23. dubna, 2017 - svátek má Vojtěch

Designeři Praha

Přidej Firmu Zdarma

Designeři Praha - firmy

Xmatrix - 3D labyrint - Designeři Praha

Xmatrix - 3D labyrint

Xmatrix je fascinující 3D labyrint, který je vzrušující výzvou. Trénuje prostorovou orientaci, paměť a manuální zručnost. Úkolem je dovést kuličku labyrintem ze zlatého rámu do stříbrného rámu na druhé straně a zpět. Xmatrix je jedinečný dárek připomínající drahokam ve slunečním světle. Xmatrix je vhodný pro všechny

Praha Nové Městogroše:855

Dům interiérového zařízení - kuchyně DIZ s.r.o. - Designeři Praha

Dům interiérového zařízení - kuchyně DIZ s.r.o.

Kuchyně na míru, 3D návrhy kuchyní, výroba atypických kuchyní a kuchyňských linek. Individuální výroba nábytku, vestavěných skříní a šaten. Moderní kuchyňské linky na míru podle Vašich představ.

Praha Holešovicegroše:726

Bytové návrhy - Kristýna Kafková - Designeři Praha

Bytové návrhy - Kristýna Kafková

Kristýna Kafková - Poskytujeme kompletní služby bytového návrhářství pod taktovkou kvality a pohody. Jsme profesionálové v oblasti navrhování interiérů. Díky nám máte k ruce svého osobního designéra.

Praha Ruzyněgroše:450

SIKORSKI a.s. - Designeři Praha

SIKORSKI a.s.

SIKORSKI a.s.-Jsme specialisté na rekonstrukce bytů a domů. Stavíme rodinné domy, provádíme veškeré stavební práce a realizujeme interiéry.

Praha Smíchovgroše:408

FOODSTYLING-BEERSTYLING - Designeři Praha

FOODSTYLING-BEERSTYLING

www.foodstyling-beerstyling.cz fb.: Jiri Navratil foodstyling-beerstyling

Praha Vinohradygroše:383

VIP MEDIATION s.r.o - Designeři Praha

VIP MEDIATION s.r.o

VIP MEDIATION nabízí služby z oblastí zprostředkování obchodu a služeb pro soukromý sektor, fyzické i právnické subjekty individuálně zpracovávané na klíč.

Praha Vinohradygroše:349

ai5 s.r.o. - Designeři Praha

ai5 s.r.o.

ai5 s.r.o.-Zajišťujeme dodávky kompletní architektonické a urbanistické dokumentace a její projednání, získání a pořízení podkladů a analýz.Zhotovujeme fyzické a CAD modely staveb pro prezentační účely a pro potřeby samosprávy, vizualizace, tiskové předlohy a fotodokumentaci.

Praha Staré Městogroše:342

Ing. Hana Zvingerová - Designeři Praha

Ing. Hana Zvingerová

Ing. Hana Zvingerová-Nabízím návrhy a realizace interiérů, prostorové uspořádání, barevné schéma a doporučení konkrétních zařizovacích předmětů.

Praha Vinohradygroše:319

PANARS s.r.o. - Designeři Praha

PANARS s.r.o.

Společnost PAN ARS s.r.o. nabízí klientům nový unikátní systém ztvárnění objektů. Jedná se specifickou formu zobrazení. Tento systém má tvůrce přihlášen u úřadu pro průmyslové vlastnictví. S pomocí panoramatického zobrazení průmětu předlohy na kuželosečku vzniká výsledný dojem, že pozorovatel je součástí prostředí,

Praha Čimicegroše:307

MEDIA ENERGY s.r.o. - Designeři Praha

MEDIA ENERGY s.r.o.

WWW stránky a eshopy na míru, grafický design pro weby, eshopy a aplikace, zajištění veškerých forem online marketingu, corporate identity a firemní loga, SEO optimalizace a vytváření linkbuildingu.

Praha Vinohradygroše:306

Croissart - Designeři Praha

Croissart

Croissart je galerie stvořená nejen pro milovníky designu, výtvarného umění, grafiky a fotografie. Croissart je galerie, ze které si odneseš dílo na tričku, na plakátě nebo rovnou originál.

Praha Smíchovgroše:306

Nábytek Říha, s.r.o. - Designeři Praha

Nábytek Říha, s.r.o.

Nábytek Říha, s.r.o.-Orientujeme se především na kvalitu a moderní design, tradice, spolehlivost a profesionalitu. Nabízíme služby interiérového designéra v ceně zakázky. Montáže, doprava včetně stěhování jsou samozřejmostí.

Praha Libeňgroše:276

ARVOL interiér studio - Designeři Praha

ARVOL interiér studio

3D návrhy a realizace komerčních i bytových interiérů již od hrubé stavby. Pomoc při výběru – stavebních úprav, nábytku, osvětlení, bytového textilu, tapet, výtvarného umění, doplňků. ON-LINE návrhy po celé ČR.

Praha Modřanygroše:270

BcA. Alexander Šafařík-Pštrosz - Designeři Praha

BcA. Alexander Šafařík-Pštrosz

BcA. Alexander Šafařík-Pštrosz-Nabízím produktový a grafický design, architektonické návrhy, vizualizace, školení a lektorskou činnost. Pořádám kurzy programu CorelDRAW. Zajišťuji individuální výuku pro jednotlivce. Poskytuji také tvorbu webových stránek.

Praha Horní Počernicegroše:269

A PRODUCTION s.r.o. - Designeři Praha

A PRODUCTION s.r.o.

A PRODUCTION s.r.o.-Reklamní produkce, výroba tiskovin, kalendáře s potiskem, potisk obálek, sladká reklama, reklamní textil. Realizace venkovních reklam, dodávky veškerých reklamních předmětů, katalogových i speciálů.

Praha Modřanygroše:265

MIROSLAV NOVÁK - výtvarník - Designeři Praha

MIROSLAV NOVÁK - výtvarník

Ve své profesi se zaměřuje převážně na nástěnnou ruční malbu. Realizuje zakázky jak od firem ( restaurace, sportovní centra, firemní haly, wellness, bary, diskotéky, školky....)tak od soukromých subjektů ( byty, dětské pokoje, domy, domovní zdi....). Vše interiér i exteriér včetně velkoplošných maleb. Namaluje na

Praha Klánovicegroše:262

Obrazy-malovaná reklama - Designeři Praha

Obrazy-malovaná reklama

Obrazy krajin, pražské motivy, autorská tvorba. Návrhy a realizace reklamy,malovaná reklama,foliová,3D. reklama, písmo-malířství.

Praha Modřanygroše:261

GRADESI s.r.o. - Designeři Praha

GRADESI s.r.o.

GRADESI s.r.o.-Naše grafické studio pro Vás vytvoří grafické návrhy, díky kterým si Vás budou lidé pamatovat. Vytvoříme celou firemní (korporátní, corporate) identitu od loga, přes internetové stránky až po návrh a tisk firemních tiskovin jako jsou vizitky, POS materiály či letáky.

Praha Vysočanygroše:255

INTERLAK-LIŠÁK ALOIS - Designeři Praha

INTERLAK-LIŠÁK ALOIS

INTERLAK-LIŠÁK ALOIS-Provádím dekorační úpravy interiérů za použití speciálních technik a materiálů. Nabízím montáže sádrokartonů, minerálních podhledů a benátských štuků. Zajišťuji přestavby bytových jader.

Praha Kamýkgroše:251

INTERIÉROVÉ DESIGN STUDIO GATTABIANCA - Designeři Praha

INTERIÉROVÉ DESIGN STUDIO GATTABIANCA

Interiérové design studio GATTABIANCA, Praha. Návrhy a realizace interiérů na klíč, včetně dispozičního řešení a autorského dozoru při realizaci. Bytová architektura, design a dekorování. Komplexní řešení interiérů.

Praha Malá Stranagroše:245

V katerogii Designeři Praha je zařazeno 41 firem

123Další
webdesign Praha a tvorba stránek na míru