16. prosince, 2017 - svátek má Albína

Catering Praha

Přidej Firmu Zdarma

Catering Praha - firmy

Párty pohotovost - půjčovna grilů  - Catering Praha

Párty pohotovost - půjčovna grilů

Půjčovna party vybavení v Praze a okolí - Nabízíme vše potřebné pro dokonalou party. Půjčujeme grily, výčepní zařízení, pivní sety a pronajímáme party stany.

Praha Smíchovwww.party-pohotovost.cz/

Mr. SUSHI Restaurat a Catering - Catering Praha

Mr. SUSHI Restaurat a Catering

Originální japonská restaurace Mr. Sushi s rozvozem jídla po Praze. Zajišťujeme catering na Vašich společenských akcí­ch, párty a oslavách. Rádi pro Vás připraví­me nezapomenutelný raut, banket, garden párty, oslavu narozenin či firemní­ večí­rek. Všechny tyto pokrmy může doplňovat stylový personál a tradiční­

Praha Staré Městogroše:432

CAROVACO s.r.o. - marketingové a outsourcingové služby - Catering Praha

CAROVACO s.r.o. - marketingové a outsourcingové služby

CAROVACO s.r.o. - nabízíme marketingové a outsourcingové služby v oblastech FMCG, obchodu, marketingu, průzkumu trhu, modelingu a komparzu, založení a správy e-shopů. Zajišťujeme předváděcí akce, prezentace a ochutnávky. Naše agentura se zaměřuje na modeling, jakožto placené služby. Naše zkušenosti a odborné reference

groše:403

APETIT GROUP s.r.o. - Catering Praha

APETIT GROUP s.r.o.

Provozujeme moderní samoobslužnou jídelnu, prodejnu lahůdek se širokým sortimentem potravin, nápojů a dárkového zboží a restaurant a la carte.

Praha Vyšehradgroše:305

SoKool s.r.o. - Catering Praha

SoKool s.r.o.

SoKool nabízí cateringové služby.

Praha Vinohradygroše:296

Seladon catering s.r.o. - Catering Praha

Seladon catering s.r.o.

Seladon café & snack catering,to je,výtečná káva, čerstvé suroviny, italské sendviče a dezerty, francouzské bagety a palačinky, španělské tapasy, vafle, lívance, sladké i slané pečivo, zmrzlinové koktejly, ledové a horké alko i nealko nápoje, čerstvé džusy, snídaňový sortiment,více jak 200 akcí za 12 let, na kterých

Praha Nuslegroše:289

TROJA CATERING , s.r.o. - Catering Praha

TROJA CATERING , s.r.o.

Rauty, recepce, firemní a soukromé párty, bankety, koktejly, stylové hody, svatby, rodinné oslavy. TROJA Catering s.r.o. byla založena v r. 2002 profesionály z oboru poskytování gastronomických služeb - speciálně v oblasti cateringu a restauračních zařízení.

Praha Libeňgroše:265

HC&RS GROUP, s.r.o. - Catering Praha

HC&RS GROUP, s.r.o.

Je součástí budovy Malé sportovní haly. Disponuje kapacitou 80 míst uvnitř restaurace a 200 místy v letní zahrádce.Nabídku poledního menu za skvělou cenu 85 Kč můžete využít každý všední den v čase mezi 11 - 15 hodinou.Společnost HC&RS GROUP, s.r.o., která provozuje restauraci na střídačce, Vám nabízí i možnost

Praha Bubenečgroše:264

AR CATERING - Richard Spudil - Catering Praha

AR CATERING - Richard Spudil

Nabízíme dodávky občerstvení a cateringové služby pro každou příležitost. Školení, prezentace, konference, pracovní obědy, firemní oslavy, rauty, coffee breaky, koktejly, svatby, rodinné oslavy a mnohem více. To vše ve vysoké kvalitě za přijatelné ceny.

Praha Řepygroše:250

Hm Catering s.r.o. - Catering Praha

Hm Catering s.r.o.

Hm Catering s.r.o. nabízí kompletní gastroservis pro pořádání společenských akcí. Zajistí doprovodný program, doporučení vhodných prostor a jejich pronájem. Navrhuje květinové dekorace, zapůjčí mobiliář, party stany a zajistí barmanskou show a ledové umění.

Praha Nové Městogroše:239

Gth Catering a.s. - Catering Praha

Gth Catering a.s.

Gth Catering a.s. nabízí cateringové služby i závodní stravování. Zajišťuje společenské a firemní rauty, meeting room servis, provozování bufetů, bister, kantýn či zprostředkování provozu nápojových automatů. Dodává teplou i chlazenou stravu, teplý pult, pasta bar či minutky

Praha Michlegroše:237

David Beran - Catering Praha

David Beran

David Beran Catering zajišťuje dekorativní vyřezávání z melounů, ovoce a zeleniny (carving) - pořádá výukové kurzy a předváděcí akce. Zajistí kompletní catering - rauty, zahradní, firemní a dětské párty, koktejly, svatební hostiny a oslavy a kuchaře do domu.

Praha Chodovgroše:234

Zátiší Catering Group a.s. - Catering Praha

Zátiší Catering Group a.s.

Zátiší Catering Group zajišťuje občerstvení na společenských akcích, firemních meetinzích, kongresech a galavečerech. Nabídka dekorace a jiných doprovodných služeb, pronájem inventáře.

Praha Staré Městogroše:227

Creative Catering - Catering Praha

Creative Catering

Creative Catering nabízí široký sortiment cateringových a gastronomický služeb při pořádaní společenských akcí nejrůznějšího druhu.Nabízí konzultace a sestavení předběžného scénáře celé akce včetně programu a menu na základě Vašich požadavků, včetně kalkulací.

Praha Nové Městogroše:219

Prague Catering s.r.o. - Catering Praha

Prague Catering s.r.o.

Cateringová společnost s působností po celé České republice. Na míru pro vás připraví raut, galavečeři, koktejl, svatební hostinu, párty pro děti nebo barmanskou show. Kromě cateringových služeb vám půjčí veškerý potřebný inventář pro vaši akci.

Praha Karlíngroše:195

AB Party Tent spol. s r.o. - Catering Praha

AB Party Tent spol. s r.o.

AB Party Tent se zabývá pronájmem VIP a party stanů a poskytování kompletního servisu nutného k uspořádání společenských, sportovních, firemních a soukromých akcí. Nabízí pronájem pódia, ozvučení, osvětlení, catering, umělci, mytí stanových plachet a vytápění prostor.

Praha Letňanygroše:183

BLACK BEAR , s.r.o. - Catering Praha

BLACK BEAR , s.r.o.

Poskytujeme pronájem netradičních zábavních atrakcí, finanční a marketingové poradenství při realizaci rozsáhlejších projektů. Provádíme servis zábavní techniky.

Praha Lhotkagroše:163

Eventisimo s.r.o. - Catering Praha

Eventisimo s.r.o.

Eventisimo se specializuje se na firemní akce a korporátní eventy. Organizuje večírky, teambuildingy, konference, promo akce, roadshow, incentivní programy. Zajišťuje hostesky a catering. Poskytuje vybrané služby v oblasti PR a direct marketingu.

Praha Dolní Počernicegroše:161

Lucerna - Barrandov spol. s r.o. - Catering Praha

Lucerna - Barrandov spol. s r.o.

Lucerna - Barrandov- provoz kulturního paláce. Nabídka pronájmu prostor, pořádání firemních i soukromých akcí, cateringu a kongresových služeb.

Praha Nové Městogroše:152

DaDa Promotion, s.r.o. - merchandising na klíč - Catering Praha

DaDa Promotion, s.r.o. - merchandising na klíč

Zajistíme po celé ČR, SR ochutnávky, předváděcí akce, merchandising, vizuální merchandising,aranž výkladních skříní, distribuci a instalaci propagačních materiálů, sampling, roadshow, event, mystery shopping, monitoring trhu, pronájem obchodních reprezentantů, servis prodejních automatů, prvozávoz, vratky, inventury,

Praha Nuslegroše:144

V katerogii Catering Praha je zařazeno 43 firem

123Další
Kuba - Dovolená a zájezdy