17. června, 2019 - svátek má Adolf

Catering Praha

Přidej Firmu Zdarma

Catering Praha - firmy

Párty pohotovost - půjčovna grilů  - Catering Praha

Párty pohotovost - půjčovna grilů

Půjčovna party vybavení v Praze a okolí - Nabízíme vše potřebné pro dokonalou party. Půjčujeme grily, výčepní zařízení, pivní sety a pronajímáme party stany.

Praha Smíchovwww.party-pohotovost.cz/

CAROVACO s.r.o. - marketingové a outsourcingové služby - Catering Praha

CAROVACO s.r.o. - marketingové a outsourcingové služby

CAROVACO s.r.o. - nabízíme marketingové a outsourcingové služby v oblastech FMCG, obchodu, marketingu, průzkumu trhu, modelingu a komparzu, založení a správy e-shopů. Zajišťujeme předváděcí akce, prezentace a ochutnávky. Naše agentura se zaměřuje na modeling, jakožto placené služby. Naše zkušenosti a odborné reference

groše:562

Mr. SUSHI Restaurat a Catering - Catering Praha

Mr. SUSHI Restaurat a Catering

Originální japonská restaurace Mr. Sushi s rozvozem jídla po Praze. Zajišťujeme catering na Vašich společenských akcí­ch, párty a oslavách. Rádi pro Vás připraví­me nezapomenutelný raut, banket, garden párty, oslavu narozenin či firemní­ večí­rek. Všechny tyto pokrmy může doplňovat stylový personál a tradiční­

Praha Staré Městogroše:498

APETIT GROUP s.r.o. - Catering Praha

APETIT GROUP s.r.o.

Provozujeme moderní samoobslužnou jídelnu, prodejnu lahůdek se širokým sortimentem potravin, nápojů a dárkového zboží a restaurant a la carte.

Praha Vyšehradgroše:326

SoKool s.r.o. - Catering Praha

SoKool s.r.o.

SoKool nabízí cateringové služby.

Praha Vinohradygroše:323

Seladon catering s.r.o. - Catering Praha

Seladon catering s.r.o.

Seladon café & snack catering,to je,výtečná káva, čerstvé suroviny, italské sendviče a dezerty, francouzské bagety a palačinky, španělské tapasy, vafle, lívance, sladké i slané pečivo, zmrzlinové koktejly, ledové a horké alko i nealko nápoje, čerstvé džusy, snídaňový sortiment,více jak 200 akcí za 12 let, na kterých

Praha Nuslegroše:298

HC&RS GROUP, s.r.o. - Catering Praha

HC&RS GROUP, s.r.o.

Je součástí budovy Malé sportovní haly. Disponuje kapacitou 80 míst uvnitř restaurace a 200 místy v letní zahrádce.Nabídku poledního menu za skvělou cenu 85 Kč můžete využít každý všední den v čase mezi 11 - 15 hodinou.Společnost HC&RS GROUP, s.r.o., která provozuje restauraci na střídačce, Vám nabízí i možnost

Praha Bubenečgroše:294

Hm Catering s.r.o. - Catering Praha

Hm Catering s.r.o.

Hm Catering s.r.o. nabízí kompletní gastroservis pro pořádání společenských akcí. Zajistí doprovodný program, doporučení vhodných prostor a jejich pronájem. Navrhuje květinové dekorace, zapůjčí mobiliář, party stany a zajistí barmanskou show a ledové umění.

Praha Nové Městogroše:275

TROJA CATERING , s.r.o. - Catering Praha

TROJA CATERING , s.r.o.

Rauty, recepce, firemní a soukromé párty, bankety, koktejly, stylové hody, svatby, rodinné oslavy. TROJA Catering s.r.o. byla založena v r. 2002 profesionály z oboru poskytování gastronomických služeb - speciálně v oblasti cateringu a restauračních zařízení.

Praha Libeňgroše:271

AR CATERING - Richard Spudil - Catering Praha

AR CATERING - Richard Spudil

Nabízíme dodávky občerstvení a cateringové služby pro každou příležitost. Školení, prezentace, konference, pracovní obědy, firemní oslavy, rauty, coffee breaky, koktejly, svatby, rodinné oslavy a mnohem více. To vše ve vysoké kvalitě za přijatelné ceny.

Praha Řepygroše:268

Zátiší Catering Group a.s. - Catering Praha

Zátiší Catering Group a.s.

Zátiší Catering Group zajišťuje občerstvení na společenských akcích, firemních meetinzích, kongresech a galavečerech. Nabídka dekorace a jiných doprovodných služeb, pronájem inventáře.

Praha Staré Městogroše:257

Gth Catering a.s. - Catering Praha

Gth Catering a.s.

Gth Catering a.s. nabízí cateringové služby i závodní stravování. Zajišťuje společenské a firemní rauty, meeting room servis, provozování bufetů, bister, kantýn či zprostředkování provozu nápojových automatů. Dodává teplou i chlazenou stravu, teplý pult, pasta bar či minutky

Praha Michlegroše:252

David Beran - Catering Praha

David Beran

David Beran Catering zajišťuje dekorativní vyřezávání z melounů, ovoce a zeleniny (carving) - pořádá výukové kurzy a předváděcí akce. Zajistí kompletní catering - rauty, zahradní, firemní a dětské párty, koktejly, svatební hostiny a oslavy a kuchaře do domu.

Praha Chodovgroše:249

Creative Catering - Catering Praha

Creative Catering

Creative Catering nabízí široký sortiment cateringových a gastronomický služeb při pořádaní společenských akcí nejrůznějšího druhu.Nabízí konzultace a sestavení předběžného scénáře celé akce včetně programu a menu na základě Vašich požadavků, včetně kalkulací.

Praha Nové Městogroše:237

AB Party Tent spol. s r.o. - Catering Praha

AB Party Tent spol. s r.o.

AB Party Tent se zabývá pronájmem VIP a party stanů a poskytování kompletního servisu nutného k uspořádání společenských, sportovních, firemních a soukromých akcí. Nabízí pronájem pódia, ozvučení, osvětlení, catering, umělci, mytí stanových plachet a vytápění prostor.

Praha Letňanygroše:201

Prague Catering s.r.o. - Catering Praha

Prague Catering s.r.o.

Cateringová společnost s působností po celé České republice. Na míru pro vás připraví raut, galavečeři, koktejl, svatební hostinu, párty pro děti nebo barmanskou show. Kromě cateringových služeb vám půjčí veškerý potřebný inventář pro vaši akci.

Praha Karlíngroše:198

Eventisimo s.r.o. - Catering Praha

Eventisimo s.r.o.

Eventisimo se specializuje se na firemní akce a korporátní eventy. Organizuje večírky, teambuildingy, konference, promo akce, roadshow, incentivní programy. Zajišťuje hostesky a catering. Poskytuje vybrané služby v oblasti PR a direct marketingu.

Praha Dolní Počernicegroše:197

DaDa Promotion, s.r.o. - merchandising na klíč - Catering Praha

DaDa Promotion, s.r.o. - merchandising na klíč

Zajistíme po celé ČR, SR ochutnávky, předváděcí akce, merchandising, vizuální merchandising,aranž výkladních skříní, distribuci a instalaci propagačních materiálů, sampling, roadshow, event, mystery shopping, monitoring trhu, pronájem obchodních reprezentantů, servis prodejních automatů, prvozávoz, vratky, inventury,

Praha Nuslegroše:192

BLACK BEAR , s.r.o. - Catering Praha

BLACK BEAR , s.r.o.

Poskytujeme pronájem netradičních zábavních atrakcí, finanční a marketingové poradenství při realizaci rozsáhlejších projektů. Provádíme servis zábavní techniky.

Praha Lhotkagroše:187

IAM UNLIMITED s.r.o. - Catering Praha

IAM UNLIMITED s.r.o.

Zaměřujeme se na organizaci koncertů, festivalů, tiskových konferencí, tanečních a hudebních seminářů.

Praha Nové Městogroše:174

V katerogii Catering Praha je zařazeno 44 firem

123Další
Pomáhej s humorem - Konto Bariery