21. dubna, 2019 - svátek má Alexandra

Cukrárny Praha

Přidej Firmu Zdarma

Cukrárny Praha - firmy

ZabavniServis365.cz - Cukrová vata - Cukrárny Praha

ZabavniServis365.cz - Cukrová vata

Cukrová vata, výroba, pronájem, prodej, výrobník cukrové vaty, stroj na výrobu, pronájem stánků i s obsluhou, domácí cukrová vata.

Praha Hájegroše:756

SVĚT OŘÍŠKŮ A ČAJE - Cukrárny Praha

SVĚT OŘÍŠKŮ A ČAJE

Prodej sypaného sušeného ovoce, ořechů, čajů, koření, cukrovinek, dárkového zboží, dia produktů, šťáv a dealkoholizovaných vín

Praha Břevnovgroše:465

Cukrarna DonPablo - Cukrárny Praha

Cukrarna DonPablo

Prijemne posezeni u kavy,vina v nekurackem prostredi. Vyborne klasicke zakusky jako je konakova spicka , vetrnik atd. Ale je mozne i ochutnat netradicni zakusky z italskych surovin. Rovnez Vam udelame zmrzlinovy pohar z vyberu 20 druhu zmrzlin. Cestou domu je mozne ochutnat nase nanuky. KDO JEDNOU OCHUTNA JIZ JINAM

Praha Libušgroše:423

Cukrárna U elišky - Cukrárny Praha

Cukrárna U elišky

Cukrárna U Elišky nabízí široký sortiment dortů a zákusků, které připravuje ve vlastní výrobně. Vybrané dorty či zákusky upeče, ozdobí a zabalí. Dále nabízí jablečné záviny, tvarohové, ovocné či tradiční moravské koláče, chlebíčky, nápoje, kávu a dárkové koše.

Praha Vršovicegroše:413

Cukrárna Marcipánka - Cukrárny Praha

Cukrárna Marcipánka

Cukrárna Marcipánka - vlastní výroba atypických, svatebních, dětských, narozeninových, firemních aj. dortů. Nabízíme i minidezerty, zákusky, svatební koláče a výslužky. Objednaný dort si můžete nechat doručit na místo oslavy se zárukou na dort. Veškeré dorty jsou vyráběny a modelovány bez forem, každý je originál. Pro

groše:380

Cukrárna Jemnická - Cukrárny Praha

Cukrárna Jemnická

Cukrárna Jemnická provozuje cukrárnu s možností posezení pro 10 hostů. Vyrábí zákusky a dorty včetně chlebíčků, obložených mís a nápojů. Nabízí šlehačkové, krémové, ovocné, svatební a speciální dorty. Poskytuje cateringové služby.

Praha Michlegroše:322

PAUL I.P.PAVLOVA - Cukrárny Praha

PAUL I.P.PAVLOVA

Denně připravuje čerstvý chléb, křupavé croissanty, bohatě obložené bagety i nádherně zdobené zákusky a dorty. Tradiční receptury jsou prověřené 120-ti lety tradice.

Praha Vinohradygroše:321

Cukrárna Smis - Cukrárny Praha

Cukrárna Smis

Cukrárna Smis se zabývá pekařskou a cukrářskou výrobou. Nabízí klasické, speciální, šlehačkové a atypické dorty, ovocné řezy, karamelové větrníky a další. V sortimentu naleznete také rolády, kremrole, košíčky a jiné.

Praha Žižkovgroše:296

Cukrárna Merlot - Cukrárny Praha

Cukrárna Merlot

Cukrárna Merlot nabízí nabídku zákusků, slavnostních, svatebních, atypických i dětských dortů, zmrzlinových pohárů, zeleninových salátů, sladkých i slaných palačinek a minidezertů. K dispozici je venkovní posezení či satelitní TV.

Praha Michlegroše:293

ŇAMKY DEZERTERIE - Cukrárny Praha

ŇAMKY DEZERTERIE

Specializujeme se na výrobu netradičních dortů, cupcakes, cookies, cake pops a výrobu zakázkových dortových FIMO figurek

Praha Benicegroše:279

FISHR , spol. s r.o. - Cukrárny Praha

FISHR , spol. s r.o.

Dodáváme svatební koláčky, chlebíčky, ovocné mísy, chuťovky, obložené mísy. Speciality dle přání zákazníků, objednávky 3 dny předem. Výroba non-stop, rozvoz. Provádíme tisk na jedlý papír

Praha Dejvicegroše:271

Smetanová cukrárna a.s. - Cukrárny Praha

Smetanová cukrárna a.s.

Výroba dortů, zákusků, minidezertů, lahůdek, salátů, chlebíčků a pomazánek.

Praha Dolní Měcholupygroše:270

Sluneční cukrárna - Cukrárny Praha

Sluneční cukrárna

Sluneční cukrárna se nachází na zbraslavském Slunečním městě v Pelzově ulici. U nás můžete příjemně posedět a pochutnat si na našich specialitách. Nabízíme bohatý výběr zákusků, dortíků, zmrzlinových pohárů, vaflí se šlehačkou i chlebíčků. Na objednávku pro Vás připravíme tradiční i exkluzivní dorty včetně výborných

Praha Zbraslavgroše:259

Cukrárna Orchidea - Cukrárny Praha

Cukrárna Orchidea

Cukrárna Orchidea nabízí zákusky, dětské, svatební i patrové dorty. Prodává chlebíčky, koláče, nápoje, zmrzlinové poháry a koktejly. Podává kávu, alkoholické i nealkoholické nápoje.

Praha Modřanygroše:249

Cukrárna - kavárna Prosek - Cukrárny Praha

Cukrárna - kavárna Prosek

Provozujeme nekuřáckou kavárnu a cukrárnu. Nabízíme zákusky, zmrzlinu, chlebíčky či kávu. K dispozici je venkovní zahrádka.

Praha Prosekgroše:249

Cukrárna Alchymista - Cukrárny Praha

Cukrárna Alchymista

Cukrárna Alchymista nabízí zákusky, čaje, kávu z vlastní pražírny a jiné nealkoholické nápoje. K dispozici je WiFi připojení, venkovní zahrádka. Najdete zde i malý koutek pro děti a k dispozici jsou též pastelky a papíry na kreslení.

Praha Bubenečgroše:243

Kunratická cukrárna - Cukrárny Praha

Kunratická cukrárna

Kunratická cukrárna je tradiční stylová cukrárna čeká jen na Vás. Přijďte si posedět v příjmném prostředí u kávičky a zákusku. Proděti tu máme mořské akvárium s oblíbenými Klauny (známé postavičky z filmu Hledá se Nemo).

Praha Kunraticegroše:228

Cukrárna  Dana Dezortová - Cukrárny Praha

Cukrárna Dana Dezortová

Vyrábíme a prodáváme atypické dorty a zákusky s možností rozvozu do domu. V nabídce máme firemní dorty, dorty s fotografií, sportovní dorty, narozeninové dorty, svatební dorty, dorty z lásky, slané speciality a další.

Praha Podolígroše:219

MARKYTANKA.CZ - Cukrárny Praha

MARKYTANKA.CZ

Nabízíme 100% arabiku, belgické pralinky a pralinky Michel Cluizel, dále luxusní bonboniéry s obrazy Alfonse Muchy nebo menších variant v zlaté barvě, kávu robusta a bez kofeinu. Také prodáváme míchané směsi káv dle objednávky a kávomlýnky značky Lodos

Praha Nové Městogroše:215

Cukrárna Amarilis - Cukrárny Praha

Cukrárna Amarilis

Cukrárna Amarilis nabízí Široký výběr dortů, zákusků, cukrářských výrobků, chlebíčků a obložených mís. Vše vlastní výroba. K tomu doporučují kávu, čokoládu nebo koktejl.

Praha Vysočanygroše:215

V katerogii Cukrárny Praha je zařazeno 62 firem

1234Další