Cukrárny v Praze

Naloguj se a edituj
Login:
Heslo:
Nová Registrace
Ztratil/a jsem Heslo
Booking.com

Přidej Firmu Zdarma Cukrárny v Praze - firmy

Cukrová vata - Cukrárny v Praze

Cukrová vata

Cukrová vata, výroba, pronájem, prodej, výrobník cukrové vaty, stroj na výrobu, pronájem stánků i s obsluhou, domácí cukrová vata.

Praha Hájegroše:429

ACE - apartment - Cukrárny v Praze

ACE - apartment

Nabízíme ubytování, v centru Prahy 1, za rozumnou cenu.

Praha Nové Městogroše:408

Cukrárna U elišky - Cukrárny v Praze

Cukrárna U elišky

Cukrárna U Elišky nabízí široký sortiment dortů a zákusků, které připravuje ve vlastní výrobně. Vybrané dorty či zákusky upeče, ozdobí a zabalí. Dále nabízí jablečné záviny, tvarohové, ovocné či tradiční moravské koláče, chlebíčky, nápoje, kávu a dárkové koše.

Praha Vršovicegroše:287

Cukrárna, Kavárna Šlágr - Cukrárny v Praze

Cukrárna, Kavárna Šlágr

Cukrárna, Kavárna Šlágr - Vyrábíme dorty na objednávku. Nabízíme luxusní, bezlepkové, svatební, luxusní svatební dorty také narozeninové a domácí, dále koláče a zákusky.

Praha Vinohradygroše:286

SICILY CAFÉ - kavárna a restaurace - Cukrárny v Praze

SICILY CAFÉ - kavárna a restaurace

Náš koncept kavárny je postaven na kvalitních službách za dobrou cenu. V nekuřáckém prostoru najdete dětský koutek, wifi zdarma, denní tisk, knihy, výstavu obrazů apod. Nabízíme prémiovou sicilskou kávu, domácí dorty, čerstvé džusy ze sezónního ovoce. Ráno Vás přivítáme v Naší restauraci na snídani a po celý den si

Praha Nové Městogroše:279

CAFÉ SAVOY , s.r.o. - Cukrárny v Praze

CAFÉ SAVOY , s.r.o.

Nabízíme snídaně i gourmet menu - ochutnat můžete říční raky nebo šneky. Vlastní pekárna nabízí denně čerstvé pečivo. Navazuje na prvorepublikovou kavárenskou atmosféru. Nevšední interiér podtrhuje památkově chráněný strop s historií od roku 1893.

Praha Malá Stranagroše:244

Cukrárna Merlot - Cukrárny v Praze

Cukrárna Merlot

Cukrárna Merlot nabízí nabídku zákusků, slavnostních, svatebních, atypických i dětských dortů, zmrzlinových pohárů, zeleninových salátů, sladkých i slaných palačinek a minidezertů. K dispozici je venkovní posezení či satelitní TV.

Praha Michlegroše:218

Cukrárna Jemnická - Cukrárny v Praze

Cukrárna Jemnická

Cukrárna Jemnická provozuje cukrárnu s možností posezení pro 10 hostů. Vyrábí zákusky a dorty včetně chlebíčků, obložených mís a nápojů. Nabízí šlehačkové, krémové, ovocné, svatební a speciální dorty. Poskytuje cateringové služby.

Praha Michlegroše:208

Cukrárna Alchymista - Cukrárny v Praze

Cukrárna Alchymista

Cukrárna Alchymista nabízí zákusky, čaje, kávu z vlastní pražírny a jiné nealkoholické nápoje. K dispozici je WiFi připojení, venkovní zahrádka. Najdete zde i malý koutek pro děti a k dispozici jsou též pastelky a papíry na kreslení.

Praha Bubenečgroše:198

Cukrářství - Kostelecký a Pazdera, v.o.s. - Cukrárny v Praze

Cukrářství - Kostelecký a Pazdera, v.o.s.

Tradiční výroba cukrářských zákusků a dortů ovocných, máslových a šlehačkových vše z pravé šlehačky. Na zakázku i dorty atypické.

Praha Karlíngroše:165

Cukrárna Amarilis - Cukrárny v Praze

Cukrárna Amarilis

Cukrárna Amarilis nabízí Široký výběr dortů, zákusků, cukrářských výrobků, chlebíčků a obložených mís. Vše vlastní výroba. K tomu doporučují kávu, čokoládu nebo koktejl.

Praha Vysočanygroše:164

Cukrárna Orchidea - Cukrárny v Praze

Cukrárna Orchidea

Cukrárna Orchidea nabízí zákusky, dětské, svatební i patrové dorty. Prodává chlebíčky, koláče, nápoje, zmrzlinové poháry a koktejly. Podává kávu, alkoholické i nealkoholické nápoje.

Praha Modřanygroše:147

Kavárna,Cukrárna Šlágr - Cukrárny v Praze

Kavárna,Cukrárna Šlágr

Kavárna - cukrárna - patisserie na Praze 10 Vám nabízí milé a útulné prostředí, zařízené ve stylu let první třetiny dvacátého století, a především zde upečené domácí zákusky,dorty.

Praha Vinohradygroše:145

Cukrárna - kavárna Prosek - Cukrárny v Praze

Cukrárna - kavárna Prosek

Provozujeme nekuřáckou kavárnu a cukrárnu. Nabízíme zákusky, zmrzlinu, chlebíčky či kávu. K dispozici je venkovní zahrádka.

Praha Prosekgroše:135

Cukrárna u Hollarů s.r.o. - Cukrárny v Praze

Cukrárna u Hollarů s.r.o.

U nás můžete posedět u lahodné kávy Corsini-espresso, latte, cappuccino atd. nebo si jen nakoupit něco dobrého na zub. Nabízíme Vám vždy lahodné a čerstvé zákusky, dorty, chlebíčky, pekařské výrobky atd. Od jara do podzimu nabízíme točenou italskou zmrzlinu a ledovou tříšť.

Praha Vokovicegroše:126

Cukrárna Saint Tropez - Cukrárny v Praze

Cukrárna Saint Tropez

Cukrárna Saint Tropez provozuje cukrárnu i kavárnu. Výrábí dorty, čokoládové bonbóny, francouzské pečivo a svatební dorty. Pořádá cukrářské kurzy.

Praha Nové Městogroše:111

Cukrárna U Háje - Cukrárny v Praze

Cukrárna U Háje

Výroba dortů, vánočního cukroví a svatebních koláčků. Možnost posezení. Nabídka klasických, ovocných, svatebních, dětských i speciálních dortů.

Praha Kobylisygroše:102

Sluneční cukrárna - Cukrárny v Praze

Sluneční cukrárna

Sluneční cukrárna nabízí kávu,zákusky,zmrzlinové poháry,vafle se šlehačkou i chlebíčky.

Praha Zbraslavgroše:93

Čokoládová Cukrárna - Cukrárny v Praze

Čokoládová Cukrárna

Čokoládová cukrárna nabízí cukrářské výrobky zaměřené na čokoládové speciality. Nabízí bonboniéry, dorty, kávu, i s sebou.

Praha Smíchovgroše:90

LA PATISSERIE - Cukrárny v Praze

LA PATISSERIE

Nabízíme moučníky, zákusky, lahůdky, jemné pečivo či kávu. Dále v nabídce máme smažené řízečky, saláty, chlebíčky a domácí koláče, ke kterým Vám připravíme sicilskou kávu.

Praha Hradčanygroše:84

V katerogii Cukrárny v Praze je zařazeno 43 firem

123Další
Copyright © 2012 - 2016 Praha na Dlani - informační portál pro Prahu Košile na míru

Do 21. března bude celý portál Praha na Dlani probíhat transformací, design, nové funkce, nové formuláře, omluvte případné nestandardní chování serveru. Kulturní kalendář Prahy je intenzivně plněn a především sekce Koncerty v Praze a Divadelní představení Praha jsou denně aktualizovány.

Co je nového?