2. prosince, 2016 - svátek má Blanka

Cestovní kanceláře

Přidej Firmu Zdarma

Cestovní kanceláře - firmy

CK, MARCO POLO INTERNATIONAL spol. s r.o. , Nové Město  - Cestovní kanceláře

CK, MARCO POLO INTERNATIONAL spol. s r.o. , Nové Město

Nabízíme poznávací a pobytové zájezdy na míru, poznávací zájezdy s českými průvodci, internetový prodej zájezdů a luxusní dovolenou u moře v exotických zemích. Jsme specialisté na zájezdy do zemí jako Mauritius, Jihoafrická republika, Keňa, Tanzanie, Barma, Řecko, Bali, Thajsko, Dubaj.

Praha Nové Městogroše:549

ACE - apartment - Cestovní kanceláře

ACE - apartment

Nabízíme ubytování, v centru Prahy 1, za rozumnou cenu.

Praha Nové Městogroše:420

CK Karavela s.r.o. ,  Vršovice - Cestovní kanceláře

CK Karavela s.r.o. , Vršovice

Jsme cestovní kancelář. Zajišťujeme poznávací zájezdy - Thajsko, Barma, Vietnam, Indonésie, Filipíny, Čína, Tibet, Nepál, Indie, Srí Lanka, Omán, Írán, Rusko, Korea, Japonsko, Taiwan, Maroko, Etiopie, Keňa, Tanzánie, Jižní Afrika, Austrálie, Nový Zéland, Chile, Peru, Kuba, Mexiko, USA, Kanada, hory.

Praha Vršovicegroše:324

CK, ScandiTour, s.r.o. , Hodkovičky - Cestovní kanceláře

CK, ScandiTour, s.r.o. , Hodkovičky

Organizujeme výlety na památky, hrady, do historické části města. Dopravu nabízíme malými vozy a transfery z letiště nebo vlakového nádraží.

Praha Hodkovičkygroše:319

Discovery Tours, s.r.o. ,  Smíchov - Cestovní kanceláře

Discovery Tours, s.r.o. , Smíchov

Zajišťujeme outdoorové aktivity pro firmy a teambuildingy. Dále pak ubytování pro zahraniční turisty.

Praha Smíchovgroše:302

CK, Special Tours Prague, spol. s r.o. , Nové Město - Cestovní kanceláře

CK, Special Tours Prague, spol. s r.o. , Nové Město

Provoz cestovní kanceláře se specializací na incomingové služby.

Praha Nové Městogroše:298

CK, ULYSSES , Nové Město - Cestovní kanceláře

CK, ULYSSES , Nové Město

Nabízíme prodej a on-line prodej zájezdů do celého světa. Last minute dovolené, pobytové a poznávací zájezdy do Středomoří, Tunisko, Turecko, Itálie, Španělsko, Sardinie, Francie, Egypt, Řecko. Naše výhody: děti zdarma, slevy pro rodiny s dětmi, pro seniory, levná a kvalitní dovolená.

Praha Nové Městogroše:295

CK, Toufar.cz , Sedlec - Cestovní kanceláře

CK, Toufar.cz , Sedlec

Jsme cestovní kancelář se zaměřením na turistiku a cykloturistiku. Zaměřujeme se na aktivní dovolenou plnou neopakovatelných zážitků. Pěší i cykloturistika do Alp a Dolomit, Toskánska nebo na Elbu. Dále pak Bali nebo Srí Lanka. Zajišťujeme dopravu, ubytování i stravu.

Praha Sedlecgroše:295

CK, EXIM TOURS a.s. , Krč - Cestovní kanceláře

CK, EXIM TOURS a.s. , Krč

Zaměřujeme se na pobytové zájezdy do hotelových resortů či rodinných hotelů. Nabízíme poznávací zájezdy, eurovíkendy a lyžařské pobyty. Zajišťujeme letenky a last minute zájezdy.

Praha Krčgroše:289

CK ENKO, Petrovice - Cestovní kanceláře

CK ENKO, Petrovice

Dovolená 2015 pro ženy, pořádáme víkendové pobyty se cvičením. Cvičíme step aerobic, aqua aerobic, pilates, SM systém, cvičení na míči nebo zumbu v ČR i u moře. Zdravé hubnutí. Pořádáme letní víkendové pobyty a wellness pobyty.

Praha Petrovicegroše:288

CK, Nev-Dama - Fischer Group ,  Chodov - Cestovní kanceláře

CK, Nev-Dama - Fischer Group , Chodov

Člen skupiny FISCHER GROUP. Ve společné pobočkové síti s CK FISCHER nabízíme zájezdy naší cestovní kanceláře i zájezdy partnerů. Naši specializovaní prodejci vám pomohou zorientovat se v široké nabídce zimní i letní dovolené.

Praha Chodovgroše:287

CA, LAST.CZ, s.r.o. , Dejvice - Cestovní kanceláře

CA, LAST.CZ, s.r.o. , Dejvice

Jsme specialisté na last minute i first minute zájezdy od českých i německých cestovních kanceláří, zájezdy do exotiky a do středomoří vyšší kategorie s odlety z Prahy za ceny jako z Německa.

Praha Dejvicegroše:285

CK, Aat - Re ,  Libuš - Cestovní kanceláře

CK, Aat - Re , Libuš

Nabízíme poznávací, lázeňské a lyžařské zájezdy po ČR a do Bulharska, Egypta, Francie, Chorvatska, Itálie, Kypru, Maďarska, Řecka, Slovenska, Španělska, Tuniska či do exotických zemí jako jsou Brazílie, Čína, Kuba, Maledivy, Thajsko i USA. Zajistíme zájezdy pro skupiny a last minute.

Praha Libušgroše:284

CK, EXIM TOURS a.s. , Vinohrady - Cestovní kanceláře

CK, EXIM TOURS a.s. , Vinohrady

Zaměřujeme se na pobytové zájezdy do hotelových resortů či rodinných hotelů. Nabízíme poznávací zájezdy, eurovíkendy a lyžařské pobyty. Zajišťujeme letenky a last minute zájezdy.

Praha Vinohradygroše:282

CK, Blue Style ,  Nové Město - Cestovní kanceláře

CK, Blue Style , Nové Město

Nabízíme pobytové a poznávací zájezdy. Nejen First minute nabídky a denně on-line ceny last minute zájezdů. Nabízíme: Maroko, Egypt, Turecko, Tunisko, Djerbu, Mallorcu, Itálii, Krétu, Korfu, Rhodos, Zakynthos, Kos. Novinkou je řecky ostrov Samos.

Praha Nové Městogroše:281

CK, PT Tours International, s.r.o. , Nové Město - Cestovní kanceláře

CK, PT Tours International, s.r.o. , Nové Město

Dovolená na lodi. Nabízíme atraktivní okružní plavby na luxusních výletních lodích po Středozemním moři, jižní a severní Evropě, Karibiku, Americe a Asii. Pořádáme plavby s delegátem a dopravou, pro individuály, na přání nabídneme i letecké spoje a rezervujeme letenky včetně cesty do přístavu.

Praha Nové Městogroše:281

CK, FIRO-tour, a.s. ,  Braník - Cestovní kanceláře

CK, FIRO-tour, a.s. , Braník

On-line prodej - pořádáme pobytové, poznávací, lyžařské, letecké, autokarové zájezdy, nechybí ani last minute dovolená. Jsme specialista na destinace Turecko, Egypt, Chorvatsko, Řecko, Tunisko, Itálie, Španělsko, Bulharsko a Kypr.

Praha Braníkgroše:281

CK, JASON TRAVEL, s.r.o. , Žižkov - Cestovní kanceláře

CK, JASON TRAVEL, s.r.o. , Žižkov

Provoz cestovní kanceláře. Zajišťujeme poznávací, pobytové a pracovní zájezdy do Ruské federace, Ukrajiny, Azerbajdžánu a Kazachstánu. Nabízíme zprostředkování víz, hotelů, letenek a jízdenek.

Praha Žižkovgroše:281

CK, BULGARIATOUR , Vinohrady - Cestovní kanceláře

CK, BULGARIATOUR , Vinohrady

Specialista na dovolenou v Bulharsku od r. 1991 - celé jižní černomořské pobřeží, Zlaté písky a Řecko - ostrov Thassos a Kréta. Letecké zájezdy z Prahy, Brna, Ostravy a Pardubic na 8, 11, 12, 15 dní. Ubytování vlastní dopravou. Golf pobyty. Prodej letenek a pojištění. First Minute slevy na zájezdy.

Praha Vinohradygroše:278

CK, Delfín travel, s.r.o. , Nové Město - Cestovní kanceláře

CK, Delfín travel, s.r.o. , Nové Město

Organizujeme zájezdy a dovolenou pro seniory v programu Dovolená pro seniory 55+ do destinací Sicílie, Mar Menor, Menorca, Andalusie a Albánie. Dále pořádáme letní pobyty a dovolené pro individuální turisty, páry, rodiny s dětmi a skupiny.

Praha Nové Městogroše:276

V katerogii Cestovní kanceláře je zařazeno 246 firem

123456789Další