní služby

Advokátní kancelář Mgr. Jana Poláčka

Kancelář poskytuje právní služby primárně z oblasti občanského, rodinného a trestního práva. V rámci občanského a rodinného práva připravujeme veškerou smluvní dokumentaci, ve sporné i nesporné agendě pak zajišťujeme zastoupení fyzických i právnických osob ve všech věcech před soudy i správními orgány České republiky.

Praha Vinohradygroše:190

AK Svejkovský, Kabelková a spol. - Advokáti a právní služby

AK Svejkovský, Kabelková a spol.

AK Svejkovský, Kabelková poskytují služby advokátní kanceláře. Zaměřují se na občanské, obchodní, trestní a správní právo. Nabízí právní služby v oblasti ochrany osobnosti, zdravotnictví, náhrad škod, spotřebitelského práva, veřejného zdravotního pojištění, ochranných známek, veřejných zakázek a tiskového práva.

Praha Smíchovgroše:184

PVK Company s.r.o. - Advokáti a právní služby

PVK Company s.r.o.

SÍDLO V PRAZE

Praha Michlegroše:182

Abbot Legal, advokátní kancelář, s.r.o. - Advokáti a právní služby

Abbot Legal, advokátní kancelář, s.r.o.

Abbot Legal specializuje se především na insolvenci, duševní vlastnictví a IT, telekomunikaci, medicínské právo, farmacii, nemovitosti, stavební, občanské, pracovní, rodinné a obchodní právo, hospodářskou soutěž, PPP projekty a projektové financování, soudní řízení, rozhodčí řízení a mediaci.

Praha Staré Městogroše:162

Seddons s.r.o., advokátní kancelář - Advokáti a právní služby

Seddons s.r.o., advokátní kancelář

Seddons advokátní kancelář nabízí zajištění transakcí v oblasti korporátního a obchodního práva a nemovitostí. Zaměřuje se na smluvní agendu, správní a pracovní právo. Specializuje se i na právní vztahy s mezinárodním prvkem, soudní a rozhodčí řízení, vymáhání pohledávek a právo obchodních společností.

Praha Staré Městogroše:161

Advokátní kancelář Zach a partneři, s.r.o.. - Advokáti a právní služby

Advokátní kancelář Zach a partneři, s.r.o..

Nabídka právních služeb se zaměřením na rodinné, obchodní, občanské, pracovní, autorské, správní a trestní právo. Specializace na bytové právo - nájemní i podnájemní smlouvy, výpovědi z nájmu, vymáhání dluhů od neplatičů, spory mezi nájemníky a majiteli, koupě bytů, řešení sporů a další.

Praha Nové Městogroše:145

Advokátní služba - Advokáti a právní služby

Advokátní služba

Advokátní služby a pomoc ve všech oblastech práva, hlavně obchoního a podnikatelského, ale i pracovního, rodinného, správního, trestního adal.

Praha Nové Městogroše:135

V katerogii Advokáti a právní služby je zařazeno 50 firem

123Další
Copyright © 2012 - 2016 Praha na Dlani - informační portál pro Prahu Košile na míru

Do 21. března bude celý portál Praha na Dlani probíhat transformací, design, nové funkce, nové formuláře, omluvte případné nestandardní chování serveru. Kulturní kalendář Prahy je intenzivně plněn a především sekce Koncerty v Praze a Divadelní představení Praha jsou denně aktualizovány.

Co je nového?