20. ledna, 2018 - svátek má Ilona

Advokáti a právní služby

Přidej Firmu Zdarma

Advokáti a právní služby - firmy

AEK 120 a.s. - ÚČETNICTVÍ, DANĚ, MZDY - Advokáti a právní služby

AEK 120 a.s. - ÚČETNICTVÍ, DANĚ, MZDY

Nabízíme Vám komplexní služby v oblastech účetnictví, mezd a daní, zpracování daňových přiznání, zpracování účetnictví i daňové evidence, zpracování mzdové agendy a personalistiky. Součástí je i dohled nad vedením účetnictvím a optimalizace daňových dopadů do všech odvětví práva.

Praha Dejvicegroše:812

Mgr. Marian Pavlov, advokát - Advokáti a právní služby

Mgr. Marian Pavlov, advokát

Advokátní kancelář Mgr. Mariana Pavlova zabezpečuje právní služby a poradenství v oblasti obchodního, občanského práva a při vymáhání pohledávek. Advokát Mgr. Marian Pavlov se zaměřuje na problematiku autorského práva a práva duševního vlastnictví, zejm. při zastupování klientů v soudních sporech s kolektivními

Praha Krčgroše:476

VIP MEDIATION s.r.o - Advokáti a právní služby

VIP MEDIATION s.r.o

VIP MEDIATION nabízí služby z oblastí zprostředkování obchodu a služeb pro soukromý sektor, fyzické i právnické subjekty individuálně zpracovávané na klíč.

Praha Vinohradygroše:379

Consultum spol. s r.o. - Advokáti a právní služby

Consultum spol. s r.o.

Prohlášení nemovité věci (vlastníka), převody družstevních bytů do osobního vlastnictví, návrhy na vklad do katastru nemovitostí,zakládání SVJ, PASPORTIZACE – zaměřování bytů a domů, likvidace bytových družstev, družstevní právo.

Praha Bubenečgroše:332

PVK Company s.r.o. - Advokáti a právní služby

PVK Company s.r.o.

SÍDLO V PRAZE

Praha Michlegroše:332

Ing. Michal Zoubek - daňový poradce - Advokáti a právní služby

Ing. Michal Zoubek - daňový poradce

Poskytuji daňové poradenství, daňovou a účetní supervizi, vedení účetnictví a daňové evidence, účetní poradenství a rekonstrukci účetnictví. Dále zpracování daňových přiznání s možností odkladu přiznání k dani z příjmu fyzických a právnických osob o 3 měsíce.

Praha Krčgroše:321

Advokátní kancelář Marečková - Advokáti a právní služby

Advokátní kancelář Marečková

Nabízím advokátní služby v oblasti reklamy a právních vztahů. Zaměřuji se na evropské, správní, zdravotnické a soutěžní právo.

Praha Veleslavíngroše:317

Consultum spol. s r.o. - Advokáti a právní služby

Consultum spol. s r.o.

Provádíme PŘEVODY BYTU do osobního vlastnictví dle zákona č. 72/94 Sb., vypracování PROHLÁŠENÍ VLASTNÍKA NEMOVITOSTI, založení společenství vlastníků ( SVJ ).Krátké termíny

Praha Břevnovgroše:316

VELIČKA LEGAL ADVOKÁTNÍ KANCELÁŘ - Advokáti a právní služby

VELIČKA LEGAL ADVOKÁTNÍ KANCELÁŘ

Advokátní kancelář poskytuje právní poradenství českým i zahraničním subjektům ve všech oblastech souvisejících s jejich podnikatelskou činností. Rovněž se zaměřuje na právní poradenství fyzickým osobám s vysokými nároky na kvalitu právních služeb.

Praha Smíchovgroše:313

Nejlevnější virtuální kancelář 49Kč - Advokáti a právní služby

Nejlevnější virtuální kancelář 49Kč

Nejlevnější virtuální sídlo firmy v Praze 10 od 49Kč/měs. Ihned, na počkání, poštou druhý den. Kontroly 1x za 136 let. Sídlo firmy můžete legálně změnit kdykoliv. Nejlevnější posílání pošty na trhu od 49Kč. Nabízíme komplexní služby podnikatelům- zakládání firem, účetnictví, právní a daňový servis, tvorba www stránek,

Praha Vršovicegroše:309

Taubel Legal, advokátní kancelář s.r.o. - Advokáti a právní služby

Taubel Legal, advokátní kancelář s.r.o.

Taubel Legal nabízí právní služby a poradenství v oblasti fúzí a akvizic a bankovního, insolvenčního, soutěžního a pracovního práva. Specializace také na právo nemovitostí, obchodních společností, veřejné zakázky, neziskový sektor, soudní spory a arbitráže. Příprava a vyjednávání smluv o společném podniku.

Praha Karlíngroše:303

ŠENKÝŘ PÁNIK, advokátní kancelář s.r.o. - Advokáti a právní služby

ŠENKÝŘ PÁNIK, advokátní kancelář s.r.o.

ŠENKÝŘ PÁNIK, advokátní kancelář se zaměřením na služby v oblasti finančního, občanského, obchodního, pracovního, rodinného i trestního práva či práva nemovitostí a obchodních společností. Zajišťuje zastupování před soudy. Veškeré advokátní služby poskytujeme v anglickém a německém jazyce.

Praha Dejvicegroše:285

Advokátní kancelář Jansta, Kostka spol. s r.o. - Advokáti a právní služby

Advokátní kancelář Jansta, Kostka spol. s r.o.

Nabízí advokátní služby ve všech oblastech českého práva a práva Evropské unie. Právní služby poskytuje klientům z veřejného i soukromého sektoru.

Praha Nové Městogroše:281

AK-Bernatová Hana JUDr. - Advokáti a právní služby

AK-Bernatová Hana JUDr.

Nabídka služeb advokátní kanceláře v oblasti náhrady škody na zdraví. Dále se zabývá občanským a pracovním právem. Svou činnost vykonává v českém, ruském a německém jazyce.

Praha Smíchovgroše:273

AK-Gottwald Michal Mgr. - Advokáti a právní služby

AK-Gottwald Michal Mgr.

AK-Gottwald Michal Mgr. poskytuje právní služby. Zaměřuje se na trestní, obchodní, občanské, pracovní, rodinné, průmyslové a autorské práva. Provádí ověřování podpisů.

Praha Podolígroše:255

Seddons s.r.o., advokátní kancelář - Advokáti a právní služby

Seddons s.r.o., advokátní kancelář

Seddons advokátní kancelář nabízí zajištění transakcí v oblasti korporátního a obchodního práva a nemovitostí. Zaměřuje se na smluvní agendu, správní a pracovní právo. Specializuje se i na právní vztahy s mezinárodním prvkem, soudní a rozhodčí řízení, vymáhání pohledávek a právo obchodních společností.

Praha Staré Městogroše:251

Abbot Legal, advokátní kancelář, s.r.o. - Advokáti a právní služby

Abbot Legal, advokátní kancelář, s.r.o.

Abbot Legal specializuje se především na insolvenci, duševní vlastnictví a IT, telekomunikaci, medicínské právo, farmacii, nemovitosti, stavební, občanské, pracovní, rodinné a obchodní právo, hospodářskou soutěž, PPP projekty a projektové financování, soudní řízení, rozhodčí řízení a mediaci.

Praha Staré Městogroše:249

Advokátní kancelář Mgr. Jana Poláčka - Advokáti a právní služby

Advokátní kancelář Mgr. Jana Poláčka

Kancelář poskytuje právní služby primárně z oblasti občanského, rodinného a trestního práva. V rámci občanského a rodinného práva připravujeme veškerou smluvní dokumentaci, ve sporné i nesporné agendě pak zajišťujeme zastoupení fyzických i právnických osob ve všech věcech před soudy i správními orgány České republiky.

Praha Vinohradygroše:226

Advokátní kancelář Zach a partneři, s.r.o.. - Advokáti a právní služby

Advokátní kancelář Zach a partneři, s.r.o..

Nabídka právních služeb se zaměřením na rodinné, obchodní, občanské, pracovní, autorské, správní a trestní právo. Specializace na bytové právo - nájemní i podnájemní smlouvy, výpovědi z nájmu, vymáhání dluhů od neplatičů, spory mezi nájemníky a majiteli, koupě bytů, řešení sporů a další.

Praha Nové Městogroše:208

AK Svejkovský, Kabelková a spol. - Advokáti a právní služby

AK Svejkovský, Kabelková a spol.

AK Svejkovský, Kabelková poskytují služby advokátní kanceláře. Zaměřují se na občanské, obchodní, trestní a správní právo. Nabízí právní služby v oblasti ochrany osobnosti, zdravotnictví, náhrad škod, spotřebitelského práva, veřejného zdravotního pojištění, ochranných známek, veřejných zakázek a tiskového práva.

Praha Smíchovgroše:205

V katerogii Advokáti a právní služby je zařazeno 54 firem

123Další