7. prosince, 2016 - svátek má Ambrož

Agentury práce Praha

Přidej Firmu Zdarma

Agentury práce Praha - firmy

MiLa Service - Michal Schwägerl - Agentury práce Praha

MiLa Service - Michal Schwägerl

Security, security event, detektivní služby, ochrana osob, úklidové služby, personální činnost.

Praha Bohnicegroše:279

ARBEIT CZ, s.r.o. - Agentury práce Praha

ARBEIT CZ, s.r.o.

5 důvodů, proč s agenturou práce ARBEIT CZ, s.r.o. -licencovaná personální agentura podnikající v souladu s platnou legislativou ČR, služba Temporary help od operátora výroby po generálního ředitele, komplexnost poskytovaných služeb, rychlý servis, zdělávání a rekvalifikace

Praha Vinohradygroše:246

Androsa - Agentury práce Praha

Androsa

Jsme personální a vzdělávací společnost, která prostřednictvím Evropských sociálních fondů realizuje vzdělávací kurzy pro absolventy středních a vysokých škol, kteří hledají pracovní uplatnění v oblasti farmacie a zdravotnictví.

Praha Nové Městogroše:231

COOLAGENT Europair s.r.o. - Agentury práce Praha

COOLAGENT Europair s.r.o.

COOLAGENT nabízí zajištění práce jako au-pair v USA i EU, pracovních a studijně-pracovních programů. Zajišťuje kurzy angličtina, arabštiny, čínštiny, francouzštiny, italštiny, němčiny, ruštiny a španělštiny

Praha Nové Městogroše:230

Netmarks – Zprostředkování pracovní pozice  - Agentury práce Praha

Netmarks – Zprostředkování pracovní pozice

Zabýváme se zprostředkováním zaměstnání na konkrétní pracovní pozice.

Praha Vysočanygroše:229

AGENTURA PLUS, spol. s r.o.  - Agentury práce Praha

AGENTURA PLUS, spol. s r.o.

Společnost AGENTURA PLUS s.r.o. byla založena v roce 1999. Naší hlavní činností je poskytování služeb v oblasti personalistiky. Zejména outsourcing - dodavatelská služba, personnel leasing - personální leasing, temporary help - dočasná pracovní výpomoc, payroll - mzdová a personální agenda, recruitment - vyhledávání a

Praha Břevnovgroše:210

Agentura Salvia, s.r.o. - Agentury práce Praha

Agentura Salvia, s.r.o.

„Salvia“ znamená v překladu šalvěj, ale také moudrost nebo mudrc a přesně tato slova vystihují náš záměr. Jako léčivá šalvěj pomáháme našim klientům získat a stabilizovat svou životní rovnováhu, zdraví a energii a následně prostřednictvím koučování, terapií, kariérního poradenství, rozvojových i odborných kurzů či

Praha Karlíngroše:199

Tichý svět, o.p.s. - Agentury práce Praha

Tichý svět, o.p.s.

Pracovní portál pro neslyšící.

Praha Podolígroše:186

ProfesKontakt, s.r.o. - Agentury práce Praha

ProfesKontakt, s.r.o.

ProfesKontakt je ryze česká personální a poradenská agentura specializovaná na výběry zaměstnanců / recruitment, psychodiagnostické testy uchazečů o zaměstnání i stávajícího personálu, outsoursing / agenturní zaměstnávání a personální poradenství na území celé České republiky. Mezi naše klienty patří společnosti

Praha Holešovicegroše:175

MONTE GROUP s.r.o. - Agentury práce Praha

MONTE GROUP s.r.o.

MONTE GROUP s.r.o. provozuje pracovní agenturu. Nabízí zaměstnání i brigády.

Praha Holešovicegroše:135

DRILL B.S., spol. s r. o. - Agentury práce Praha

DRILL B.S., spol. s r. o.

DRILL® je personálně-konzultační a poradenská společnost poskytující široké portfolio produktů a služeb pro firemní zákazníky; od velkých korporací, přes střední a malé společnosti, až po individuální podnikatele. Společnost DRILL® se na trhu se odlišuje zejména poskytováním praktických řešení s jasně a jednoduše

Praha Staré Městogroše:132

MM personální služby - Agentury práce Praha

MM personální služby

MM personální služby - Zaměřujeme se na analýzu pracovního místa, vyhledání vhodných uchazečů na základě pohovoru a testů, zajištění náhradního kandidáta, koordinace a řízení vstupního pohovoru u klienta. Nabízíme garanci nedotknutelnosti osobních dat.

Praha Smíchovgroše:111

Index Nosluš s.r.o. - Agentury práce Praha

Index Nosluš s.r.o.

Index Nosluš je personální agentura, která se zabývá vyhledáváním pracovních míst a výběrem pracovníků, dočasným přidělováním pracovníků a zprostředkováním brigád. Jsme zakládajícím členem Asociace poskytovatelů personálních služeb ČR. Nabízíme služby brigádnický servis a také personální leasing.

Praha Krčgroše:102

Netmarks, s. r. o. - Agentury práce Praha

Netmarks, s. r. o.

Personální agentura - nabízí volná pracovní místa, brigády. Cílem je optimalizovat vaše náklady, zaměřit se na maximální snížení fluktuace a zvýšit pracovní nasazení našich zaměstnanců. Nabízí zprostředkování zaměstnání na hlavní pracovní činnost, ale i na dohodu o pracovní činnosti.

Praha Vysočanygroše:99

AeroJOB,s.r.o. - Agentury práce Praha

AeroJOB,s.r.o.

AeroJOB nabízí služby pracovní agentury v oblasti letecké dopravy.

Praha Braníkgroše:90

Grapecare LTD, organizační složka - Agentury práce Praha

Grapecare LTD, organizační složka

Zajišťujeme filipínské chůvy a hospodyně do ČR a na Slovensko. Vyřizujeme pracovní víza a povolení k pobytu. Jsme agentura práce s licencí na zprostředkování zaměstnání zahraničním pracovníkům z i mimo EU. Filipínky zajistí hlídání dětí, úklidy domácností. Inzerujeme nabídky práce.

Praha Nové Městogroše:90

Alfa Agency s.r.o. - Agentury práce Praha

Alfa Agency s.r.o.

Zajišťujeme jazykové pobyty pro dospělé, mládež a manažery po celém světě. Poskytujeme odborné i univerzální kurzy a studium na středních školách v zahraničí. Zprostředkujeme práci v Austrálii, Británii, Kanadě, Irsku, Německu a na Novém Zélandu. Vyřídíme víza, letenky i cestovní pojištění.

Praha Karlíngroše:87

Trend Práce s.r.o. - Agentury práce Praha

Trend Práce s.r.o.

Trend Práce - provozuje pracovní a personální agenturu. Nabízí zajištění dočasného přidělení a zprostředkování zaměstnanců či optimalizaci a poradenství v oblasti lidských zdrojů. Provádí personální a organizační audit, kompletní servis outsourcingu, recruitment, payroll služby a stáže ve firmách.

Praha Karlíngroše:81

Netmarks, s. r. o. - Agentury práce Praha

Netmarks, s. r. o.

Personální agentura - nabízí volná pracovní místa, brigády, cílem je optimalizovat vaše náklady, zaměřit se na maximální snížení fluktuace a zvýšit pracovní nasazení zaměstnanců. Nabízí zprostředkování zaměstnání na hlavní pracovní činnost, ale i na dohodu o pracovní činnosti.

Praha Vysočanygroše:78

AZ Servis - agentura práce s.r.o. - Agentury práce Praha

AZ Servis - agentura práce s.r.o.

AZ Servis - agentura práce působí na trhu již od roku 1998 a jejím cílem je poskytnout klientům - studentům a firmám co nejlepší služby při zajišťování krátkodobých i dlouhodobých brigád v nejrůznějších oborech.

Praha Smíchovgroše:78

V katerogii Agentury práce Praha je zařazeno 32 firem

12Další