21. dubna, 2019 - svátek má Alexandra

Cukrárny v Praze

Přidej Firmu Zdarma

Cukrárny v Praze - firmy

ZabavniServis365.cz - Cukrová vata - Cukrárny v Praze

ZabavniServis365.cz - Cukrová vata

Cukrová vata, výroba, pronájem, prodej, výrobník cukrové vaty, stroj na výrobu, pronájem stánků i s obsluhou, domácí cukrová vata.

Praha Hájegroše:756

ACE - apartment - Cukrárny v Praze

ACE - apartment

Nabízíme ubytování, v centru Prahy 1, za rozumnou cenu.

Praha Nové Městogroše:570

SICILY CAFÉ - kavárna a restaurace - Cukrárny v Praze

SICILY CAFÉ - kavárna a restaurace

Náš koncept kavárny je postaven na kvalitních službách za dobrou cenu. V nekuřáckém prostoru najdete dětský koutek, wifi zdarma, denní tisk, knihy, výstavu obrazů apod. Nabízíme prémiovou sicilskou kávu, domácí dorty, čerstvé džusy ze sezónního ovoce. Ráno Vás přivítáme v Naší restauraci na snídani a po celý den si

Praha Nové Městogroše:441

Cukrárna U elišky - Cukrárny v Praze

Cukrárna U elišky

Cukrárna U Elišky nabízí široký sortiment dortů a zákusků, které připravuje ve vlastní výrobně. Vybrané dorty či zákusky upeče, ozdobí a zabalí. Dále nabízí jablečné záviny, tvarohové, ovocné či tradiční moravské koláče, chlebíčky, nápoje, kávu a dárkové koše.

Praha Vršovicegroše:413

Cukrárna, Kavárna Šlágr - Cukrárny v Praze

Cukrárna, Kavárna Šlágr

Cukrárna, Kavárna Šlágr - Vyrábíme dorty na objednávku. Nabízíme luxusní, bezlepkové, svatební, luxusní svatební dorty také narozeninové a domácí, dále koláče a zákusky.

Praha Vinohradygroše:349

Cukrárna Jemnická - Cukrárny v Praze

Cukrárna Jemnická

Cukrárna Jemnická provozuje cukrárnu s možností posezení pro 10 hostů. Vyrábí zákusky a dorty včetně chlebíčků, obložených mís a nápojů. Nabízí šlehačkové, krémové, ovocné, svatební a speciální dorty. Poskytuje cateringové služby.

Praha Michlegroše:322

CAFÉ SAVOY , s.r.o. - Cukrárny v Praze

CAFÉ SAVOY , s.r.o.

Nabízíme snídaně i gourmet menu - ochutnat můžete říční raky nebo šneky. Vlastní pekárna nabízí denně čerstvé pečivo. Navazuje na prvorepublikovou kavárenskou atmosféru. Nevšední interiér podtrhuje památkově chráněný strop s historií od roku 1893.

Praha Malá Stranagroše:304

Cukrárna Merlot - Cukrárny v Praze

Cukrárna Merlot

Cukrárna Merlot nabízí nabídku zákusků, slavnostních, svatebních, atypických i dětských dortů, zmrzlinových pohárů, zeleninových salátů, sladkých i slaných palačinek a minidezertů. K dispozici je venkovní posezení či satelitní TV.

Praha Michlegroše:293

Cukrárna Orchidea - Cukrárny v Praze

Cukrárna Orchidea

Cukrárna Orchidea nabízí zákusky, dětské, svatební i patrové dorty. Prodává chlebíčky, koláče, nápoje, zmrzlinové poháry a koktejly. Podává kávu, alkoholické i nealkoholické nápoje.

Praha Modřanygroše:249

Cukrárna - kavárna Prosek - Cukrárny v Praze

Cukrárna - kavárna Prosek

Provozujeme nekuřáckou kavárnu a cukrárnu. Nabízíme zákusky, zmrzlinu, chlebíčky či kávu. K dispozici je venkovní zahrádka.

Praha Prosekgroše:249

Cukrárna Alchymista - Cukrárny v Praze

Cukrárna Alchymista

Cukrárna Alchymista nabízí zákusky, čaje, kávu z vlastní pražírny a jiné nealkoholické nápoje. K dispozici je WiFi připojení, venkovní zahrádka. Najdete zde i malý koutek pro děti a k dispozici jsou též pastelky a papíry na kreslení.

Praha Bubenečgroše:243

Kavárna,Cukrárna Šlágr - Cukrárny v Praze

Kavárna,Cukrárna Šlágr

Kavárna - cukrárna - patisserie na Praze 10 Vám nabízí milé a útulné prostředí, zařízené ve stylu let první třetiny dvacátého století, a především zde upečené domácí zákusky,dorty.

Praha Vinohradygroše:238

Cukrárna  Dana Dezortová - Cukrárny v Praze

Cukrárna Dana Dezortová

Vyrábíme a prodáváme atypické dorty a zákusky s možností rozvozu do domu. V nabídce máme firemní dorty, dorty s fotografií, sportovní dorty, narozeninové dorty, svatební dorty, dorty z lásky, slané speciality a další.

Praha Podolígroše:219

Cukrárna Amarilis - Cukrárny v Praze

Cukrárna Amarilis

Cukrárna Amarilis nabízí Široký výběr dortů, zákusků, cukrářských výrobků, chlebíčků a obložených mís. Vše vlastní výroba. K tomu doporučují kávu, čokoládu nebo koktejl.

Praha Vysočanygroše:215

Cukrárna u Hollarů s.r.o. - Cukrárny v Praze

Cukrárna u Hollarů s.r.o.

U nás můžete posedět u lahodné kávy Corsini-espresso, latte, cappuccino atd. nebo si jen nakoupit něco dobrého na zub. Nabízíme Vám vždy lahodné a čerstvé zákusky, dorty, chlebíčky, pekařské výrobky atd. Od jara do podzimu nabízíme točenou italskou zmrzlinu a ledovou tříšť.

Praha Vokovicegroše:207

Cukrářství - Kostelecký a Pazdera, v.o.s. - Cukrárny v Praze

Cukrářství - Kostelecký a Pazdera, v.o.s.

Tradiční výroba cukrářských zákusků a dortů ovocných, máslových a šlehačkových vše z pravé šlehačky. Na zakázku i dorty atypické.

Praha Karlíngroše:201

Cukrárna U Háje - Cukrárny v Praze

Cukrárna U Háje

Výroba dortů, vánočního cukroví a svatebních koláčků. Možnost posezení. Nabídka klasických, ovocných, svatebních, dětských i speciálních dortů.

Praha Kobylisygroše:201

Cukrárna Saint Tropez - Cukrárny v Praze

Cukrárna Saint Tropez

Cukrárna Saint Tropez provozuje cukrárnu i kavárnu. Výrábí dorty, čokoládové bonbóny, francouzské pečivo a svatební dorty. Pořádá cukrářské kurzy.

Praha Nové Městogroše:186

Čokoládová Cukrárna - Cukrárny v Praze

Čokoládová Cukrárna

Čokoládová cukrárna nabízí cukrářské výrobky zaměřené na čokoládové speciality. Nabízí bonboniéry, dorty, kávu, i s sebou.

Praha Smíchovgroše:174

Cukrárna Bazar - Cukrárny v Praze

Cukrárna Bazar

Cukrárna Bazar nabízí dorty, zákusky, minizákusky, vánoční a velikonoční cukroví, slané pečivo. Vyrábí také chlebíčky. Klade důraz na čerstvost používaných surovin a tradiční technologické postupy. Vaří italskou kávu Lavazza, espresso, cappuccino, latté.

Praha Klánovicegroše:168

V katerogii Cukrárny v Praze je zařazeno 46 firem

123Další